5 priežastys, kodėl verta rinktis medines žaliuzes loftuose

medines zaliuzes

Vis daugiau žmonių keliasi gyventi į vieno kambario, atviro tipo būstus, įkurtus atnaujintame pramoninės paskirties pastate. Dar kitaip jie žinomi kaip loftai. Vienas pagrindinių šio tipo būstų išskirtinumų - masyvūs langai ir itin aukštos lubos. Nors malonu, kai namuose šviesu ir jauku, kartais saulės šviesa, sklindanti pro didelius langus, yra pernelyg intensyvi. Kontroliuoti ją galima tik vienu būdu - pasitelkus tinkamas langų uždangas. Mūsų siūlymas loftui - medinės žaliuzės . Pateikiame kelis argumentus, kodėl vertėtų rinktis būtent jas.

Šiuolaikiškas ir praktiškas pasirinkimas

Šiandien būstuose siekiama palikti kuo daugiau erdvės, užpildyti interjerą tik funkcionaliomis detalėmis. Taip bandoma dizainą suderinti su funkcionalumu, išvengiant nepatogumų keliančių interjero dalių. Medinės žaliuzės tiksliai atitinka tokios interjero kūrimo strategijos kriterijus ir dažnai tampa vienu pagrindinių būsto interjero akcentų.

Dar vienas iš medinių žaliuzių privalumų - galimybė rinktis skirtingo pločio juosteles. Jei Jūsų būste yra atskirtų erdvių, skirtingiems kambariams galite rinktis skirtingo pločio medines juosteles. Taip namų interjerui suteiksite daugiau įvairovės.

5 priežastys rinktis medines žaliuzes

Dideli langai loftuose vizualiai išplečia esamą erdvę, leidžia mėgautis panoraminiu vaizdu. Tačiau niekuo nepridengti masyvūs langai neleis mėgautis privačiais momentais. Tad net jei dienos metu langai atveria nuostabų vaizdą ir papildo interjerą, vakarais juos reikėtų pridengti. Jei vis dar svarstote apie langų uždangų lofte pasirinkimą, pateikiame kelias priežastis, kodėl Jūsų langus turėtų puošti būtent medinės žaliuzės.

Dera prie šiuolaikinio ir industrinio stiliaus

Loftuose dažniausiai vyrauja minimalizmo, modernaus ir industrinio dizaino stiliaus mišinys. Medines žaliuzes pritaikyti galima prie bet kurio iš šių variantų, o derinant medžio spalvą prie baldų galima sukurti harmoningą interjerą.

Sušvelnina industrinį interjerą ir suteikia namams daugiau šilumos, jaukumo

Kitas medinių žaliuzių privalumas - galimybė „sušildyti" industrinį interjerą. Pastarajame vyrauja atviros metalinės konstrukcijos, betono elementai, kurie interjerui suteikia šaltumo. Medis yra natūrali medžiaga, tad medinės žaliuzės loftui gali suteikti daugiau jaukumo, šilumos.

Atlieka šilumos izoliacinę funkciją

Loftai dažniausiai yra palėpės tipo būstai. Aukštos lubos, masyvūs langai turi vieną ryškų trūkumą - orams atšilus, pro langą kaitinanti saulė stipriai įšildo ir patalpas. Tam sukontroliuoti reikalinga aukštos kokybės ventiliacinė sistema, tačiau ją atstoti gali ir žaliuzės. Medis sulaiko šilumą, natūraliai išsklaido šviesą ir padeda palaikyti optimalią kambario temperatūrą.

Plati spalvų paletė

Jei manote, kad Jūsų lofte žaliuzės netiks, pabandykite tiesiog paieškoti tinkamesnio atspalvio. Jei natūralaus medžio spalvos atrodo nuobodžios, ieškokite kuo jas pakeisti ar paįvairinti. Minimalistinio tipo loftui siūlome rinktis baltos, juodos ar gyvesnės - žalios spalvos žaliuzes. Išlaikyti natūralumą, estetiką ir praktiškumą - toks medinių žaliuzių tikslas.

Tinka bet kuriai būsto erdvei, taip pat ir įstiklintai terasai

Medinės žaliuzės tinka ne tik būsto langams. Jei turite didelį įstiklintą balkoną ar vasaros terasą ir norite ją papildyti savitu, praktišku elementu, žaliuzės tiks puikiai. Čia leisti laiką malonu bus ne tik dienos metu, bet ir vakarais.

„Domus Lumina" langų uždangų salonuose medinių žaliuzių pasirinkimas itin platus - tiek spalviniu, tiek raštų atžvilgiu. Siūlome ieškoti žaliuzių atsižvelgiant į lofte vyraujančias interjero spalvas. Taip pat rekomenduojame atvykti į salonus ir apžiūrėti žaliuzes, jų juostelių plotį. Salone dirbantys konsultantai padės išsirinkti, o prireikus - atsiųs pagalbą į namus.

Reikia pagalbos?

Registruokitės nemokamai konsultacijai ir gaukite atsakymus į visus rūpimus klausimus.

Nemokama konsultacija
Šioje svetainėje naudojami slapukai (angliškai „cookies“), skirti sklandžiam svetainės veikimui, statistikai bei rinkodarai. Daugiau informacijos.