Šioje svetainėje naudojami slapukai (angliškai „cookies“), skirti sklandžiam svetainės veikimui, statistikai bei rinkodarai. Daugiau informacijos.
Dirbame visoje Lietuvoje!
Prekiaujame
internetu
Nemokama konsultacija
8 800 00009
Video konsultacija
Skype Viber WhatsApp FaceTime Messenger
Nemokamai!
  • Skambinate
  • Konsultuojame
  • Išmatuojame
  • Paskaičiuojame

Roletų montavimas: nuo ko pradėti ir ko negalima pamiršti


 
Apie roletus ir jų naudą šiandien yra girdėjęs ne vienas. Nesunku pastebėti, kad šiuo metu dažno lietuvio langus dengia būtent šios langų uždangos. Roletų populiarumą dažnai nulemia gana lengvas roletų montavimas, audinių, modelių įvairovė bei funkcionalumas. Su šiomis langų uždangomis lengva sukurti privatumą, suvaldyti šviesos srautus, aklinai užtemdyti patalpą ar šiuolaikiškais metodais reguliuoti į patalpą patenkantį šviesos srautą. Roletus  dabar renkasi ir rekomenduoja tiek paprasti žmonės, tiek profesionalūs interjero dizaineriai. Kita vertus, norint, kad roletų privalumai atsiskleistų šimtu procentų, reikia išmanyti, kaip montuoti roletus.
 

Roletų matavimas - svarbu atidumas 

Kaip ir daugelis langų uždangomis prekiaujančių įmonių, taip ir „Domus Lumina" gali atvykti į kliento namus, išmatuoti langus, pagaminti idealiai tinkančius roletus ir juos tinkamai pritvirtinti. Vis dėlto, jeigu norite, paskutinį žingsnį galite atlikti ir patys. Jums reikės išmatuoti langą, prie kurio bus tvirtinamas audinys, ir tuos duomenis pateikti mūsų specialistams.
Pateiksime kelis patarimus, kaip tinkamai išmatuoti langą.
  • Pirmiausia, turite išmatuoti lango ilgį ir plotį be lango rėmų. Tai parodys, kokio pločio turės būti jūsų pasirinktas roleto audinys.
  • Antras matavimas turi būti atliktas jau įtraukiant lango rėmus. Tai - labai svarbu, nes būtent tokio ilgio turės būti visa roleto kasetė.
  • Atliekant visus matavimus nepagailėkite laiko ir išmatuokite lango ilgį ir plotį trijose vietose. Roletų montavimas yra tikslus ir kruopštumo reikalaujantis darbas, todėl ir ilgį, ir plotį matuokite lango viršuje, per vidurį ir apačioje. Jeigu rezultatai skirtingose lango vietose skiriasi - geriau imkite didesnį rodiklį.

Tinkamai pamatavus langą, galima duomenis pateikti gamintojui. Visgi, jei nepasitikite savo jėgomis, geriau kreipkitės į specialistą, kuris užtikrins tikslius matavimus ir roletus primontuos teisingai.

Roletų montavimo vieta

Roletai yra labai universalūs langų uždengimai, todėl juos galima tvirtinti ne tik prie lango. Taip pat jie gali būti montuojami ir ant lubų arba nišose (tiek lango, tiek sienos). Galima rinktis ir roletų tvirtinimą lango apačioje, tačiau tai - gana retas pasirinkimas. Roletų montavimas priklauso nuo poreikio atidaryti langą, tiksliau - tokio poreikio dažnumo. Jei langai varstomi retai, siūlome roleto kasetę montuoti prie sienos ar lubų. Bet, jei mėgstate langą plačiai atverti vos ne kasdien, tada rekomenduojame rinktis ant lango rėmo montuojamus roletus. Tokiu būdu roletai judės kartu su langu ir netrukdys lango atverti iki norimos padėties.

Kaip montuoti roletus - trys esminiai žingsniai

1. Paimkite laikiklius ir pridėję juos reikiamoje lango rėmo (arba lubų ar sienos) vietoje pieštuku pasižymėkite, kur turite išgręžti skylutes.
2. Prigręžkite juos, įstatykite į rėmus roleto kasetę ar vamzdį ir pakabinkite.
3. Išvyniokite roleto audinį iki galo ir nustatykite, koks turi būti maksimalus audinio ilgis. Pilnai nuleidus audinį, ant valdymo gradinėlės pritvirtinkite roletų audinio sulaikymo detalę, kuri neleidžia roletų medžiagai išsivynioti daugiau nei lango ilgis. Tai atlikus dar rekomenduojama šalia prigręžti grandinėlės laikiklį. Tai patogu, nes virvelė ore nekabos, netrukdys ir atrodys daug estetiškiau.

Roletų montavimas yra gana paprastas procesas. Kita vertus, jeigu neturite daiktų tvirtinimo patirties, išlieka didelė rizika, kad roleto kasetę pritvirtinsite netiesiai. Todėl tiems, kas neturi panašios praktikos, visada siūlome savo specialistų paslaugas. „Domus Lumina" profesionalai greitai ir teisingai pritvirtina jūsų užsisakytą roleto modelį prie lango.

Roletų montavimas svarbus ir audinio kokybei, ir ilgaamžiškumui

Prieš roletų montavimą turite tinkamai pasirinkti ne tik montavimo vietą, bet ir optimalų roleto išsivyniojimo lygį. Neteisingai atlikus šiuos veiksnius, audinys greičiau nusidėvės. Net tai, kad „Domus Lumina" visus savo roletus gamina iš itin aukštos kokybės impregnuoto audinio, neapsaugo uždangos kokybės, nes tai, kaip jūs naudosite ir prižiūrėsite patį roletą, irgi yra labai svarbu.

Pasinaudokite šiomis rekomendacijomis ir patarimais, kaip montuoti roletus, ir pritvirtinkite langų uždangas savo namuose patys. Kartu su mūsų įmonės „Domus Lumina" roletais puoškite erdves ir mėgaukitės jų daugiafunkciškumu: užtikrinkite privatumą, apsisaugokite nuo saulės, puikiai išsimiegokite ir suvaldykite į vidų patenkančius natūralios šviesos srautus. 

 

 

Nemokamas konsultanto iškvietimas į namusSkambinkite nemokamai visą parą telefonu 8 800 00009Užduokite klausimą specialistui