Kada geriau įprasti, o kada foto roletai?

Neretas klientas vis dar galvoja, kad įprasti ir „Domus Lumina" DIZAINO SPAUSTUVĖJE gaminami roletai vienas nuo kito skiriasi tik uždėtu paveikslėliu. Vis dėlto, pastarieji nėra paprasti foto roletai. Tai gerokai patobulintas variantas!

Dizaino spaustuvės roletai - ne tas pats, kas įprastiniai roletai

„Dizaino spaustuvės" roletai - visai neseniai pasirodžiusi „Domus Lumina" naujovė, kuri jau sulaukė didelio susidomėjimo. Tai yra puiki alternatyva, norintiems susikurti asmeninį dizainą, namuose siekiantys derinti unikalumą ir šiuolaikiškumą. Be to, pasirinkti tokius roletus gali ir tie, kurie nori investuoti į kokybišką, neišblunkančią spaudą. „Domus Lumina"  įkurta DIZAINO SPAUSTUVĖ siūlo rinktis net iš keturių roletų audinių: visiškai patalpą užtamsinančių „Black out", vidutiniškai užtamsinančių standartinių, šviesai pralaidžių Screen ir audinio „Diena Naktis". Tai tinka plačiam klientų ratui, nes atsiranda neribotos galimybės tą patį raštą turėti ant skirtingos faktūros audinio. Tuo DIZAINO SPAUSTUVĖJE gaminami roletai turi pranašumą prieš įprastinius roletus!
Aptariant kitus privalumus, kuriuos turi patobulinti foto roletai, reikia išskirti „Greenguard" ir „Ecologo" kokybę žyminčius sertifikatus. Dėl šio išskirtinumo audiniai gali būti naudojami itin jautriose aplinkose tokiose, kaip ligoninės, vaikų darželiai ir kitos panašios įstaigos. Galite būti tikri, kad medžiaga neturi jokio neigiamo poveikio aplinkai. Todėl net ir įprastame vaikų kambaryje labiau tiks DIZAINO SPAUSTUVĖS nei tradiciniai roletai ar roletai plastikiniams langams.  
 

Roletų kolekcijos - neišsenkantys pasiūlymai arba Jūsų motyvas

DIZAINO SPAUSTUVĖ siūlo rinktis jau iš paruoštos spaudos, kurią galima pamatyti domuslumina.lt internetinėje svetainėje, arba susikurti savo. Tam reikia atsiųsti aukštos rezoliucijos nuotrauką. Kartais tai - sudėtinga užduotis, taigi geriausia paveikslo kokybę palikti spaudos ekspertams. Siūlome nenumoti ranka į jų paruoštas kolekcijas. Kadangi jų yra net 18. Galimybė, kad rasite panašius roletus kur nors kitur - išties nedidelė. Stengiantis stilistiką priderinti pagal kiekvieno skonį, siūloma rinktis kelionės vaizdus ar architektūrą perteikiančių roletų modelius, taip pat ramesnių tonų, tradiciniais raštais puoštų audinių (dažnai panašiais raštais yra puošiami roletai plastikiniams langams). Roletų medžiaga gali būti dekoruota intensyviomis arba pastelinėmis spalvomis. Pasirinkus „Dizaino spaustuvės" variantą tikrai atrasite, ko ieškote. Vis dėlto, jei svajojate apie visiškai minimalistinį variantą, tada tradiciniai roletai puikiai tiks. Jie taip pat dera skirtinguose interjeruose.

Sprendžiant, kada geriau rinktis DIZAINO SPAUSTUVĖJE patobulintus foto roletus, o kada tradicinį variantą - reikėtų atsižvelgti į Jūsų erdvės stiliaus išpildymą. Jeigu norisi spalvų, naujų formų ir netikėtų sprendimų - tada puikiai tiks DIZAINO SPAUSTUVĖS pasirinkimas, tačiau, jei labiau mėgstate tradicinius variantus ir klasiką - tada įsigykite vientisų spalvų, ramią nuotaiką perteikiančius tradicinius roletus.

Atraskite tai, kas geriausiai derės Jūsų namuose ir mėgaukitės pasirinkto tipo ir dizaino roletais. Užtikrinkite privatumą ir sureguliuokite į vidų patenkančios šviesos kiekį stilingai ir šiuolaikiškai.

Nėra vienodų taisyklių ar patarimų, koks langų uždengimas labiausiai tiks Jūsų namams. Todėl Jūsų pageidavimu „Domus Lumina" specialistai atvyks į namus, išmatuos esamas konstrukcijas ir, atsižvelgę į individualią situaciją, pasiūlys tinkamiausią sprendimą. Sumontavę pasirinktą produktą, specialistai patars, kaip jį naudoti, prižiūrėti bei atsakys į visus Jums kylančius klausimus.

Reikia pagalbos?

Registruokitės nemokamai konsultacijai ir gaukite atsakymus į visus rūpimus klausimus.

Nemokama konsultacija
Šioje svetainėje naudojami slapukai (angliškai „cookies“), skirti sklandžiam svetainės veikimui, statistikai bei rinkodarai. Daugiau informacijos.