Šioje svetainėje naudojami slapukai (angliškai „cookies“), skirti sklandžiam svetainės veikimui, statistikai bei rinkodarai. Daugiau informacijos.
Dirbame visoje Lietuvoje!
Prekiaujame
internetu
Nemokama konsultacija
8 800 00009
Video konsultacija
Skype Viber WhatsApp FaceTime Messenger
Nemokamai!
 • Skambinate
 • Konsultuojame
 • Išmatuojame
 • Paskaičiuojame

Užuolaidos – optimalus sprendimas biurams

biuro užuolaidos

Užuolaidos darbo aplinkoje - tai galimybė išvengti tiek garso, teik vaizdo trikdžių. Be to, naudojant užuolaidas galima sukurti stilingą, skoningą interjerą. Šįkart aptariame šių langų uždangų savybes, svarbias biuruose ir kitose darbo erdvėse, plačiau.

 

Kuo naudingos langų uždangos biure?

Ši dekoro detalė yra vienas seniausių langų dengimo būdų. Išsiskiriančios savo funkcionalumu ir išvaizda, šiuolaikiškos uždangos gali būti pritaikytos bet kurioje aplinkoje, net ir moderniuose biuruose. Tai - stilinga ir lengvai prižiūrima interjero detalė.

Nors dažniausiai užuolaidas pasirenkama langams uždengti, biuruose jas galima pritaikyti ir kitiems poreikiams. Į madą grįžus atviroms darbo vietoms, kuriose nėra patalpas atskiriančių sienų, pertvaroms suformuoti gali būti naudojamos tekstilinės uždangos. Teigiama, kad tokios darbo vietos skatina bendradarbiavimą tarp kolegų ir suteikia galimybę būti kūrybiškesniems, atviresniems naujoms idėjoms. Tačiau tyrimai rodo, kad atviros darbo erdvės yra triukšmingesnės, kliudančios produktyvumui, labiau blaškančios dėmesį.

Taip pat dėl to nukenčia darbuotojų sveikata: atviroje erdvėje dirbantys žmonėms suserga dažniau nei įsikūrę individualiuose kabinetuose. Apdairiai sumontuotos užuolaidos padeda išspręsti daugelį šių problemų. Be to, tai galima padaryti gana nedidelėmis sąnaudomis. Patogu ir tai, kad užuolaidomis galima lengvai pakeisti atskirtų patalpų matmenis. Tokiu būdu darbuotojams suteiksite daugiau asmeninės erdvės, jie jausis patogiau ir bus mažiau blaškomi aplinkos.

Žinoma, užuolaidas galite biure naudoti ir tradicinei paskirčiai - langams uždengti. Tokiu atveju vertėtų aptarti esminius privalumus:

 • Efektyvi šviesos kontrolė. Naudojant dienines užuolaidas galima lengvai sukontroliuoti į biurą patenkančios šviesos kiekį. Itin nepatogu saulėtą dieną dirbti prie kompiuterio, nes nuo ekrano atsispindintys saulės spinduliai vargina akis ir gali sumažinti darbingumą.
 • Šilumos ir šalčio kontrolė. Tankaus audinio dieninės ar tiesiog naktinės užuolaidos gali padėti užkirsti kelią iš lauko sklindančiam šalčiui, sumažinti skersvėjo tikimybę. 
 • Galimybė izoliuoti garsą. Įtakos susikaupimui turi ne tik patalpose kylantis, bet ir iš išorės čia patenkantis triukšmas. Dėl to svarbu užtikrinti, kad garso izoliavimas būtų atliktas kokybiškai. Tankaus audinio langų uždanga - puiki pagalbinė priemonė.
 • Privatumas. Tiek dieninėmis, tiek naktinėmis užuolaidomis galima pasirūpinti didesniu privatumu, apsauga nuo praeivių žvilgsnių.
Užuolaidų audinių asortimentas - ypatingai platus, tad tokia langų uždanga yra ne tik praktiška, funkcionali, lengvai prižiūrima, bet ir stilinga. Pasirinkę audinį atidžiai, galite papildyti patalpų interjerą jaukumu, elegancija, solidumu ar žaismingumu. 
 
 

Modernių užuolaidų ypatybės

Kaip minėjome, labai svarbu, kad pasirinkta langų uždanga tiktų prie interjero. Jei darbo erdvės dizainas modernus, šia savybe turėtų pasižymėti kiekviena detalė, taip pat ir užuolaidos. Pastaroji uždanga čia ypatingai tinka dėl:

 • Elektrinio valdymo mechanizmo. Modernių užuolaidų nereikia valdyti rankomis. Specialūs pulteliai, kuriuos galima naudoti nuotoliniu būdu - ypač praktiškas sprendimas norintiems sukurti „protingo" biuro įvaizdį. 
 • Patvarių audinių. Ilgaamžiai, specialiais būdais apdirbti audiniai yra itin lengvai prižiūrimi, be to, atsparesni dėmių susidarymui, blukimui. Taigi, puikiu dizainu galima mėgautis ilgus metus. 
 • Plačios spalvų ir raštų gamos. Užuolaidoms skirti audiniai lengvai priderinami tiek prie klasikinio, tiek prie naujausias tendencijas atitinkančio interjero. Nuo drąsių, kūrybiškų iki elegantiškų ir solidžių sprendimų - galimybės išties neribotos. 

 
Šiuolaikiškos užuolaidos - neabejotinai praktiškas pasirinkimas biurui. Viskas, ko reikia - tiesiog žinoti tikslius langų ar nišų matmenis ir pasirinkti geriausiai tinkantį audinį. Tiek siuvimu, tiek montavimu gali pasirūpinti „Domus Lumina" komanda. Nedvejokite - įrengti ne tik patogią, jaukią, bet ir stilingą darbo aplinką naudojant užuolaidas išties paprasta. 

 

 

Nemokamas konsultanto iškvietimas į namusSkambinkite nemokamai visą parą telefonu 8 800 00009Užduokite klausimą specialistui