Skirtingos žaliuzės skirtingiems namams


Dažnai biurų patalpose matomos žaliuzės po truputį kraustosi į individualius namus. Anksčiau simbolizavusios daugiau formalumą, oficialumą, keičiasi vartotojų suvokimas, ir ypač medinės žaliuzės tampa modernumo ir stilingumo ženklu interjere. Norint atnaujinti savo interjerą šiuo sprendimu, svarbu žinoti, kokios žaliuzės nuo saulės ir karščio labiausiai tinka jums pagal interjerą ir teikiamas funkcijas.
 

Horizontalios žaliuzės

Horizontalios žaliuzės yra vienas populiariausių žaliuzių pasirinkimų. Jos gali būti skirtos tiek plastikiniams, tiek mediniams langams. Jos montuojamos lipnia juostele prie lango rėmo, todėl langą galima lengvai varstyti, jos išlieka prie stiklo. Mediniams langams taip pat gali būti žaliuzės, kurios montuojamos tarp stiklų. Taip sumontuotos žaliuzės gali padėti išlaikyti šilumą bei greitai nesusitepa.

Įvairios horizontalios žaliuzės nuo saulės ir karščio tinka tiems, kurie ieško universalių sprendimų, nori modernesnio interjero. Tai yra variantas praktiškiems žmonėms, nes jas galima derinti ir su užuolaidomis, jei yra poreikis. Taip galima dvigubai geriau valdyti šviesos kiekį kambaryje.

Vertikalios žaliuzės

Tiems, kuriems patinka užuolaidos, bet norėtų truputį modernesnio varianto, labai tinka vertikalios žaliuzės. Jas galima valdyti virvele, kuri yra šone ir taip užtikrinti, kad kambaryje būtų norimas šviesos kiekis. Tokios virvelinės žaliuzės tinka ir dienai - gali įleisti šviesos ir suteikti privatumo tuo pat metu, bet taip pat tinka ir nakčiai - pasukant į pilnai užvertą padėtį, kai juostelės glaudžiasi viena prie kitos. Naudojant miegamosiose erdvėse siūlomos įvairios tamsesnių atspalvių vertikalios diena naktis žaliuzės.

Vertikalios virvelinės žaliuzės yra pakankamai universalios. Jos gali apsaugoti ne tik nuo saulės, bet taip pat ir nuo karščio. Žiemą, norint, kad užuolaidos neuždengtų radiatorių, kaip tik rekomenduojamos vertikalios žaliuzės, nes jas galima pasukti tokiu kampu, kuris lengvai praleistų radiatorių šilumą į kambarius. Jas galima rinktis tiek plastikines, tiek tekstilines, gali būti ir žaliuzės iš audinių, apsaugančių nuo saulės ir karščio. Vertikalios žaliuzės mėgstamos dar ir todėl, kad yra funkcionalios, lengvai prižiūrimos, jų nereikia dažnai valyti.

Medinės žaliuzės

Žmonėms, kuriems svarbus natūralumas, klasika, dažniausiai yra siūlomos medinės žaliuzės. Šis variantas ypač tinkamas tiems namams, kuriems norima suteikti jaukumo, stilingos prabangos. Medinės žaliuzės, priešingai nei kitos, kuria šilumos, tradiciškumo įspūdį. Tačiau nereikėtų apsigauti - medinės žaliuzės puikiai tiks tiek moderniame, tiek klasikiniame interjere. Tai puikus sprendimas tiems, kurie nori derinti klasiką su šių dienų modernumu.

Šios žaliuzės turi ir daug praktinių privalumų: tai ne tik šilumos, bet ir šalčio sulaikymas. Vadinasi, šios žaliuzės nuo saulės ir karščio puikiai apsaugo vasarą, ir sulaiko šilumą žiemą. Medinės žaliuzės taip pat yra padengtos specialiu sluoksniu, kuris net ir itin kaitrioje saulėje neleidžia joms suskilinėti. Tai yra patvarus ir universalus produktas, kurį bus galima derinti net ir prie besikeičiančio interjero.

Plisuotos žaliuzės

Plisuotų žaliuzių yra net 15 tipų, todėl jos puikiai tinka nestandartiniams langams. Dėl savo universalumo, plisuotos arba gofruotos žaliuzės tinka tiek dideliems, tiek mažiems langams - smulkios klostės gali langui suteikti romantiškumo, svajingumo. Kaip ir horizontalias žaliuzes, jas taip pat galima dėti tarp langų. Panašiai kaip su roletais, plisuotomis žaliuzėmis galima uždengti tiek viršutinę dalį lango, tiek tik apatinę dalį. Šios žaliuzės gali būti ir automatizuotos - tai variantas tiems, kurie nori savo namuose daugiau modernumo, bet vis tiek išlaikyti svajingą interjerą. Svarbiausias plisuotų žaliuzių ypatumas - jos pritaikomos bet kokiam nestandartiniam langui - trapecijai, trikampiui, net apvaliam langui.

Plisuotoms žaliuzėms svarbus tiek langas, tiek interjeras, tiek poreikiai. Norint, kad būtų ir pakankamai šviesos, ir pakankamai privatumo, siūlomos šviesesnės plisuotos arba gofruotos žaliuzės. Kai reikia apsisaugoti nuo kaitrios saulės ar norint daugiau tamsos naktį, galima rinktis tamsesnius atspalvius. Ekologiškumą propaguojantiems namams rasti plisuotas žaliuzes, kurių sudėtyje yra lino, prabangos siekiantiems - žaliuzes turinčias matinę-šilkinę išvaizdą. Yra pakankamai daug spalvų, raštų ir derinių, kurie įtiks kiekvieno skoniui.

Nėra vienodų taisyklių ar patarimų, koks produktas tiks Jūsų namams ir atitiks visus Jūsų poreikius. Todėl Jūsų pageidavimu „Domus Lumina" specialistai atvyks į namus, išmatuos esamas konstrukcijas ir, atsižvelgę į individualią situaciją, pasiūlys tinkamiausią sprendimą. Sumontavę pasirinktą produktą, specialistai patars, kaip jį naudoti, prižiūrėti bei atsakys į visus Jums kylančius klausimus. 

Reikia pagalbos?

Registruokitės nemokamai konsultacijai ir gaukite atsakymus į visus rūpimus klausimus.

Nemokama konsultacija
Šioje svetainėje naudojami slapukai (angliškai „cookies“), skirti sklandžiam svetainės veikimui, statistikai bei rinkodarai. Daugiau informacijos.