Labiausiai tinkami roletai voniaiJeigu vonios kambaryje yra langas, gali būti keli pasirinkimai, kaip sukurti privatumą - galima dėti nepermatomą stiklą arba pasirinkti tam tikrus lango uždengimus. Vienas iš patogiausių lango uždengimų sprendimų yra roletai vonios kambariui, kurie leis Jums mėgautis ir privatumu, ir dienos šviesa.

Kodėl verta rinktis roletus vonioje?

Renkantis langų uždengimus vonioje, užuolaidos turbūt yra greičiausiai atmetamas variantas - jos greitai šlampa, sudaro galimybę atsirasti pelėsiui. Užtat roletai, kurie uždengia langą taip pat gerai, kaip užuolaidos, gali būti atsparūs drėgmei, išlieka geros kokybės net ir ilgai naudojami. Šiuo metu siūlomi ir antibakteriniai roletų audiniai, kurie neleidžia ant audinio apsigyventi ar daugintis bakterijoms. Ant tokių roletų nesusidaro pelėsis, todėl galima lengviau užtikrinti vonios kambario higieną. Nereikėtų baimintis, kad roletų spalvos greitai išbluks - jų audiniai pritaikyti nuolatinei ir tiesioginei saulės šviesai, todėl galite būti tikri, kad roletai nepakeis nei techninių, nei vaizdinių savo savybių.
Roletai voniai tinka ne tik todėl, kad jų itin lengva priežiūra, bet ir todėl, kad galima lengviau reguliuoti šviesos pralaidumo lygį. Vonios kambariui yra specialiai siūlomi apačioje kasetę turintys roletai. Naudojantis tokiu mechanizmu galima uždengti apatinę lango pusę, tačiau palikti atvirą viršų, kad būtų įleista daugiau dienos šviesos. Dar vienas galimas sprendimas yra dvigubas roletas „Duo" - juo galima derinti dviejų spalvų audinius. Pavyzdžiui, dieną galima palikti gerai šviesą praleidžiantį roletą, o nakčiai pasirinkti visiškai langą uždengiantį ir jokios šviesos nepraleidžiantį audinį. Mechanizmų pasirinkimas priklauso daugiau nuo langų pobūdžio - ar jie lengvai atidaromi, kiek vietos reikia palikti sistemos montavimui.

Spalviniai pasirinkimaiPriešingai nei aliuminės žaliuzės, roletai vonios kambariui sukuria daugiau jaukumo ir yra spalvingesni. Roletus lengvai galima derinti prie esamo ar būsimo interjero - tai būna viena dažniausių roletų keitimo priežasčių. Roletai ne tik turi įvairius spalvinius ar ornamentų pasirinkimus - galima įmontuoti ir įvairius foto roletus, kuriuose matysis Jūsų mėgstamas gamtos vaizdas. Kadangi roletai nėra brangūs, gamtos vaizdus galėsite keisti vos tik jie nusibos.
Apibendrinant galima pastebėti, kad roletai voniai pasirenkami priklausomai nuo vonios išplanavimo ir esamo dizaino. Rekomenduojama rinktis roletus, kurie yra antibakteriniai ir atsparūs drėgmei, ypač jei langas yra netoli vonios. Norint užtikrinti privatumą ir saulės šviesą kambaryje vienu metu, siūlomi roletai, kurie valdomi iš apačios į viršų. O spalvų pasirinkimas priklauso daugiau nuo asmeninių norų ir vonios interjero. Gamtos vaizdai patiks tiems, kuriems patinka keliauti, nori daugiau egzotikos savo vonioje, o sodrių spalvų roletai tinka labiau iššaukiantiems interjerams.  
 

Nėra vienodų taisyklių ar patarimų, koks audinys labiausiai tiks Jūsų namams. Todėl Jūsų pageidavimu „Domus Lumina" specialistai atvyks į namus, išmatuos esamas konstrukcijas ir, atsižvelgę į individualią situaciją, pasiūlys tinkamiausią sprendimą. Sumontavę pasirinktą produktą, specialistai patars, kaip jį naudoti, prižiūrėti bei atsakys į visus Jums kylančius klausimus.

Reikia pagalbos?

Registruokitės nemokamai konsultacijai ir gaukite atsakymus į visus rūpimus klausimus.

Nemokama konsultacija
Šioje svetainėje naudojami slapukai (angliškai „cookies“), skirti sklandžiam svetainės veikimui, statistikai bei rinkodarai. Daugiau informacijos.