Fasado žaliuzės – moderni horizontalių juostelių klasikaFasado žaliuzės - Lietuvos rinkoje neseniai pasirodęs produktas, kurio praktiškumą ir funkcionalumą jau spėjo pripažinti šias žaliuzes įsirengę šeimininkai. Jei ieškote modernių namo eksterjero permainų bei patikimos apsaugos nuo saulės ir karščio, fasado žaliuzės sukurtos kaip tik Jums.

PAPRASTAS ŠVIESOS SRAUTO VALDYMAS

Kaip ir klasikinių horizontalių juostelių žaliuzių, fasado žaliuzių paskirtis - patikima apsauga nuo saulės. Skirtumas tik tas, jog fasado žaliuzių juostos montuojamos lango išorėje, tad kur kas efektyviau apsaugo nuo saulės bei sutaupo erdvę patalpoje. Fasado žaliuzės blokuoja karštį, iš lauko sklindantį triukšmą bei leidžia reguliuoti šviesos srautą jums pageidaujamu kampu. Tai ypač patogu darbo, poilsio ar vaikų kambariuose. Ne mažiau svarbu atsižvelgti į juostelių išlenkimo formą: C arba Z. Pastarosios formos juostelės leidžia visiškai užtamsinti patalpą. Fasado žaliuzės gali būti valdomos pulteliu, paprastais jungikliais, įrengtais namo viduje, mobiliąja programėle, saulės, vėjo ar temperatūros davikliais.  

INDUSTRINIO STILIAUS AKCENTAS

Iš aliuminio ir nerūdijančio metalo pagamintos fasado žaliuzės pasižymi patvarumu bei pasitarnauja kaip industrinio stiliaus akcentas. Visgi fasado žaliuzės dera prie bet kokios namo apdailos: medžio, tinko, klinkerio ar kitų medžiagų. Garantuojame, jog namo eksterjeras atrodys modernus, o horizontalios juostos namų erdvei suteiks žaismingumo ir užbaigtumo įspūdį. Iš plačios fasado žaliuzių spalvinės paletės tikrai rasite ką pasirinkti: šiltumo ir jaukumo įspūdį suteiks pastelinės, gelsvos, rausvos spalvos, o mėlynos, žalios ar raudonos žaliuzės gali tapti ryškiu namo akcentu. Šiuo metu ypač populiari sidabrinė spalva, kurią galima pritaikyti prie įvairių eksterjero sprendimų.

PATIKIMAS KARŠČIO IR ŠALČIO BARJERAS

 

Nuo saulės kaitros fasado žaliuzės saugo kur kas efektyviau nei vidaus langų uždengimai, mat uždarytos žaliuzės atspindi didžiąją dalį šilumos spindulių dar prieš jiems pasiekiant stiklą. Fasado žaliuzėms esant uždarytoms, dienos metu patalpos išlieka maloniai vėsios, todėl sutaupoma kondicionavimo išlaidoms. Tuo tarpu šaltojo sezono metu, žaliuzės padeda sutaupyti šilumą, sukurdamos šalčio barjerą.
Automatinis valdymas gali būti programuojamas pagal temperatūros pokyčius, todėl, išvykus į darbus ar kelionę, nuleistos žaliuzės neleidžia prikaisti patalpoms. Saulei įkaitinus patalpas iki nustatytos temperatūros, žaliuzės nusileidžia, o atvėsus temperatūrai - pakyla. Apsvarstę automatinio valdymo privalumus, namuose visada jausitės komfortiškai.

ILGAMETĖS INVESTICIJOS 

Fasado žaliuzės tinka ne tik plastikiniams ar mediniams langams, bet ir aliuminio langams bei dideliems fasadams. Išorės žaliuzės įrengiamos ir nestandartinių formų langams, juostelių ilgį pritaikant prie lango formos. Statybų metu galima iš anksto integruoti žaliuzių dėžę namo fasade.
Fasado žaliuzės pagamintos iš aliuminio ir nerūdijančio metalo, o juostelių laikikliai kreipiančiosiose - iš cinko ir aliuminio lydinio, todėl fasado žaliuzės pasižymi antikorozinėmis savybėmis, yra atsparios net ir atšiauriausioms oro sąlygoms. Fasado žaliuzėms suteikiama 2 metų garantija. Jums pageidaujant, „Domus Lumina" specialistai reguliariai atliks gaminių patikrą. Taip būsite užtikrinti, kad žaliuzės ir toliau visas funkcijas atliks sėkmingai.

Nėra vienodų taisyklių ar patarimų, koks gaminys labiausiai tiks Jūsų namams. Todėl Jūsų pageidavimu „Domus Lumina" specialistai atvyks į namus, išmatuos esamas konstrukcijas ir, atsižvelgę į individualią situaciją, pasiūlys tinkamiausią sprendimą. Sumontavę pasirinktą produktą, specialistai patars, kaip jį naudoti, prižiūrėti bei atsakys į visus Jums kylančius klausimus.

Reikia pagalbos?

Registruokitės nemokamai konsultacijai ir gaukite atsakymus į visus rūpimus klausimus.

Nemokama konsultacija
Šioje svetainėje naudojami slapukai (angliškai „cookies“), skirti sklandžiam svetainės veikimui, statistikai bei rinkodarai. Daugiau informacijos.