7 idėjos, kaip suteikti patalpai savitumo su foto roletais

foto roletai

Foto roletai - puiki, tačiau ne visuomet tinkamai panaudojama langų uždanga. Juos galima pritaikyti itin unikaliai, praktiškai ir namuose, ir darbo vietoje. Viskas, ko reikia - gebėjimas į šiuos roletus pažvelgti nestandartiškai ir kūrybiškai. Pateikiame net 7 skirtingas idėjas, kaip tai padaryti skirtingose aplinkose.

1. Edukacinės iliustracijos

Norime akcentuoti, kad foto roletus papuošti galite tiek kataloge esančiais raštais, tiek savo kūrybos iliustracijomis. Edukaciniai paveiksliukai skatina vaikų smalsumą, žingeidumą, gerina sunkiau suvokiamų dalykų supratimą ir įsisąmoninimą. Siūlome tokiais foto roletais papuošti vaikų kambario arba klasės, darželio patalpų langus. Ant roletų galite atspausdinti pasaulio gamtinį arba politinį žemėlapį, skirtingų gyvūnų figūras, evoliucijos eigą ir net abėcėlę. Taip patalpoje foto roletai taps ne tik langų uždangomis, bet ir papildoma ugdomąja priemone.

2. Motyvuojančios citatos, papildančios darbo kambario interjerą

Svajojate darbo kambario sienas papuošti patinkančiais ir įkvepiančiais žodžiais, tačiau nerimaujate, kad po kurio laiko jie gali erzinti? Papuoškite jais ne sienas, o langus - atspausdinkite patinkančius žodžius ant foto roleto. Matysite juos tik tuomet, kai prireiks pritemdyti šviesą, tad citata neerzins ir ilgai neatsibos, o langas bus dekoruotas gražiai ir praktiškai.

3. Abstraktus menas, puošiantis tuščias sienas

Sienos tuščios, tačiau gadinti jų vinukais ir lipdukais tam, kad galėtume papuošti jas paveikslais, nesinori? Pasirinkite patinkantį kūrinį ir papuoškite juo roleto audinį. Lango rėmas savaime sukurs įrėminto paveikslo efektą, o tuščios sienos nebeatrodys tokios nykios. Tai - ypač praktiškas pasirinkimas, kai patalpoje yra keli skirtingų dydžių langai. Juk vienus gali puošti foto roletai, o kitus - klasikinės užuolaidos.

4. Teminio interjero papildymas vaikų kambaryje

Ar Jūsų vaikai, kaip ir daugelis kitų, eina iš proto dėl vieno ar kito animacinio personažo? Juo galite papuošti ir mažųjų kambario langų uždangas. Pasirinkus foto roletus, garantuojamas paprastas valdymas, funkcionali šviesos kontrolė ir galimybė papildyti teminį interjerą dar vienu vaikus džiuginančiu akcentu. Be to, langai, papuošti mėgstamais personažais, padeda jaustis vaikams saugiau tamsiuoju paros metu.

5. Akvariumo imitacija: kodėl gi ne?

Nemažai žmonių svajoja apie akvariumą, tačiau dažnai negali įsigyti ar neturi jam vietos namuose. Foto roletai, papuošti vandenyno gilumų pasaulio nuotrauka, gali lengvai atstoti akvariumą ir papildyti interjerą stilingu akcentu. Tad jei visada svajojote apie akvariumą, puošiantį svetainę, šis variantas Jums tikrai tiks.

6. Raminantis vaizdas „pro langą" SPA centre

Svarstote, kaip gražiai papuošti masažo kabinetą ar SPA centre esančius langus, kad šie būtų stilingai pridengti, išlaikytų čia taip reikalingą privatumą ir kartu papildytų kuriamą interjerą? Foto roletus papuoškite raminančiomis pajūrio ar miškų, kitokių gamtos peizažų nuotraukomis. Toks langų dengimo variantas padeda nukreipti klientų dėmesį nuo galvoje ūžiančių problemų, leidžia lengviau atsipalaiduoti.

7. Šukuosenų tendencijos ir privatumo išlaikymas grožio salone

Kuriate naujo grožio salono interjerą ar planuojate jį atnaujinti, tačiau nesugalvojate, kaip būtų galima dekoruoti langus? Foto roletai - stilingas ir praktiškas variantas. Jie padeda kontroliuoti saulės šviesą taip, kaip ir įprastos langų uždangos, tačiau tuo pačiu gali ir papildyti Jūsų patalpas. Papuoškite juos pasirinktomis naujausių šukuosenų nuotraukomis, ir turėsite ne tik funkcionalias langų uždangas, bet papildomą grožio salono interjero akcentą.

Foto roletus lengva pritaikyti skirtingoms nuotaikoms sukurti, atmosferai išryškinti. Siūlome pabandyti į įprastus langų uždangų variantus pažvelgti naujai ir pabandyti juos pritaikyti kūrybiškai. Mielai pasirūpinsime tiek patvariu, funkcionaliu audiniu, tiek raiškios, ilgaamžės iliustracijos spausdinimu, tiek roleto montavimu.

Reikia pagalbos?

Registruokitės nemokamai konsultacijai ir gaukite atsakymus į visus rūpimus klausimus.

Nemokama konsultacija
Šioje svetainėje naudojami slapukai (angliškai „cookies“), skirti sklandžiam svetainės veikimui, statistikai bei rinkodarai. Daugiau informacijos.