Kaip kavinės lauko erdvę paruošti vasaros sezonui?

Šiltajam metų sezonui įsibėgėjant, tinkamai lauko erdves įsirengę kavinės bei restoranai įgauna pranašumą. Tačiau pastatyti keletą staliukų ir atnešti kėdžių - toli gražu nepakanka. Norint lauko erdvę įrengti taip, kad patogu būtų ne tik klientams, bet ir savininkams bei darbuotojams, svarbu apgalvoti tokius dalykus kaip grindys, apšvietimas, o svarbiausia - pastogė. Priešingu atveju, stipriau pakaitinus saulei ar prasidėjus lietui, lankytojų tikrai nesulauksite, o ir atėjusieji išsilakstys. Kaip to išvengti, atsižvelgiant į veiklos specifiką, pataria „Domus Lumina" specialistai.

TERASINES MARKIZES RINKITĖS, JEIGU:

  • Norite suteikti klientams komfortą

Nesvarbu, ar lauke įrengiama nauja terasa, ar atkuriama buvusi praėjusiais sezonais, norint sulaukti daugiau lankytojų, būtina pasirūpinti jų apsauga nuo alinančios karščio, įkyrių saulės spindulių bei lietaus. Tam puikiai pasitarnaus terasinės markizės, kurių gamyboje naudojami itin platūs tentai, pridengsiantys net iki 12 metrų erdves. Dėl ypatingų audinio savybių, net ir kaitriausią dieną markizių sukurtame pavėsyje lankytojai ne tik maloniai atsipūs, bet ir bus apsaugoti nuo sveikatai kenksmingo ultravioletinių (UV) spindulių poveikio. Rytais ar saulei leidžiantis, kuomet kaitros nėra tiek daug, rankiniu ar automatinio valdymo mechanizmo dėka markizę galima tiesiog suskleisti ir leisti lankytojams pasimėgauti šiluma. Rūpesčių visai nebeliks pasirinkus markizę su į aplinkos pokyčius reaguojančiais saulės ar vėjo davikliais.

  • Teikiate pirmenybę kokybei

Liūtys ir stiprūs vėjai - ne ką mažesnis lauko kavinių ar restoranų šeimininkų siaubas. Markizių gamybai naudojamiems audiniams ir montavimo konstrukcijoms taikomi itin aukšti kokybės ir patvarumo standartai, todėl markizės neblunka, nelūžta. Dėl impregnuoto paviršiaus pro jas neprasiskverbia vanduo, o terasinių markizių nenaudojant, nuo išorės poveikio ir pelėsio puikiai apsaugo kasetė. „Domus Lumina" terasinės markizės - protinga investicija, nes naudojamos medžiagos užtikrina ilgaamžiškumą, todėl markizėmis galėsite naudotis ne vieną sezoną.

  • Vertinate stilingus dalykus ir galimybę rinktis

Paprastai kavinės ar restoranai yra įsikūrę atvirose miesto vietose, senamiesčiuose, todėl lauko erdvei pasirinkus terasines markizes ne tik neiškraipoma bendra architektūra, priešingai - pastato eksterjeras įgauna išskirtinumo, modernumo. Dėl plataus spalvų ir raštų asortimento, markizę priderinti nebus sudėtinga, o sau tinkamą variantą ras ir patys išrankiausi rinktis galima net iš 20 skirtingų modelių ir 300 spalvų paletės. Esant poreikiui, galima pritaikyti ir profilio spalvą. Net prabangiam restoranui tinkamai parinkta terasinė markizė suteiks elegancijos, o norint vakarais sukurti ypatingą aplinką, markizėje galima įmontuoti ekonomišką ir ekologišką LED apšvietimą.

LAUKO SKĖČIUS RINKITĖS, JEIGU:


  • Ieškote greito, nebrangaus, bet kokybiško sprendimo

Norint įsirengti nedidelę, laikiną, tačiau stilingą ir greitam miesto gyventojų ritmui pritaikytą erdvę kieme, iškleidžiami lauko skėčiai taps nepamainomu pagalbininku. Nuomojant patalpas ar veikiant tik vasaros sezonu, galimybes dažnai ribotoja vieta, tačiau skėčiams nereikalingas tvirtinimas sienoje, juos ne tik paprasta sumontuoti, valdyti, bet ir pernešti į kitą vietą, transportuoti. Siūlomų skėčių konstrukcijos lengvos, sutvirtintos kokybiškai jungimo elementais, todėl yra itin stabilios ir pasižymi ilgu tarnavimo laikotarpiu. Ne sezono metu skėtį galėsite saugiai sandėliuoti specialiame dėkle ir prireikus vėl naudoti.

  • Jums svarbus funkcionalumas

Iš tvankių biurų ištrūkę lankytojai tikrai neliks abejingi galimybei kvapnia kava ar šviežiomis vaisių sultimis pasimėgauti gryname ore, tačiau išvengiant varginančio karščio ar lietaus. Išskleidžiamų lauko skėčių audinys nepraleidžia karščio ir saugo nuo UV spindulių (net iki 80 SPF), o pats neblunka ir išlieka pralaidus orui. Jis audžiamas iš impregnuotų siūlų, todėl yra atsparus drėgmei, išorės teršalams, dulkėms. Skėčių konstrukcija ergonomiška, lengva, todėl net nuolatinis jų valdymas rankiniu būdu nesukels jokių papildomų sunkumų, o siekiant dar daugiau komforto, padėtis galima keisti pulteliu. Beveik visus lauko skėčius galima valdyti pagal poreikį: pakreipti, pasukti, nusistatyti reikiamą aukštį - taip suteikiama apsauga nuo saulės spindulių bet kokiu dienos metu. Dirbant vėlyvais ar rudenėjančiais vakarais galite rinktis skėtį su įrengtu LED apšvietimu ar šildymo lempomis.

  • Nepamirštate, kad kuriamas įvaizdis - sėkmės dalis

Dažnai kylančios asociacijos su masinių švenčių metu naudojamais reklaminiais skėčiais iššaukia stereotipą, kad tai - nepatrauklus ir įvaizdį gadinantis elementas. Tačiau toks požiūris klaidingas - „Domus Lumina" siūlo tik aukščiausios kokybės, naujo ir ypač stilingo dizaino lauko skėčius, kurie patenkins net reikliausių pirkėjų lūkesčius. Asortimente rasite apvalius, keturkampius ar stačiakampio formos skėčius, o natūralumą ir ekologiją vertinantiems patiks mediniai skėčiai. Beveik pusšimtis skirtingų audinio spalvų ir raštų taps rimtu iššūkiu bandant išsirinkti sau tinkamą produktą, o galimybė derinti stovo spalvą leis pasiekti visapusiškai tobulą laisvos ir atviros erdvės įvaizdį.
 
Nėra vienodų taisyklių ar patarimų, koks produktas tiks Jūsų namams ar kavinei ir atitiks visus Jūsų poreikius. Todėl Jūsų pageidavimu „Domus Lumina" specialistai atvyks pas Jus, išmatuos esamas konstrukcijas ir, atsižvelgę į individualią situaciją, pasiūlys tinkamiausią sprendimą. Sumontavę pasirinktą produktą, specialistai patars, kaip jį naudoti, prižiūrėti bei atsakys į visus Jums kylančius klausimus.
Šioje svetainėje naudojami slapukai (angliškai „cookies“), skirti sklandžiam svetainės veikimui, statistikai bei rinkodarai. Daugiau informacijos.