Nesenstanti klasika: langų uždengimai ilgam

Paprastai kurdami namų interjerą galvojame apie ateitį ir savo namų dekorą bandome pritaikyti ilgalaikėje perspektyvoje. Natūralu, kad keisti baldų ar kitų esminių kambario daiktų kasmet neapsimoka ir nėra apdairu, galvojant apie ir taip didėjantį visuomenės vartojimo ir išmetamų daiktų santykį. Lygiai taip pat nutinka ir su langų uždengimais - daugelis yra orientuoti į ilgalaikę investiciją. Dizaino, raštiškumo ir medžiagiškumo pasirinkimas itin reikšmingas - visai nesvarbu ar tai bus žaliuzės, romanetės ar roletai. Pagal užsakymą visada gaminami langų uždengimai nors ir pasižymi itin aukšta gamybos technologija - tinkamas medžiagos pasirinkimas ar raštiškumo pritaikomumas besikeičiančiam interjere - turi daug reikšmės. Dėl šios priežasties, klientams, kurie yra linkę langų uždengimus įsigyti ilgesniam 3 - 7 metų laikotarpiui - rekomenduojama rinktis labiau klasikines ir statiškesnio dizaino uždangas. 

Medinės žaliuzės - vienas iš geriausių pasirinkimų namuose norint turėti nesenstančios klasikos langų uždangas. Medis lengvai pritaikomas tiek moderniame, tiek vintažinių elementų turinčiame, tiek ir minimalistiniame interjere. Tačiau tai ne vienintelis šios medžiagos privalumas. Kaip ir dieninės romanetės, iš medžio gaminamos žaliuzės yra lengvai prižiūrimos ir tarsi visada madingos. Jos kambaryje puikiai paskirsto šviesą ir sukuria norimą nuotaiką. Taip pat medinės žaliuzės itin tinkamos, jei turite vaikų. Užapvalinti žaliuzių kampai panaikina susižalojimo tikimybę. Be to, medis suteikia žaliuzėms natūralią išvaizdą, kuri tiek seniau, tiek ir šiandieniniame kontekste itin vertinama. Ši medžiaga puikiai tinka ne tik namams - medis solidžiai atrodo ir biuruose, SPA centruose ar kitose komercinėse patalpose.

Vertinant ilgalaikėje perspektyvoje - dieninės romanetės taip pat geras pasirinkimas. Jų dizainas šiek tiek švelnesnis nei medinių žaliuzių, tačiau forma ir šio tipo langų uždengimų stilistika - lengvai priderinama bet kokioje erdvėje. Nors romanetės siūlo didelį spalvinį ir raštų pasirinkimą, vis dėlto jei norite, kad jos derėtų net ir pakeitus kambario interjero sprendimus - rinkitės klasikines, vienspalves romanetes. Šis langų uždengimo tipas atrodo elegantiškai ir kuria paprastumo įspūdį. Tai puikus pasirinkimas jeigu savo interjere turite ryškių detalių! Tokiu atveju langų akcentavimas nereikalingas, nes tai sukurtų perteklinį įspūdį, erdvės stilistika atrodytų perkrauta ir neskoninga.

Šie du variantai labiausiai pasiteisina, norint klasikinių langų uždengimų. Kurį iš jų pasirinksite priklauso nuo Jūsų asmeninių poreikių ir pomėgių. Tiek medinės žaliuzės, tiek ir minėtosios romanetės yra optimalūs pasirinkimai. Tačiau pastarosios sukuria švelnesnį stilistinį toną, nei tvirtas medžio įvaizdis. Jeigu sunku nuspręsti kurį klasikos variantą pasirinkti - visada galite pasitarti su „Domus Lumina" specialistais.

Nėra vienodų taisyklių ar patarimų, koks gaminys labiausiai tiks Jūsų namams. Todėl Jūsų pageidavimu „Domus Lumina" specialistai atvyks į namus, išmatuos esamas konstrukcijas ir, atsižvelgę į individualią situaciją, pasiūlys tinkamiausią sprendimą. Sumontavę pasirinktą produktą, specialistai patars, kaip jį naudoti, prižiūrėti bei atsakys į visus Jums kylančius klausimus.

Reikia pagalbos?

Registruokitės nemokamai konsultacijai ir gaukite atsakymus į visus rūpimus klausimus.

Nemokama konsultacija
Šioje svetainėje naudojami slapukai (angliškai „cookies“), skirti sklandžiam svetainės veikimui, statistikai bei rinkodarai. Daugiau informacijos.