Kokie ženklai rodo, kad atėjo laikas keisti langų uždangas

roletai

Įsigijus ir namuose sumontavus žaliuzes ar roletus, retas pagalvoja apie tai, kad kada nors šias uždangas reikės pakeisti. Daugeliui pirkinys atrodo toks ilgaamžis, kad keitimas neatrodo reali galimybė - kol patys nepastebi akivaizdžių požymių, kad uždangos paseno ir reikalauja atnaujinimo. Pasenti gali ne tik roletai plastikiniams langams , bet ir žaliuzės ar bet kurios kitos uždangos. Tad kokie tie požymiai, aiškiai nusakantys, kad laikas pagalvoti apie langų uždengimų atnaujinimą?

Sugadintas uždangos audinys

Nereikėtų manyti, kad roletų audinys yra atsparus viskam. Ilgainiui specialiai neapdorotas, ryškias langų uždangų spalvas gali išblukinti saulė. Audinį nepataisomai sugadina ir laiku neišvalytos ar nepastebėtos dėmės. Išblukusios spalvos ir pamirštos dėmės ilgainiui tampa tik dar labiau pastebimos, todėl tokiu atveju siūlome keisti roletų audinį nauju, nekeičiant kitų langų uždangos dalių. „Domus Luminos" specialistai pasirūpins jų išmontavimu, sumontavimu ir konsultacijomis renkantis spalvas.

Kardinaliai pakeistas interjeras

Kartais namams reikia pokyčių - tuomet atnaujinami baldai, pakeičiama sienų spalva, dekoracijos. Šiuo atveju dažnas nepagalvoja, kad atnaujinimo verti ir jau ilgą laiką nekeisti roletai plastikiniams langams. Jei keisdami interjerą kardinaliai pakeitėte ir spalvinę patalpos paletę, nepamirškite langų uždangų. Nederanti spalva gali stipriai išbalansuoti ilgai kurtą harmoniją, tad tokiu atveju taip pat geriau pakeisti audinį, suderinant jį su nauju interjeru.

Vaiko kambario atnaujinimas

Žaismingi langų uždangų raštai mažųjų kambaryje paprastai džiugina tol, kol vaikai nepaauga. Tuomet senosios žaismingos, tačiau jau malonių jausmų nebekeliančios langų uždangos turėtų būti pakeistos. Siūlome leisti paaugliams, jaunuoliams patiems išsirinkti jiems patinkančias spalvas ir raštus, o jei kambaryje sumontuoti plastikiniai langai, rinktis specialiai jiems pritaikytas uždangas. Stilingi roletai plastikiniams langams gali būti lengvai pasirinkti ir iš plataus „Domus Lumina" asortimento.

Sugedęs valdymo mechanizmas

Nuolat stringanti ar jau nutrūkusi ir kuriam laikui surišta roletų valdymo grandinėlė - dar viena priežastis atnaujinti langų uždangą ar bent jau pakeisti sugedusias jos dalis. Roletų remontas  nėra brangi paslauga, o prireikus „Domus Luminos" specialistai gali atvykti į namus ir suteikti profesionalią konsultaciją, įvertinti roletų funkcionalumą, nustatyti jų susidėvėjimo lygį ir pateikti optimalų remonto sprendimą.

Neestetiškas senų roletų dizainas

Pirminis roletų langams dizainas buvo visiškai paprastas, orientuojamas daugiau į funkcionalumą nei į estetinę pusę - tokio roleto audinio kasetė nepridengta, dažnai dėl per siauro audinio kyšo susukimo vamzdis, lieka daug tarpų, pro kuriuos į patalpą patenka erzinanti šviesa. Senus roletus kai kurie bando pridengti užuolaidomis , tačiau specialistai siūlo šias pasenusias uždangas tiesiog atnaujinti. Praktiškas pasirinkimas - funkcionalūs roletai plastikiniams langams. Jie ypatingai tinka tiems, kurie vakarais nori visiškai užtamsinti patalpas ir padidinti langų estetiškumą.

Primename, kad keisdami roletų audinį galite pasirinkti ne tik kitą spalvą, bet ir audinio tipą - pavyzdžiui, „diena-naktis" ar skirtą apsaugoti patalpas nuo saulės, karščio. Paprastą pasenusį audinį galite pakeisti ir foto roletais. Neleiskite išblukusioms roletų spalvoms ar neišvalomoms dėmėms gadinti Jūsų interjero - audinio atnaujinimas yra vienas racionaliausių sprendimų norint ne tik funkcionalumo, bet ir estetikos visuose namuose.

Reikia pagalbos?

Registruokitės nemokamai konsultacijai ir gaukite atsakymus į visus rūpimus klausimus.

Nemokama konsultacija
Šioje svetainėje naudojami slapukai (angliškai „cookies“), skirti sklandžiam svetainės veikimui, statistikai bei rinkodarai. Daugiau informacijos.