Markizės: saugo nuo kaitros, lietaus ir smalsių žvilgsnių


Artėjant šviesiajam ir šiltajam metų laikui daugiau laiko norisi praleisti atvirame ore. Kad poilsis būtų kokybiškesnis, netrukdytų kaitrūs tiesioginiai saulės spinduliai ar lietus, „Domus Lumina" specialistai siūlo įsigyti markizes, kurios pritaikomos ir terasoms, ir balkonams. Markizės taip pat papuoš, suteiks savitumo ir išskirtinumo pastato eksterjerui.

Markizės - puikus pasirinkimas jūsų būsto eksterjerui, nes:

  • Sukuriama apsaugota nuo aplinkos poveikio (saulės, lietaus) patogi lauko erdvė - nereikia investuoti į stoginių, terasų statybą;
  • Vasarą patalpos mažiau įkaista, nes tiesioginiai saulės spinduliai nepatenka į vidų pro langus ar terasos duris, - sutaupoma patalpų vėsinimui;
  • Nereikia investuoti į langų dengimą nuo kaitrių saulės spindulių iš patalpų vidaus - taip sudaromas patogus mikroklimatas akims skaitant ar dirbant kompiuteriu, o, kai nėra kaitrios tiesioginės saulės, suskleista markizė netemdys natūralios dienos šviesos trumpomis rudens ir žiemos dienomis;
  • Markizės gali būti automatiškai valdomos ir vietoje (jungikliu ar pulteliu), ir nuotoliniu būdu (telefonu, kompiuteriu) arba reaguoti į aplinkos poveikį - galima sumontuoti vėjo, saulės, lietaus jutiklius, kad markizė automatiškai susiskleistų, pvz., kai kyla stiprus vėjas, arba išsiskleistų, kai spigina saulė;
  • Markizėms praktiškai nereikalinga priežiūra - „Domus Lumina" markizių karkasas atsparus korozijai, audiniai ir konstrukcijos gaminami Europoje naudojant aukščiausias technologijas: audiniai atsparūs blukimui, vandeniui, pelėsiui, antistatiniai, nepraleidžia ultravioletinių spindulių, pvz., audiniai su saulės filtru sulaiko iki 80 % UV spindulių, 70-95 % karščio.

Markizių audinių ir tipų įvairovė

„Domus Lumina" siūlo rinktis iš daugybės skirtingo dizaino, spalvų ir raštų impregnuotų audinių, taip pat įvairių spalvų konstrukcijas, pagamintas iš aukščiausios kokybės aliuminio lydinių. „Domus Lumina" gali pasiūlyti daugiau kaip 20 skirtingų markizių konstrukcijų tipų, galima rinktis markizių dydį ir valdymą rankine ar elektrine pavara, su vėjo ir saulės jutikliais.

Siekiant daugiau privatumo bei norint pasislėpti nuo smalsių praeivių ar kaimynų žvilgsnių, erdvę terasoje galima atskirti ir vertikaliomis markizėmis - jos taip pat papildomai saugos nuo saulės ir vėjo.

„Domus Lumina" bendradarbiauja tik su aukščiausios kokybės komponentus tiekiančiomis Vakarų Europos įmonėmis, o gamykloje patyrę meistrai valdo aukščiausių technologijų įrengimus. Gaminiams teikiamos ilgalaikės garantijos.

Nėra vienodų taisyklių ar patarimų, koks produktas tiks Jūsų namams ir atitiks visus Jūsų poreikius. Todėl Jūsų pageidavimu „Domus Lumina" specialistai atvyks į namus, išmatuos esamas konstrukcijas ir, atsižvelgę į individualią situaciją, pasiūlys tinkamiausią sprendimą. Sumontavę pasirinktą produktą, specialistai patars, kaip jį naudoti, prižiūrėti bei atsakys į visus Jums kylančius klausimus. 

Reikia pagalbos?

Registruokitės nemokamai konsultacijai ir gaukite atsakymus į visus rūpimus klausimus.

Nemokama konsultacija
Šioje svetainėje naudojami slapukai (angliškai „cookies“), skirti sklandžiam svetainės veikimui, statistikai bei rinkodarai. Daugiau informacijos.