Plisuotos žaliuzės su dviem audiniais - patogu ir dieną, ir naktį

Plisuotos žaliuzės  - tai dažnas pasirinkimas, ne tik neįprastų formų langams, bet ir standartinių išmatavimų languose. Tai langų uždanga, kuri ne tik puikiai dera prie kuriamo subtilaus interjero - nesvarbu ar tai būtų vonios kambarys, svetainė, ar miegamasis - bet ir yra daugiafunkcinis pasirinkimas.

Pirmiausia, tai sprendimas tiems, kas interjere akcentuoja minimalizmą ir ieško praktiškumo. Plisuotų žaliuzių dizainas leidžia net tik jas naudoti dienos šviesos reguliavimui, bet ir rinktis kitą variantą - viename lange montuoti dvi medžiagas - šviesesnę dienai, o tamsesnę - nakčiai. Tai absoliučiai pasiteisinantis variantas, nes užsisakę vieną paslauga ne tik gaunate du viename, bet ir išvengiate sudėtingo langų uždangų valymo. Plisuotos žaliuzės itin lengvai prižiūrimos. Dulkes galima nusiurbti siurbliu, o susitepusias vietas pavalyti drėgna šluostele. Kitas būdas - išmirkyti žaliuzes vandenyje, naudojant ne itin stiprius valiklius, o nuskalavus jas dušu - išdžiovinti suspaustoje padėtyje (taip nepažeidžiamas tvirtas medžiagos suplisavimas).

Šio tipo žaliuzių montavimas taip pat nepasižymi dideliu sudėtingumu. Galimi du budai:

• Montavimas tarp lango stiklajuosčių;
• Montavimas ant lango stiklajuosčių.

Montavimo pasirinkimas yra labiau lemiamas individualaus dizaino ir patogumo sprendimo. Jeigu norėsite plisuotas žaliuzes dažniau nuimti, pavyzdžiui, valymui - patogesnis sprendimas yra jas montuoti ant lango. Kita vertus, įmontavus langų uždangas tarp stiklajuosčių - jų išsitepimas mažiau tikėtinas. Todėl pasirinkimo laisvė paliekama jums.

Pasirinkus dviejų audinių plisuotas žaliuzes jų valdymas yra dvejopas: iš viršaus į apačia ir iš apačios į viršų. Nusprendus visiškai atidengti langą ir norint, kad dienos šviesa nevaržomai patektų į pastato vidų - viršutinis audinys susikelia į viršų, o apatinis yra sutraukiamas į apačią. Paprastai audinio spalvas ir jų tarpusavio darną renkatės jūs. Galima abu variantai - šviesesnis audinys viršuje ir tamsesnis apačioje bei atvirkštinis variantas - tamsesnis audinys viršuje, o šviesesnis apačioje. Plisuotos žaliuzės lengvai valdomos rankenėlė, kurią traukiant į viršų ar apačią pakeliate, nuleidžiate ar užfiksuojate langų uždangą norimame aukštyje. Toks valdymo būdas yra itin praktiškas, nes valdymui nereikalingas tiesioginis sąlytis su ranka, todėl jos ilgiau išlieka švarios.
 
Pasinaudokite praktišku - plisuotų žaliuzių sprendimu savo namuose ir suvaldykite šviesos srautus moderniai ir stilingai! 

Nėra vienodų taisyklių ar patarimų, koks langų uždengimas labiausiai tiks Jūsų namams. Todėl Jūsų pageidavimu „Domus Lumina" specialistai atvyks į namus, išmatuos esamas konstrukcijas ir, atsižvelgę į individualią situaciją, pasiūlys tinkamiausią sprendimą. Sumontavę pasirinktą produktą, specialistai patars, kaip jį naudoti, prižiūrėti bei atsakys į visus Jums kylančius klausimus. 

 

 

 

 

 


Reikia pagalbos?

Registruokitės nemokamai konsultacijai ir gaukite atsakymus į visus rūpimus klausimus.

Nemokama konsultacija
Šioje svetainėje naudojami slapukai (angliškai „cookies“), skirti sklandžiam svetainės veikimui, statistikai bei rinkodarai. Daugiau informacijos.