Neįprastos langų uždengimo medžiagos

Namuose langai gali išsiskirti ne tik savo nuostabiu vaizdu, bet ir pasirinktais langų uždengimais. Jie gali pritraukti akį ne tik įspūdingais raštais, bet ir savo medžiagomis. Domus Lumina gausiame asortimente Jūs tikrai rasite sau patinkantį audinį, kuris pavers Jūsų namus unikaliais.

Bambukiniai roletai, užuolaidos

Bambukas pradėjo populiarėti daugiausia dėl atsiradusios mados namuose naudoti organiškas, ekologiškas medžiagas. Kodėl pasirenkamas daugiau bambukas nei medis? Bambukas - greičiausiai auga pasaulyje, todėl yra greitai atsinaujinantis šaltinis. Tai leidžia ne vieną produktą gaminti būtent iš jų. Iš bambukų padaryti langų uždengimai būna lengvi, jie praleidžia daugiau šviesos nei įprastos žaliuzės ar užuolaidos. Tokia medžiaga itin tinka kambariams, kuriuose nėra pastovios saulės šviesos, o langus reikia uždengti daugiau dėl privatumo. Bambukinių užuolaidų ar roletų valymas taip pat labai paprastas - dažnai užtenka tiesiog lengvai pavalyti šluoste.

Bambukiniai roletai gali būti dengti ir tam tikra medžiaga, kas pagelbės jiems nukreipti saulės šviesą nuo kambario. Jei naudojama viena, ši natūrali medžiaga turi ir trūkumų: kadangi tai yra organiškas produktas, kraštai turi būti padengti tam tikru audiniu, nes kitu atveju jie taps nelygūs, gruoblėti.

Lininės užuolaidos, romanetės

Dievinantiems natūralumą - puikus pasirinkimas yra linas. Ši medžiaga ypač tapo populiari tarp langų uždengimų. Tai yra viena seniausių vis dar naudojamų medžiagų pasaulyje. Akį traukia medžiagos paprastumas, nedidelis gruoblėtumas, kuris suteikia linui šarmo. Tai yra itin švelni ir lengva medžiaga, dėl to iš jos siuvami ir vasariniai drabužiai. Linas yra ir vienas iš stipriausių audinių, todėl galite būti tikri, kad turimos lininės užuolaidos ar lininės romanetės greitai neplyš.

Pasirinkus liną langų uždengimams, jūs sukursite natūralius, jaukius ir ekologiškus namus ir tuo pačiu apsaugosite juos nuo nepageidaujamų saulės spindulių. Pasirinkę tamsios spalvos audinį galėsite užtamsinti patalpą, tuo tarpu su šviesių spalvų audiniais matysite vaizdą už lango, bet neleisite saulei blukinti baldų ir apsisaugosite nuo nepageidaujamų praeivių žvilgsnių.

Tiek bambukinius roletus, tiek linines romanetes ar užuolaidas galite išsirinkti iš gausaus užsakomųjų audinių asortimento.

Roletiniai audiniai sertifikuoti kokybės sertifikatais GREENGUARD GOLD ir ECOLOGO

Norite savo namus paversti unikaliais ir originaliais, ieškote netradicinių būdu kaip dekoruoti savo langus - „Domus Lumina" kviečia į Dizaino spaustuvę! Čia Jūs galėsite rinktis iš tūkstančio skirtingų raštų, kuriuos perkelsite ant Jums patinkančio audinio. Dizaino spaustuvėje gaminami foto roletai ant Greenguard Gold ir Ecologo audinių. Šie audiniai turi atitinkamus sertifikatus, kurie užtikrina, kad juos saugu naudoti bet kokiose patalpose. Svarbu pastebėti, kad tai nėra tiesiog Jūsų nuotraukos perkėlimas ant pasirinkto audinio - procesas yra truputį kitoks. Naudojamos inovatyvios technologijos, kurios leidžia tolygiai užpurkšti spalvas ir jas užtvirtinti ant audinio. Tai patvirtina ir audiniams teikiama 5 metų garantija laminuotiems, nelaminuotiems - 3 metai. Trumpas gamybos terminas - nereikia laukti, kol spaudinys išdžius, audinys iš įrengimo išeina sausas, išbaigtas, paruoštas naudojimui. Galima spauda ant įvairių tekstūrų - net ir porėtos tekstilės, iki 0,5 mm storio. Galima spauda ant abiejų audinio pusių.
Jei Jus sudomino foto roletai, viskas ką Jums reikia padaryti yra pasirinkti nuotrauką iš mūsų turimos gausios kolekcijos ar savo mėgstamą geros kokybės atvaizdą ar nuotrauką ir atsiųsti mūsų specialistams. Pasirinkę norimą audinį (tai gali būti Black Out - visiškai užtamsinantis bei šviesos nepraleidžiantis audinys, standartinis arba diena naktis audinys) - Jūs turėsite unikalų langų uždengimą.
Nėra vienodų taisyklių ar patarimų, koks gaminys labiausiai tiks Jūsų namams. Todėl Jūsų pageidavimu „Domus Lumina" specialistai atvyks į namus, išmatuos esamas konstrukcijas ir, atsižvelgę į individualią situaciją, pasiūlys tinkamiausią sprendimą. Sumontavę pasirinktą produktą, specialistai patars, kaip jį naudoti, prižiūrėti bei atsakys į visus Jums kylančius klausimus.

Reikia pagalbos?

Registruokitės nemokamai konsultacijai ir gaukite atsakymus į visus rūpimus klausimus.

Nemokama konsultacija
Šioje svetainėje naudojami slapukai (angliškai „cookies“), skirti sklandžiam svetainės veikimui, statistikai bei rinkodarai. Daugiau informacijos.