Kaip priderinti medines žaliuzes?

medinės žaliuzės

Medinės žaliuzės yra lengvai kiekvienuose namuose priderinama interjero detalė. Tinkamos naudoti miegamajame, svetainėje ir kitokios paskirties kambariuose, tokio tipo žaliuzės namams neabejotinai suteiks savitos elegancijos ir jaukumo.

 

Medinių žaliuzių pritaikymas

Iš natūralios medienos pagamintos žaliuzės - vis labiau populiarėjantis pasirinkimas. Vis dėlto siekiant, kad jos ne tik būtų funkcionalios, bet ir atrodytų nepriekaištingai, būtina tokią langų uždangą pritaikyti prie esamo patalpos interjero. Tokios žaliuzės pasižymi klasikiniu dizainu, kuris yra ne tik patrauklus, bet ir ilgaamžis, funkcionalus, užtikrinantis privatumą, lengvą priežiūrą. Tam, kad rezultatas džiugintų, siūlome medines žaliuzes pasirinkti prie aplinkos derinant keliais būdais:

 

Kontrastingumas

Ne paslaptis, kad labai dažnai būtent kontrastas nulemia gyvenamosios erdvės patrauklumą, savitumą. Tonų, tekstūrų, formų siejimas suteiks Jūsų kambariui malonią, estetišką atmosferą. Tam, kad būtų sukurtas kontrastas, reikia šalia vienas kito padėti kelis smarkiai savybėmis besiskiriančius daiktus. Pavyzdžiui, šalia šviesios spalvos sienų puikiai dera tamsaus riešutmedžio ar bronzuoto ąžuolo spalvos medinės žaliuzės. Jei pastarosios šviesios, jos gali puikiai tikti daugiau spalvų turinčiame kambaryje.

Kontrastas gali būti kuriamas naudojant ne tik spalvas, bet ir daiktų medžiagiškumą. Pavyzdžiui, išskirtinį įspūdį lengva sukurti šalia medinių žaliuzių padėjus metalinių kambario aksesuarų. Tačiau, kaip ir su kitomis interjero priemonėmis, nereiktų persistengti kiekviename akcente naudotis didelį kontrastą.

 

Subtili elegancija

Tai yra itin praktiškas ir paprastas langų dekoravimo būdas. Šis nesenstantis stilius siejasi su aukšta kokybe, ilgalaikiškumu, subtilumu ir rafinuotumu. Jei norite, kad tokiomis savybėmis pasižymėtų ir medinės žaliuzės, orientuokitės į skandinavišką interjero stilių, rinkitės pilkšvų atspalvių medieną, dažykite pačias žaliuzes arba šalia jų esančius daiktus.

 

Sluoksniavimas

Tai toks žaliuzių pritaikymo būdas, kai susiejamos dvi interjero detalės. Dengiant langus medinėmis žaliuzėmis, ant viršaus taip pat galima užkabinti užuolaidas. Toks derinys ne tik atrodys kur kas gražiau, bet ir padės suvaldyti iš lauko sklindantį triukšmą ir šilumą, skersvėjus. Esama begalės būdų, kaip suderinti šias langų uždangas - tereikia pasirinkti, kokio stiliaus interjerą norite suformuoti.

 

Derinimas prie medinių grindų

Medines žaliuzes priderinti prie visų namų interjero gali būti nelengva, ypač jei kambariai puošiami ne vienu stiliumi. Vis dėlto sprendimas gana paprastas - langų uždangą galima derinti prie medinių grindų atspalvio. Toks pasirinkimas bet kuriam kambariui suteiks dar daugiau jaukumo, elegantiškumo, šilumos ir stilingumo.

 

Medinių žaliuzių privalumai

Pasirinkti derinimo būdą ne visuomet paprasta. Vis dėlto medinė langų uždanga tikrai verta teigiamo sprendimo. Kaip jau minėjome, medinės žaliuzės išsiskiria keliais privalumais, kurie ir yra pagrindas išskirtiniam tokios uždangos populiarumui. Aptariame esmines savybes plačiau:

  • Patvarumas. Tokios žaliuzės yra gaminamos iš lengvos, patvarios medienos ir dengiamos specialiu apsauginiu sluoksniu, todėl išlaiko formą ir kitas savybes ypač ilgai.
  • Universalumas. Medines žaliuzes lengva pritaikyti bet kurio stiliaus interjere, nes jos pasižymi ypatinga atspalvių, rūšių gausa.
  • Garso ir šilumos izoliacija. Iš medienos pagamintos žaliuzės pasižymi geromis izoliacinėmis savybėmis, todėl tiek vasarą, tiek žiemą padeda palaikyti malonią kambario temperatūrą.
  • Lengva priežiūra. Tokios žaliuzės gali būti valomos tiesiog sausa ar vos sudrėkinta šluoste. Siekiant išvalyti, jų nereikia nukabinti ir atskirai džiovinti. 
  • Saugumas ir natūralumas. Medinės žaliuzės pasižymi apvalainomis, neaštriomis briaunomis, be to, yra gaminamos iš kokybiškos ir patvarios medienos.

 

Medines žaliuzes renkasi tie, kurie mėgsta prabangą ir vertina natūralumą. Pasirinkus tokį gaminį galima lengvai susikurti jaukų, elegantišką kambario interjerą - o šios savybės šiandien tampa vis svarbesnės. Kyla abejonių, kuris derinimo būdas tinkamiausias Jums? „Domus Lumina" konsultantai pasiruošę pakonsultuoti ir padėti pasirinkti geriausią sprendimą Jūsų namams, tad susisiekite nedvejodami.

 

Reikia pagalbos?

Registruokitės nemokamai konsultacijai ir gaukite atsakymus į visus rūpimus klausimus.

Nemokama konsultacija
Šioje svetainėje naudojami slapukai (angliškai „cookies“), skirti sklandžiam svetainės veikimui, statistikai bei rinkodarai. Daugiau informacijos.