Medinės žaliuzės – tobulas sprendimas svetainei

medinės žaliuzės

Svetainė - būsto erdvė, kurioje ypatingai vertinamas jaukumas ir komfortas. Čia ir dirbama, ir žaidžiama su vaikais, skaitoma knygas. Vis dėlto dažniausiai ši patalpa naudojama bendrauti, dalytis dienos įspūdžiais. Taigi, svetainė turi būti pritaikyta asmeniniams poreikiams. Vienas geriausių sprendimų norintiems pasirūpinti šio kambario jaukumu ir patogumu - medinės žaliuzės .

Harmonija iš gamtos

Ramybę žmogus paprastai randa būtent gamtoje, tad suprantama, kad namuose taip pat dažnai siekiama panaudoti natūralių medžiagų. Dažniausiai pasirenkami dekoraciniai elementai: sėdimųjų svetainės baldų dalys, stalai, komodos, lentynos. Medinės langų uždangos - taip pat efektyvi ir stilinga malonios atmosferos kūrimo priemonė.

Verta paminėti, kad mediena turi išliekamąją vertę. Tai - natūrali ir aplinkai nekenksminga medžiaga, o šios savybės pastaruoju metu tampa vis reikšmingesnės. Kurdami interjerą, dizaineriai taip pat vis dažniau siekia suteikti jam daugiau šilumos. Mediniai elementai ypatingai praverčia siekiant sušvelninti industrinį stilių. Pateikiame kelis argumentus, kodėl iš medienos pagamintos žaliuzės yra optimalus pasirinkimas svetainei.

Galimybė pritaikyti bet kokiame interjere

Medinės žaliuzės namuose gali būti priderintos ir neturint išsamių interjero dizaino žinių. Tai - vienas didžiausių šio langų uždangos tipo privalumų. Iš medienos pagamintos žaliuzės puikiai atrodo ir klasikiniame, rafinuotumu išsiskiriančiame, ir moderniame, minimalistiniame interjere. Siekiant jas įkomponuoti, tereikia pasirinkti tinkamą medienos atspalvį. Žemiau - keli patarimai, ką reikėtų įvertinti ieškant geriausiai tinkančio atspalvio.

• Siekiant išlaikyti stilistinę harmoniją, žaliuzių atspalvį ir raštą siūlome derinti prie kitų svetainėje esančių medinių elementų - durų, stalų, spintelių, grindų. 
• Norintiems patalpai suteikti daugiau išskirtinumo rekomenduojama rinktis šviesesnį ar tamsesnį nei kitos detalės atspalvį. Vis dėlto svarbu nepersistengti, nesukurti pernelyg didelio kontrasto. 
• Verta pabrėžti, kad medienos raštas, kaip ir kiti gamtos elementai - unikalus. Tačiau nereikėtų dėl to nerimauti, nes rašto skirtumai namams suteikia tik daugiau išskirtinumo, savitumo.

Medinės žaliuzės svetainei suteikia ne tik jaukumo, bet ir lengvumo. Patalpoje, kurioje gausu gamtiškų elementų, atsipalaiduoti daug paprasčiau. Be to, žemės atspalviai tampa tikra atgaiva nuo kompiuterio ekranų pavargusioms akims.

Lengvas derinimas su kitomis langų uždangomis

Svetainėje dažniausiai siekiama ne tik patogumo, funkcionalumo, bet ir estetiškumo. Tokį efektą nesudėtinga pasiekti derinant medines žaliuzes su dieninėmis arba naktinėmis užuolaidomis. Tokios langų uždangos viena kitą papildo funkciškai, o svetainės dizainas savaime įgauna originalumo, savitumo. Dieninių užuolaidų ir medinių žaliuzių derinys taip pat gali suteikti patalpos interjerui romantiškumo.

Nors šiuolaikinės interjero tendencijos labiausiai siejasi su minimalizmu ir industriniu stiliumi, pasižyminčiu menkai apdirbtu mūru, gelžbetoniu, gyventi pritaikytais pramoninės paskirties plotais, namams visuomet reikės natūralumo. Tad medinės žaliuzės - idealus pasirinkimas tokiam šiuolaikiškam interjerui atgaivinti, papildyti lengvumu. Pritaikius tokią langų uždangą, svetainėje puikiai jausis tiek svečiai, tiek patys gyventojai.

Reikia pagalbos?

Registruokitės nemokamai konsultacijai ir gaukite atsakymus į visus rūpimus klausimus.

Nemokama konsultacija
Šioje svetainėje naudojami slapukai (angliškai „cookies“), skirti sklandžiam svetainės veikimui, statistikai bei rinkodarai. Daugiau informacijos.