Medinės žaliuzės jaunuolio kambaryje – jauku ir praktiška

medines zaliuzes

Perėjimas iš vaikystės į paauglystę paprastai lengvas nėra nei paaugliams, nei jų tėvams. Ypatingai, kai šis pokytis susijęs ir su kambario interjero atnaujinimu. Baldus paaugliui išsirinkti nėra sudėtinga, tačiau visai kas kita - langų uždangos. Jaunuoliams svarbiausias stilingumas, derantis ir su praktiškumu, funkcionalumu, lengva priežiūra, valdymu. Dėl šios priežasties rekomenduojame jaunuolių kambario interjerui rinktis medines žaliuzes. Plačiau pasakojame, kaip jas atsirinkti ir priderinti prie kitų kambario elementų.

Jaunam žmogui reikšmingi medinių žaliuzių privalumai

Paaugliai dažnai yra labai įnoringi, tad prieš priimant sprendimą dėl langų uždangos labai svarbu aiškiai pateikti jų privalumus. Taip jaunas žmogus gali geriau suprasti tokių interjero elementų reikšmę ir naudą, ir priimti sprendimą būna lengviau. Tad kodėl medinės žaliuzės turėtų atkreipti jauno žmogaus dėmesį?

  • Galima rinktis iš kelių dešimčių skirtingų medienos atspalvių. Tai reiškia, jog kiekvienas gali išsirinkti sau labiausiai patinkančią ir siekiamam interjero stiliui artimiausią medienos spalvą - nuo šviesios iki visiškai tamsios. Labai svarbu suteikti galimybę išsirinkti patiems paaugliams, o kuo daugiau pasirinkimo variantų, tuo geriau.
  • Medines žaliuzes labai lengva pritaikyti skirtingiems interjero stiliams . Kambarys gali būti minimalistinis, klasikinis ar modernus, pasirinkta tema atspindintis paauglio gyvenimo būdą. Merginų miegamiesiems medinės žaliuzės suteikia jaukumo, o paaugliai vaikinai dažniausiai vertina paprastą šių langų uždangų valdymo mechanizmą.
  • Medinės žaliuzės išsiskiria ypatingai lengva priežiūra. Tvarkymasis nėra viena iš mėgstamiausių daugelio paauglių veiklų, tad labai svarbu, kad pasirinktos langų uždangos nereikalautų sudėtingos priežiūros. Viskas, ko reikia žaliuzių priežiūrai - sausa ar drėgna dulkių šluostė. Vertikaliai nuleidus žaliuzių juosteles, galima nuvalyti visą uždangą vienu kartu, neskiriant tam daug laiko ir pastangų.

Langų uždangos jauno žmogaus asmeninėje erdvėje - svarbus elementas, tačiau svarbiausia, kad jis būtų funkcionalus. Tad pasirūpinkite, kad paauglys ne tik suprastų medinių žaliuzių privalumus, bet ir lengvai perprastų jų valdymą.

Patarimai derinant žaliuzes interjere

Rinktis medinių žaliuzių atspalvį rekomenduojame atsižvelgiant į interjere vyraujančias spalvas. Paletė plati, tad atsirinkti tinkamiausią nėra sudėtinga. Štai keli variantai:

  • Jei tai merginos kambarys, kuriame vyrauja šviesūs ar pasteliniai atspalviai, čia puikiai gali tikti tiek pačios šviesiausios, tiek natūralios medienos spalvos žaliuzės. Jeigu langas nedidelis, siūlome rinktis siauresnes juosteles (vyraujantis plotis - nuo 25 iki 50 mm). Tuo atveju, jei kambarį puošia panoraminiai langai, rinkitės platesnes žaliuzių juosteles. Taip išlaikysite proporcijas.
  • Vaikino kambaryje, kuriame dažnai vyrauja tamsesnės spalvos ir naudojama mažiau dekoro priemonių, rekomenduojame rinktis tamsesnes žaliuzes. Jos estetiškai įsilies į interjerą, garantuos privatumą. Asmeninė erdvė paaugliams ypatingai svarbi, tad labai svarbu pasirūpinti, kad jie jos neprarastų.
  • Kai apsispręsti dėl žaliuzių medienos atspalvio sudėtinga, siūlome bandyti jas derinti su kitais kambaryje esančiais elementais - lango rėmo spalva, rašomojo stalo medienos atspalviu, durų spalva. Tokiu būdu lengva išlaikyti spalvinį balansą. Be to, medinės žaliuzės padės sukurti harmoningą aplinką.

Jaunas žmogus savo asmeninėje erdvėje turi jaustis patogiai ir maloniai, tad interjeras neturėtų erzinti ar blaškyti. Kalbėkitės su paaugliais apie tai, kas jų kambaryje yra svarbiausia ir kartu ieškokite bendrų sprendimų. Praktiškumas, funkcionalumas, paprasta priežiūra yra viena, tačiau visai kas kita - interjero savitumas. Derinkite sprendimus tarpusavyje - tokiu būdu rasti praktišką variantą lengviau ne tik renkantis langų uždangas, bet ir visas kitas kambario detales.

Reikia pagalbos?

Registruokitės nemokamai konsultacijai ir gaukite atsakymus į visus rūpimus klausimus.

Nemokama konsultacija
Šioje svetainėje naudojami slapukai (angliškai „cookies“), skirti sklandžiam svetainės veikimui, statistikai bei rinkodarai. Daugiau informacijos.