Renkame langų uždengimus durims

Durys su stiklais - balkonuose, terasose padeda į kambarį patekti daugiau šviesos, leidžia matyti už lango esančius įspūdingus gamtos vaizdus bei puikiai atrodo namuose. Tačiau dažnai dėl jų atsiranda papildomų rūpesčių. Juk tai yra dar vienas langas, kurį ne tik reikės valyti, bet ir pro kurį į namus gali patekti karštis, kenksmingi saulės spinduliai bei smalsių praeivių žvilgsniai. Todėl reiktų rasti tokius langų uždengimus, kurie ne tik netrukdytų durų funkcionalumui, bet ir puikiai įsikomponuotų į interjerą.

Plisuotos žaliuzės durims

Parenkant langų uždengimus durims, pirmiausia reikia pagalvoti apie turimus poreikius bei norus. Nuo to priklauso ar bus pasirenkami pavyzdžiui, roletai balkonui, ar plisuotos žaliuzės, o gal kaip tik langą slėpsite užuolaida. Jeigu Jūsų namuose esančios durys su stiklu yra ne itin patogioje vietoje, galite įsigyti plisuotas arba laukines žaliuzes. Atkreipkite dėmesį, jog plisuotos žaliuzės yra valdomos rankenėle arba virvele, jos neturi jokio mechanizmo, todėl puikiai tinka durims.

Roletai durims

Norint uždengti durų langą ne itin tiks romanetės, mat joms reikia papildomos vietos viršuje, kad būtų kur sukelti audinį. Todėl geriausia yra rinktis arba prie durų tvirtinamas pusines užuolaidas, arba roletus. Jei tai kambarys, kuriame miegate, galite pasirinkti gumuoto bei pilnai patalpą užtamsinančio audinio Black Out roletus, kurie visiškai nepraleidžia šviesos. Jei norite įdomiai atrodančio sprendimo, tuomet galite rinktis tokias spalvas, kad roletų audinys ar mechanizmas balkono durims būtų to paties atspalvio kaip langų rėmai. Tai sukurs langų uždengimo nepastebimumą. Durims pasirinktų roletų, užuolaidų, žaliuzių audiniai turėtų būti derinami prie kambario interjero. Jei siekiate išlaikyti prabangos ir praktiškumo sinergiją, uždengimus galite rinktis blizgesnius, kurių medžiaga prašmatniau atrodo.

Aliuminės horizontalios žaliuzės durims

 

Jei duryse yra dvigubas stiklas, tarp stiklų gali būti montuojamos aliuminės horizontalios žaliuzės. Tai puikiai tiks jeigu durys yra į kiemą, pro kurį Jus gali matyti kaimynai. Tarp stiklų esančios žaliuzės ir tepasi mažiau - ant jų nepatenka tiek nešvarumų. Panašus variantas yra ir roletai balkonui - reikia tik nepamiršti, kad roleto valdymą (grandinėlę) tokiu atveju geriausia daryti iš tos pusės, kurioje jis neapsunkina rankenos naudojimo. Taip pat atkreipkite dėmesį, kad roletų mechanizmai netrukdytų atverti duris.
Jeigu durims pasirinksite roletus, jie tarnaus Jums ilgai ir bus patogu, kad ištepus juos labai lengva nuvalyti. Dar paprasčiau yra prižiūrėti aliumines žaliuzes. Tai ypač aktualu tiems, kas mėgsta nepriekaištingą tvarką ir švarą namuose.

Vertikalios žaliuzės, širmos, o gal tiesiog laukinės žaliuzės durims?

Durų stiklą reikia dengti ir todėl, kad vasarą tai dar viena vieta, kur gali į kambarį patekti karštis. Jei durys stumdomos, o ne varstomos, labiausiai tinkamas langų dekoravimo būdas - vertikalios žaliuzės arba širmos, nes jos nusistumia į šoną. Domus Lumina specialistai Jums padės rasti tinkamą sprendimą, jei Jūsų durys yra ypatingai aukštos ar plačios.
Norite tokio langų uždengimo, kuris būtų patogus naudotis ir jam nereikėtų daug priežiūros? Tuomet rinkitės laukines žaliuzes, kurios taip pat netrukdys rankenai. Jas galėsite valdyti rankiniu arba automatiniu būdu ir turėti visišką komfortą.
Jeigu nesate tikri, koks uždengimas durims geriausiai tinka Jūsų interjerui, galite pasitarti su Domus Lumina specialistais. Jie patars, ko galite tikėtis iš įvairių langų uždengimų, paaiškins jų skirtumus ir padės išsirinkti tokį uždengimą, kuris labiausiai tiks prie Jūsų interjero.

Reikia pagalbos?

Registruokitės nemokamai konsultacijai ir gaukite atsakymus į visus rūpimus klausimus.

Nemokama konsultacija
Šioje svetainėje naudojami slapukai (angliškai „cookies“), skirti sklandžiam svetainės veikimui, statistikai bei rinkodarai. Daugiau informacijos.