Geriausi privatumą užtikrinantys langų uždengimai

Namai dažnai yra prilyginami mūsų tvirtovei. Todėl natūralu, kad kiekvienas nori užtikrinti šioje erdvėje privatumą ir apsisaugoti nuo nepageidaujamų praeivių žvilgsnių. Tokioje situacijoje geriausiai gelbsti langų uždangos . Vis dėl to šiandieninė langų uždangų pasiūla neretai apsunkina pirkėjo pasirinkimą. Reikia išmanyti ne tik kokią medžiagą geriau rinktis, bet ir kuris variantas geriausiai derės prie namų stilistikos ir patenkins privatumo poreikius. Ar tai bus užuolaidos, roletai ar kokia kita langų uždanga - sprendžiate jūs. Vis dėl to, kad būtų lengviau apsispręsti, kokia medžiaga yra tinkamiausia - reikia apžvelgti audinių savybes.

Užuolaidos

Ši langų uždanga yra bene geriausiai žinoma ir naudota jau 2 amžiuje. Užuolaidų paskirtis yra ne tik estetinio grožio spinduliavimas, bet ir tiesioginės šviesos sulaikymas bei privatumo sukūrimas. Medžiagų įvairovė leidžia rinktis nuo tankiausių iki rečiausių, nuo lengvų audinių iki sunkių. Todėl jų pritaikomumas yra universalus ir neišsenkantis. Dažnai vaikų kambaryje taip pat yra pasirenkamas šis sprendimas. Vaikų kambario užuolaidos  pasižymi raminančiomis, pastelinėmis spalvomis ir lengvais audiniais. Jeigu yra derinami dieninių ir naktinių užuolaidų audiniai. Paprastai vaikų erdvei skirtos užuolaidos yra padabintos mėgstamais filmukų ar pasakų herojais. Todėl yra pakankamai tankios medžiagos, kuri užtikrina visišką privatumą kambaryje.

Roletai

Ši langų uždanga veikia, kaip užuolaidos. Roletai taip pat apsaugo nuo šviesos srautų ir sukuria privatumą. Tačiau roletais  dar galima skirstyti į vidų patenkančios šviesos srautus. Tai reiškia, kad roletą patraukus į viršų į kambarį automatiškai pateks daugiau natūralios dienos šviesos. Tai itin patogu, ypač kai šiandieninis dizainas siūlo įsigyti ne tik įprastus roletus, bet ir dvigubus ar autoriniais dizainerių darbais puoštus audinius. Tai tampa puikia investicija į grožį ir į privatumą.

Žaliuzės 

Žaliuzės taip pat gali būti geras sprendimas. Jos lengvai valdomos, paprastai prižiūrimos ir išties universalios interjero dizaino atžvilgiu. Vienas ilgaamžiškiausių ir klasikinių variantų yra medinės žaliuzės - jos ne tik sukuria jaukumą namuose, bet ir izoliuoja šiluma namuose, o tai prisideda prie energijos taupymo. Be to, medinės žaliuzės neturi aštrių kampu, todėl gali būti alternatyvus pasirinkimas, jei norite, kad vaikų kambario užuolaidos mažylio kambaryje būtų pakeistos. Siekiant itin modernaus varianto - siūlome pasvarstyti apie plisuotas žaliuzes, kurios gali būti fiksuojamos bet kurioje lango vietoje ir siūlo didelę gamą spalvų.

Nėra vienodų taisyklių ar patarimų, koks langų uždengimas labiausiai tiks Jūsų namams. Todėl Jūsų pageidavimu „Domus Lumina" specialistai atvyks į namus, išmatuos esamas konstrukcijas ir, atsižvelgę į individualią situaciją, pasiūlys tinkamiausią sprendimą. Sumontavę pasirinktą produktą, specialistai patars, kaip jį naudoti, prižiūrėti bei atsakys į visus Jums kylančius klausimus.

 

 

 

 

 


Reikia pagalbos?

Registruokitės nemokamai konsultacijai ir gaukite atsakymus į visus rūpimus klausimus.

Nemokama konsultacija
Šioje svetainėje naudojami slapukai (angliškai „cookies“), skirti sklandžiam svetainės veikimui, statistikai bei rinkodarai. Daugiau informacijos.