Šioje svetainėje naudojami slapukai (angliškai „cookies“), skirti sklandžiam svetainės veikimui, statistikai bei rinkodarai. Daugiau informacijos.
Dirbame visoje Lietuvoje!
Prekiaujame
internetu
Nemokama konsultacija
8 800 00009
Video konsultacija
Skype Viber WhatsApp FaceTime Messenger
Nemokamai!
  • Skambinate
  • Konsultuojame
  • Išmatuojame
  • Paskaičiuojame

Ar kabinti roletus vaikų kambaryje - praktiškas sumanymas?


 
Langai, pro juos sklindanti šviesa ir tinkami langų uždengimai - itin aktuali tema augančio mažylio kambaryje. Mažieji dėl savo smalsumo ypač mėgsta langą ir pro jį matomą vaizdą. Tiesa, tėvams tai kartais padaro papildomo darbo: vaikai netyčia ištepa ant lango pakabintus roletus su pieštukais, maistu, gėrimais. Tuomet tėvams natūraliai kyla klausimas, kaip visa tai išvalyti ir ar tikrai roletai vaikų kambariui yra geriausiais pasirinkimas?
 

Langų uždangos mažylio kambaryje - ką renkasi daugelis?

Šiandieninė langų uždengimų pasiūla yra iš tiesų milžiniška, todėl tai praplečia galimybes įrengti vaiko kambarį kaip tik norite. Įprastai tiek langų uždangomis prekiaujantys specialistai, tiek ir tėvai mažųjų erdvei renkasi roletus.

  • Tai paprasčiausia lango uždengimo forma, kuri ne tik neužgožia kambario stilistikos ir gali būti neutrali, bet ją dar ir papildo (įprastai roletų dizainas yra beribis, todėl spalviniu atžvilgiu galite sukurti norimą nuotaiką).
  • Roletai  taip pat yra geras pasirinkimas ir dėl savo valdymo paprastumo. Vaikai dažnai labai greit išmoksta valdyti paprastą roletų mechanizmą, todėl patys gali traukyti audinį, o taip jaučiasi labiau savarankiški, yra ugdomas vaikų supratimas apie atsakingumą ir savarankišką tvarkymąsi savo erdvėje. 
  • Roletus naudoti vaiko kambaryje taip pat labai pravartu dėl paprastos priežiūros. Impregnuota medžiaga užkerta kelią greitam dulkių kaupimuisi, o paprastam tvarkos palaikymui užtenka juos nuvalyti drėgna šluostele ar nusiurbti švelniu dulkių siurblio antgaliu. 
  • Vaikų sveikatos saugumas yra vienas svarbiausių faktorių, todėl kambaryje stengiamasi naudoti sveikatai jokio poveikio nesukeliančius baldus ir kitus interjero aksesuarus. Lygiai tas pats galioja ir langų uždangoms. Roletai, parduodami „Domus Lumina" salonuose, turi specialius sertifikatus, kurie užtikrina, kad naudojamas roleto audinys gali būti naudojamas jautriose aplinkose: vaikų kambariuose, ligoninėse, mokyklose.

Kiti langų dekoro variantai taip pat yra galimi: užuolaidos romanetės  ar medinės žaliuzės  nors ir rečiau, bet taip pat naudojami mažųjų kambariams. Užuolaidos sukuria didesnį jaukumą, o lengvos tekstūros audinys tarsi apgaubia kambarį elegancija. Kita vertus, mažylio kambaryje toks audinys ne tik gali greitai būti išteptas, bet ir nepataisomai sugadintas (pavyzdžiui, stipriau vaikui timptelėjus už užuolaidos kampo). Užuolaidas labai lengva pakeisti naujomis, nes jas kabinate ir nuimate patys.

Romanetės yra itin puošnus, tarpinis variantas - tarsi užuolaidiniai roletai vaikų kambariui. Jeigu nenorite vaikui ūgtelėjus keisti langų uždangų, šis variantas yra ypač tinkamas. Žvelgiant iš kitos pusės, vaikui tikriausiai mieliau būtų augti kambaryje, ant kurio užuolaidų ar roletų būtų pavaizduoti mėgstami filmų ar animacinių filmukų herojai.

Medinės žaliuzės yra nesenstanti klasika ir šį uždangų tipą galima priderinti praktiškai visur. Žaliuzės yra lengvai valdomos ir leidžia šviesai į kambarį patekti net jas pilnai užtraukus. Medis yra ekologiškiausia medžiaga, o užapvalinti žaliuzių juostelių kampai tikrai nekelia grėsmės mažylio saugumui. Dėl to jų paklausa taip pat yra gana didelė. Tačiau lyginant roletus ir medines žaliuzes, vis dėlto, laimi pirmasis variantas.

Foto roletai - išlaisvinti vaiko vaizduotei ir sukurti jaukumą

Jau gana seniai atsiradę fotografijomis puošti roletų audiniai yra ypač populiarus pasirinkimas vaikų kambariuose. Pagrindinė priežastis tikriausiai yra spalvų kontrastingumas, ryškumas ir norimo dizaino pasirinkimas. Pirmiausia, tėvams norisi, kad vaiko kambarys būtų vaikiškas, todėl stengiamasi jame palaikyti spalvingą, energingą, bet tuo pačiu ir raminančią atmosferą, sukurti įvairių spalvų žaismą.

DOMUS LUMINA „Dizaino spaustuvės" foto roletai - išsiskiria dar aukštesne kokybe ir spalvų kontrastingumu, ilgaamžiškumu, ir svarbiausia yra „draugiški" vaiko sveikatai. Jūs gaunate saugų, kokybišką, ilgalaikį gaminį - roletų audiniai sertifikuoti kokybės sertifikatais GREENGUARD GOLD ir ECOLOGO, kurie garantuoja, kad audiniai yra saugūs naudoti ir itin jautriose kokybei patalpose - vaikų darželiuose, mokyklose, medicinos įstaigose, nekelia jokio poveikio aplinkai. Bėgant laikui, saulės poveikis neveikia roletų audinio ir jie neišblunka.

Jei nerandate nieko patinkančio, jau suformuotose DOMUS LUMINA foto roletų kolekcijose - galite susikurkti unikalius roletus patys. Taip foto roletai taps autentišku ir išskirtiniu ne tik vaiko kambario, bet ir apskritai Jūsų namų akcentu.

Pasinaudokite šiomis įžvalgomis ir išrinkite savo mažylio erdvei tinkamiausias langų uždangas. Ar tai bus užuolaidos, medinės žaliuzės, romanetės ar roletai - sprendžiate Jūs, tačiau prieš pirkdami nepamirškite apsvarstyti visų faktorių: ar langų uždangos „draugiškos" vaiko sveikatai, ar jas lengva prižiūrėti ir, galiausiai, kaip tai įsilies į bendrą kambario stilistiką.

Nemokamas konsultanto iškvietimas į namusSkambinkite nemokamai visą parą telefonu 8 800 00009Užduokite klausimą specialistui