Šioje svetainėje naudojami slapukai (angliškai „cookies“), skirti sklandžiam svetainės veikimui, statistikai bei rinkodarai. Daugiau informacijos.
Dirbame visoje Lietuvoje!
Prekiaujame
internetu
Nemokama konsultacija
8 800 00009
Video konsultacija
Skype Viber WhatsApp FaceTime Messenger
Nemokamai!
  • Skambinate
  • Konsultuojame
  • Išmatuojame
  • Paskaičiuojame

Metalines grotas pakeičia šiuolaikiškos fasado žaliuzės


 
Šiandien svarbus yra ne tik interjeras, daug dėmesio skiriama ir pastato eksterjerui. Dėl šios priežasties architektai ir dizaineriai ieško naujų stilistinių ir funkcionalių išraiškos formų šio poreikio patenkinimui. Langai yra viena iš pagrindinių namo dalių, per kurią patenka natūrali šviesa, tačiau tuo pačiu tai ir dalis, kurią norisi apsaugoti, uždengti, ypač išvykus. Seniau itin populiarios langų grotos dabar yra keičiamos, o langų uždangų specialistai siūlo rinktis fasado žaliuzes.
 

Kuo eksterjero žaliuzės yra pranašesnės už grotas?

Grotos mieste pastebimos vis dar dažnai. Vienos jų būna paprastų linijų, kitos - puoštos metalo raižiniais, yra labiau dekoratyviniai elementai. Pastarosios dažniausiai matomos ant senovinių viešų pastatų, miesto architektūrinių paminklų, todėl svarstymų apie jų naikinimą ir keitimą kitomis paprastai nebūna. Vis dėlto, tie, kas turi grotas ant savo balkono ar namų langų - specialistai siūlo pagalvoti apie fasado žaliuzes.

  • Pirma, grotos yra labai stabilios. Jas ne tik sunku sumontuoti ir pritvirtinti, bet ir pritvirtinus nuimti. Kartą uždėjus, jos gali išbūti metų metus. Tiesa, jos sunkiai prisitaiko prie kintančio eksterjero tendencijų.
  • Antra, grotos, sukuria „sunkumo" jausmą, todėl retai kada papuošia nuosavo namo fasadą. 
  • Trečia, skirtingai nei kilnojamos žaliuzės, grotos visiškai nejuda, todėl uždengia vaizdą, sumažina matomumą. 
  • Ketvirta, nors grotos sukuria saugumo jausmą, apsaugo nuo įsibrovėlių, tačiau nelaimės atveju ar skubiam evakavimosi atveju užkerta kelią saugiai ir greitai palikti pastatą.

Fasado žaliuzės - efektyvus ir šiuolaikiškas būdas apsaugoti pastatus

Išorėje naudojamos langų uždangos yra ne tik geras būdas užtikrinti turto saugumą, bet ir apsisaugoti nuo saulės ir karščio. Fasado žaliuzės gali būti naudojamos tiek ant nuosavo namo lango, tiek ir komercinių pastatų. Šiuolaikiškos uždangos yra lengvai valdomos ir visai nesudėtingai tvirtinamos. Kadangi žaliuzės yra geras triukšmo izoliatorius bei padeda sukurti patalpoje norimą vėsą (ypač vasaros metu) - jas siūloma montuoti ant darbo ar vaikų kambario langų. Šios žaliuzės padeda visiškai atsiriboti nuo išorės trukdžių, todėl galima susikaupti.

Dvi skirtingos juostelių rūšys

Jei nuspendėte, kad jums reikia fasado žaliuzių, atkreipkite dėmesį, kad egzistuoja du žaliuzių juostelių tipai: C arba Z lenkimo. Prieš renkantis turite nuspręsti, kokio efekto norite - visiško užtamsinimo ar ne. Jei norite pilno, tuomet rinkitės iš Z lenkimo juostelių, jei visgi orientuojatės į kitokį šviesos srauto reguliavimą,tuomet siūlome alternatyvą, C raidės formos žaliuzių juosteles.

„Domus Lumina" savo asortimente turi keturias fasado žaliuzių rūšis. Galite rinktis iš vienos Z ir trijų C tipo žaliuzių. Jos skiriasi juostelių pločiu. C tipe siūlomos 80 (flat ir paprastas tipas) ir 50 pločio kategorijos, o Z tipe - 90. Iš aliuminio pagamintos žaliuzės yra itin tvirtos ir ilgaamžės. Be to jos lengvai valdomos.

Valdymo ypatybės

Langų uždangos gali būti valdomos, pasirinktinai: paprastais jungikliai (įrengiami namo viduje), pulteliu, mobiliąją programėle, taip pat saulės, vėjo ar temperatūros davikliais. Inovatyvus žaliuzių valdymas yra gana didelis žingsnis ekologijos ir technologijų srityje, tai taip pat ypač patogus sprendimas. Fasado žaliuzių valdymas palaiko „išmanaus namo" idėją, todėl, jeigu savo privatumui ir saugumui rinksitės šias langų uždangas, būsite vienu žingsneliu aukščiau įprastų namų dekoro ir architektūrinių sprendimų.

Vis dar naujiena lietuviams

Nors fasado žaliuzės tautiečiams yra gana nauja prekė, tačiau, kaip pastebi „Domus Lumina" atstovai, ši naujovė sparčiai populiarėja. To priežastis, žinoma, yra žaliuzių modernumas, estetiška ir minimalistinio dizaino išvaizda bei praktiškumas (žaliuzių priežiūra labai paprasta). Maža to, žaliuzių spalva gali būti lengvai derinama prie pastato fasado, todėl ne tik jo nesugadina, bet ir praturtina, pagyvina.

Pakeiskite senas namo grotas - šiuolaikiškai atrodančiomis žaliuzėmis ir džiaukitės suvaldytais saulės spinduliais! Jei dvejojate, kokias fasado žaliuzes rinktis, tuomet konsultuokitės su „Domus Lumina" specialistais, kurie jums padės ne tik išsirinkit langų uždangos tipą, bet ir priderinti žaliuzių spalvą prie pastato fasado.

Nemokamas konsultanto iškvietimas į namusSkambinkite nemokamai visą parą telefonu 8 800 00009Užduokite klausimą specialistui