Šiuolaikinio garažo mechaninį valdymą vis labiau pakeičia automatika

Tobulėjant technologijoms, anksčiau naudotas mechaninis vartų valdymas dabar vis labiau keičiamas į modernų, automatizuotą garažo vartų nuleidimą, atstūmimą arba pakėlimą. Juo, beje, šiandien naudojasi daugybė žmonių ne tik visame pasaulyje, bet ir Lietuvoje. Nenuostabu, kadangi tai - labai patogu ir turi daug privalumų. „Domus Lumina" siūlo „Somfy" automatiką vartams, kuri jau daugybę metų yra viena populiariausių sistemų, skirtų vartų valdymui.

Kas yra „Somfy"?

„Somfy" - tai prancūzų įmonės ženklas, kuris buvo įkurtas 1969 metais. Ilgainiui ištobulinusi savo veiklos principus šiandien „Somfy" savo veiklą vykdo net 60 pasaulio valstybių ir yra nepamainomas lyderis automatizavimo (langų, durų, vartų) srityje. Lietuvoje šis ženklas žmonėms taip pat gerai pažįstamas. Dažnai „Somfy" yra siejamas su aukšta kokybe, ilgaamžiškumu, saugumu ir inovatyviais sprendimais. „Domus Lumina" bendradarbiaudama su šia įmone, siūlo bendrą rezultatą - garažo vartų automatiką.

Automatiniai garažo vartai - šiandieninės komforto perspektyvos

XXI amžiaus žmogus siekia patogumo ir daiktų funkcionalumo, o „Somfy" garažo automatika apjungia abu dalykus. Pirma, jums nereikės patiems kilnoti ar varstyti garažo durų. Antra, vartus galėsite pakelti nuotoliniu būdu, o tai itin patogu, jeigu iškart norite į garažą įvažiuoti su mašina. Nors konservatyvūs žmonės vis dar teigia, jog viską patikėti elektronikai nėra saugu, juk negali žinoti, kada ji suges, vis dėlto, „Somfy" sistemomis tikrai galima pasitikėti. Šiai automatikai suteikiama 5 - erių metų garantija, o visi produktai prieš jiems patenkant į rinką yra testuojami įvairiomis sąlygomis, todėl dvejoti tikrai neverta. Be to, kiekvienuose garažo vartuose yra įmontuojama ir speciali maitinimo baterija, kuri dingus elektrai leidžia vartams atsidaryti.

Garažo vartų automatika: ypatybės ir techninis išpildymas

 

  • Pritaikyta intensyviam naudojimui. Atlikti testavimai apėmė 36 500 vartų atsidarymo ir uždarymo periodų.
  • Gali būti pritaikyta saulės baterijoms, kas itin praverčia, jei iki garažo vartų sunku nutiesti elektros laidus.
  • Automatika gali būti susieta su apšvietimu, siekiančiu iki 500 W. Tai labai patogu, nes pasikėlus garažo vartams iškart užsidega šviesa. 
  • „Somfy" sistemoje gali būti integruota nuo vagysčių apsauganti spyna.
  • Galite rinktis, kokio ilgio bėgių jums reikės. Taip pat patys sprendžiate, ar bėgiai bus grandininiai, sustiprintos konstrukcijos grandininiai ar diržiniai.
  • Inovatyvus sistemos apibendrinimas leidžia LCD ekrane matyti automatikos duomenis, kilusias problemas, uždarymo ir atidarymo duomenis bei priežiūros priminimą praėjus tam tikrai nusileidimo ir pakėlimo sesijai. 
  • „Somfy" automatika vartams turi įmontuotą signalizaciją, kuri suveikia pajutus potencialią įsilaužimo riziką.

Toks privalumų sąrašas tikrai leidžia patikėti sistemos efektyvumu ir saugumu. Tiesa, įmonė „Domus Lumina", bendradarbiaudama su „Somfy" ekspertais, siūlo ne tik garažo vartų valdymą.

Kiti automatikos pritaikymo variantai:

  1. Nulenkiamiems vartams. Išbandyti įvairiomis sąlygomis, nereikalaujanti programavimo ar montuotojo pataisymų. Mechaninis dizainas ir veikimo principai paremti ilgamete patirtimi. Kaip ir garažo vartų automatikoje, yra įmontuotas ekranėlis, kuris leidžia sekti techninius nustatymus, realius programos duomenis.
  2. Atveriamiems vartams. Atidarymas iki 90 laipsnių. Tai pasiekiama vos per 10 sekundžių, taigi, užtikrinamas greitas ir efektyvus vartų varstymas. Automatiškai reguliuojami vartai nesideformuoja, juos galima švelniai sustabdyti. Taip pat itin patogu, kad ši „Somfy" automatika vartams yra suderinama su operacine sistema, todėl valdymas galimas ir per išmanųjį telefoną, naudojantis specialia programėle. Taip pat šiam tipui naudojama ir pakraunama saulės baterija. Galingas variklis leidžia automatizuoti vartus net su 4 metrų ir 400 kilogramų varčiomis, o tai praplečia šios automatikos pritaikymo variantus.
  3. Kelio užtvarai. Jie itin plačiai paplitę ir dažnai naudojami. Mūsų įmonė „Domus Lumina" siūlo rinktis iš dviejų „Somfy" gamintojo kelio užtvarų modelių: 3 arba 5 metrų, kurie pasikelia per skirtingą laiką - 4 arba 8 sekundes. Toks trumpas laiko tarpas tampa vienu pagrindinių veiksnių, kodėl žmonės mėgsta ir pasitiki „Somfy" automatika vartams.

Laikas atsinaujinti ir integruoti šiuolaikiškas technologijas į kasdienį gyvenimą. Rinkitės „Somfy" automatiką ir savo garažo vartus valdykite patogiau. Ilgalaikis, kokybiškas ir patikimas sprendimas - išbandykite sistemą jau šiandien!

Reikia pagalbos?

Registruokitės nemokamai konsultacijai ir gaukite atsakymus į visus rūpimus klausimus.

Nemokama konsultacija
Šioje svetainėje naudojami slapukai (angliškai „cookies“), skirti sklandžiam svetainės veikimui, statistikai bei rinkodarai. Daugiau informacijos.