Medinių žaliuzių privalumai ir priežiūra


Tiems, kurie namuose nori pabrėžti prabangą, derančią su jaukumu, yra rekomenduojamos medinės žaliuzės. Tai klasikos ir modernumo derinys, tad tokias žaliuzes nuo saulės ir karščio turintys namų savininkai džiaugiasi kokybe ir ilgaamžiškumu. 

Medinės žaliuzės gali būti tradicinės arba ISO žaliuzės. Pagal tai skiriasi ir jų spalvų kiekis bei tam tikros specifikacijos. Tradicinės žaliuzės gali būti daugiau nei 50 skirtingų spalvų, o ISO žaliuzės, tinkančios ir mediniams langams turi apie 15 spalvų. Tradicinės žaliuzės taip pat gali būti valdomos elektriniu būdu, o ISO žaliuzės - rankenėle ar lazdele. Jos taip pat gaminamos vieno pločio: 25mm. ISO žaliuzės taip pat gali būti montuojamos ant rėmo (durų ar lango).

Žaliuzės, medinės ar aliuminės, turi panašias savybes: jos saugo privatumą, sumažina žalingų spindulių kiekį, išskaido tiesioginę saulės šviesą, pernelyg neužtamsindamos kambario. Tačiau yra tam tikri privalumai, kurie specifiški tik medinėms žaliuzėms:

  • Natūralus medis. Medinėse žaliuzėse yra naudojamas tik natūralus medis. Paprastai tai yra liepų mediena, kuri pasižymi lengvumu ir tvirtumu. Aukštos kokybės mediena paverčia žaliuzes ilgalaike puošmena Jūsų namuose. Norintiems dirbtinio medžio teks nusivilti - jis siūlomas tik perkant aliumines žaliuzes.
  • Tvirtumas. Dėl to, kad medinės žaliuzės yra padengtos specialiu apsauginiu sluoksniu, jos nesideformuos. Todėl galėsite būti tikri, kad nupirktos žaliuzės nuo saulės ir karščio ilgai išlaikys savo formą.
  • Tinkamos vaikų kambariui. Medinės žaliuzės turi sulygintus kampus, todėl vaikai, žaisdami kambaryje, jomis nesusižeis.
  • Atsparumas drėgmei. Dėl turimo apsauginio sluoksnio, tokios žaliuzės gali tikti net vonios kambariui.

Vienintelis galimas medinių žaliuzių trūkumas yra tas, kad sukeltos žaliuzės gali turėti pakankamai didelį juostos paketą. Jo dydis priklauso daugiau nuo paties lango aukščio. Kuo langas bus aukštesnis, tuo daugiau juostelių reikės medinėms žaliuzėms ir todėl, pakėlus žaliuzes, jų daugiau susispaus lango viršuje. Todėl jei langas itin didelis, pavyzdžiui, 3m aukščio, sutrauktos juostos paketas gali siekti 19cm. Jei langas yra iki 1m aukščio, tuomet paketas bus 6,5cm aukščio.

Medinės žaliuzės - rekomenduojamas sprendimas norintiems savo namus paversti jaukiais, išlaikyti modernumo ir tradicijų derinį. Šiuo metu „Domus Lumina" yra platus įvairių spalvų medinių žaliuzių pasirinkimas, kuris leis įkomponuoti medines žaliuzes bet kokiame interjere. Medinių žaliuzių priežiūra yra pakankamai paprasta. Jei atsiranda kokių nešvarumų, juos greitai galima nuvalyti drėgna šluoste. Jų nereikia plauti ar šveisti chemikalais, nes tai gali pakenkti jų spalvai. Medinės žaliuzės - rekomenduojamas sprendimas norintiems savo namus paversti jaukiais, išlaikyti modernumo ir tradicijų derinį. Šiuo metu „Domus Lumina" yra platus įvairių spalvų medinių žaliuzių pasirinkimas, kuris leis įkomponuoti medines žaliuzes bet kokiame interjere. 

Nėra vienodų taisyklių ar patarimų, koks produktas tiks Jūsų namams ir atitiks visus Jūsų poreikius. Todėl Jūsų pageidavimu „Domus Lumina" specialistai atvyks į namus, išmatuos esamas konstrukcijas ir, atsižvelgę į individualią situaciją, pasiūlys tinkamiausią sprendimą. Sumontavę pasirinktą produktą, specialistai patars, kaip jį naudoti, prižiūrėti bei atsakys į visus Jums kylančius klausimus. 

Reikia pagalbos?

Registruokitės nemokamai konsultacijai ir gaukite atsakymus į visus rūpimus klausimus.

Nemokama konsultacija
Šioje svetainėje naudojami slapukai (angliškai „cookies“), skirti sklandžiam svetainės veikimui, statistikai bei rinkodarai. Daugiau informacijos.