Maži kambariai: kaip jiems parinkti roletus?

roletai mažiems kambariams

Universalieji roletai plastikiniams langams - vienas geriausių pasirinkimų mėgstantiems funkcionalumą ir praktiškumą. Tokia moderni langų uždanga ne tik apsaugo patalpas nuo ryškios saulės šviesos, bet ir puikiai papildo skirtingų stilių interjerą. Inovatyvios technologijos leidžia mėgautis patogiu roletų naudojimu, o poilsį jaukioje aplinkoje užtikrinti padeda išskirtinis langų uždangos dizainas. Atsirinkus roletus pagal tam tikrus kriterijus, jais galima transformuoti ir nedidelį kambarį.

Roletai - šviesos srauto kontrolei ir interjero patrauklumui

Viena svarbiausių roletų funkcijų - efektyvus natūralios šviesos kontroliavimas. Ši funkcija leidžia pagal poreikį sumažinti ar padidinti šviesos kiekį kambaryje. Roletai plastikiniams langams prie stiklo priglunda itin gerai, todėl pasiekiamas dar geresnis efektas.

Roletai pasižymi ne tik funkcionalumu, bet ir dizaino įvairove, kuri leidžia derinti langų uždangą skirtingame interjere. Rinktis galite iš daugiau nei kelių šimtų audinių, tad atsirinkti audinį, tinkantį būtent Jūsų interjere, tikrai nesunku.

Patarimai, kaip atsirinkti tinkamus roletus

Norint pritaikyti roletus tam tikroje aplinkoje svarbu tikslingai pasirinkti roletų dydį, spalvą ir raštą. Kad būtų paprasčiau, mūsų interjero specialistai pataria, kokie roletai plastikiniams langams yra tinkamiausi norit vizualiai padidinti kambario erdvę.

  • Geriausia rinktis šviesių spalvų roletus, kurie efektyviau praleidžia šviesą ir optiškai padidina kambarį. 
  • Jeigu namų lubos yra žemos, pritvirtinkite roletus kuo aukščiau lubų. Tokiu būdu dėmesys natūraliai bus kreipiamas į viršų, atsiras stipresnis vertikalumo pojūtis. 
  • Visame kambaryje turėtų dominuoti panašios spalvos. Jeigu kilimai, baldai, dekoratyviniai daiktai yra baltos, kreminės, smėlio ar kitos spalvos, atitinkamai pagal dominuojančias kambario spalvas rinkitės ir roletus. 
  • Mažiems kambariams labai reikalingas ryškus apšvietimas. Todėl nelaikykite ant palangės didelių daiktų, kurie apkrautų ją ir tokiu būdu kliudytų prasiskverbti šviesai.
  • Vienspalviai, šviesūs roletai plastikiniams langams labiau didina erdvę nei įvairiaspalviai, sudėtingų kompozicijų ir tamsių spalvų. 
  • Tinkamas veidrodžio pritaikymas interjere taip pat gali vizualiai padidinti patalpą. Pakabinkite veidrodį tokioje vietoje, kad jame atsispindėtų kambario langai. 
  • Pagrindinis dalykas, kurį turite žinoti prieš dekoruodami kambarį roletais - tai, kurią kambario erdvę norite padidinti. Taip pat svarbu pasirūpinti, kad erdvė nebūtų perkrauta daiktais - tai vizualiai sumažina patalpas.

Plastikiniai langai - populiariausias pasirinkimas tiek naujuose, tiek renovuojamuose namuose. Tokiems langams pritaikyti roletai padeda ne tik užtikrinti jų patogumą, funkcionalumą, bet ir pasirūpinti šviesos kontrole, interjero patrauklumu. Pritaikę pagrindinius atrankos principus, galite lengvai išsirinkti tokius roletus, kurie padės vizualiai padidinti bet kurią erdvę - nuo vonios iki virtuvės.

Reikia pagalbos?

Registruokitės nemokamai konsultacijai ir gaukite atsakymus į visus rūpimus klausimus.

Nemokama konsultacija
Šioje svetainėje naudojami slapukai (angliškai „cookies“), skirti sklandžiam svetainės veikimui, statistikai bei rinkodarai. Daugiau informacijos.