Langų uždengimai pagal kambarių paskirtis

Užuolaidos, roletai ar žaliuzės? Dažnai būna sunku nuspręsti - kokios langų uždangos geriausiai tinka namams. Akivaizdu, kad namuose, priklausomai nuo erdvių, skiriasi ne tik interjero stilius, bet ir langų uždangos. Kiekvienas kambarys pats savaime reikalauja atitinkamų langų uždengimų. Ne tik dėl stilistinių, bet ir funkcionalumo veiksnių.

Miegamasis yra pagrindinė namų vieta, kurioje ilsimės. Dėl šios priežasties tinkamai valdoma patenkanti šviesa į kambarį yra labai svarbi. Šioje erdvėje svarbus diena - naktis rėžimas. Kadangi dieną kambaryje norisi jaukios, švelnios šviesos, o naktį aklino tamsumo (kuris reikalingas kokybiškam poilsiui). Šioje erdvėje geriausiai tinka miegamojo užuolaidos, susidedančios iš dviejų tipų: dieninių ir naktinių užuolaidų. Taip kambarys ne tik atrodys elegantiškai. Jame taip pat bus užtikrintas patogus ir efektyvus sklindančios šviesos suvaldymas.

Jeigu renkatės langų uždangas svetainei - pasirinkimų gausa yra neribota. Vis dėlto norint, kad langai nebūtų per daug atviri, tačiau ir puikiai praleistų natūralią dienos šviesą - rekomenduojame rinktis tarpines užuolaidas. Tai tarsi sušvelnintas „diena - naktis" efektas. Kadangi pakabinamos užuolaidos ne tik atrodo dekoratyviai, bet ir turi retesnius bei tankesnius audinio plotus - kurie leidžia puikiai paskirstyti šviesą. Taip pat svetainėje galima naudoti ir žaliuzes. Vienas klasiškiausių variantų yra iš natūralaus medžio pagamintos žaliuzės, kurios ne tik ilgaamžės, bet ir puikiai dera bet kokiame interjere. Natūralus medis asocijuojamas su solidumu ir kokybe, todėl jei norite savo svetainės interjere tai pabrėžti - rinkitės medį.

Tuo tarpu sprendžiant dėl vonios kambario langų uždangų, dažnai būna sunku nuspręsti. Šioje erdvėje neretai kaupiasi drėgmė, taip pat reikalingas privatumas. Užuolaidos voniai - tik labai retais atvejais yra pasiteisinantis variantas. Paprastai jos naudojamos tik tada kai vonios kambarys yra iš tiesų labai erdvus ir didelis. Žymiai efektingesnis variantas vonioje yra žaliuzės. Pavyzdžiui, iš plastiko gaminamos žaliuzės yra atsparios drėgmės ir įvairių kvapų faktoriams. Taip pat jas lengva prižiūrėti, todėl tai puiki alternatyva. Vis dėlto jei šis varianta Jums nepriimtinas galite išbandyti roletus iš apačios į viršų. Jie sukurs reikalinga privatumą, tačiau į vonios kambario vidų leis patekti užtektinai natūralios šviesos. Nesvarbu ar tai bus užuolaidos voniai, ar roletai, ar žaliuzės - svarbu susipažinti su medžiagos ar audinio savybėmis. Tai turėtų būti esminis faktorius prieš renkantis bet kokias langų uždangas.

Šiuolaikiniame langų uždangų pasaulyje kiekvienam rasti savo variantą - idealiai atitinkantį asmeninius poreikius - nėra sudėtinga. Beribės spalvinės gamos irgi prisideda prie pasirinkimo situacijos palengvinimo. Kurkite namus, kuriuose karaliauja funkcionalumas ir patogumas. Tegul patenkanti šviesa užtikrina norimą privatumą, bet nevargina per daug intensyvia spinduliuote!

Nėra vienodų taisyklių ar patarimų, koks langų uždengimas labiausiai tiks Jūsų namams. Todėl Jūsų pageidavimu „Domus Lumina" specialistai atvyks į namus, išmatuos esamas konstrukcijas ir, atsižvelgę į individualią situaciją, pasiūlys tinkamiausią sprendimą. Sumontavę pasirinktą produktą, specialistai patars, kaip jį naudoti, prižiūrėti bei atsakys į visus Jums kylančius klausimus. 

 

 

 

 

 


Reikia pagalbos?

Registruokitės nemokamai konsultacijai ir gaukite atsakymus į visus rūpimus klausimus.

Nemokama konsultacija
Šioje svetainėje naudojami slapukai (angliškai „cookies“), skirti sklandžiam svetainės veikimui, statistikai bei rinkodarai. Daugiau informacijos.