Prestižinė roletų kolekcija sukurta laikantis ekologinės vizijosEkologija - tai mada ir kartu gyvenimo būdas, neatsiejamas nuo pažangių technologijų. Tiems, kurie renkasi „žalesnius" sprendimus, „Domus Lumina" siūlo pasižvalgyti po prestižinę roletų ir plisuotų žaliuzių audinių kolekciją „Green", kurios audiniai pagaminti iš natūralios kilmės medžiagų ar perdirbto poliesterio. Net jei šios kolekcijos roletus  ar plisuotas žaliuzes pasirinksite dėl patinkančių spalvų ar raštų, bent dalele prisidėsite prie švaresnės aplinkos kūrimo.

Ekologiniai sprendimai: nuo kukurūzų pluošto iki perdirbto poliesterio

Švedų bendrovės „Almedahls" prestižinė audinių kolekcija išsiskiria ne tik naujų raštų įvairove, bet ir aplinkai draugiškais gamybos procesais, panaudojant natūralios kilmės ar perdirbto poliesterio žaliavas. Kolekcijoje rasite audinių iš organinės medvilnės, poliesterio ir natūralaus kukurūzų pluošto (PLA). Dėl griežtai kontroliuojamų gamybos procesų, šios kolekcijos gamybos metu saugojama aplinka, o galutinis produktas neturi aplinkai pavojingų, sunkiai suyrančių medžiagų. Natūralių ar perdirbtų pluoštų gamyba padeda mažinti iškastinio kuro naudojimą bei anglies dvideginio išsiskyrimą gamybos metu.
Prestižinių roletų kolekcija sertifikuota tarptautiniu ekologiniu standartu „Oeko-Teks". Šį ženklą turinti produkcija neturi kenksmingo poveikio vartotojams. „Oeko-Teks" standarte pateiktos griežtos leistinų kenksmingų medžiagų kiekių normos tekstilės produkcijai. Pavyzdžiui, balinant audinius naudojamas vandenilio peroksidas vietoje kenksmingų chloro baliklių. Tuo tarpu juos dažant, nenaudojamos cheminės medžiagos, kurių sudėtyje yra halogenų (chloro, bromo).
Iš natūralių žaliavų gaunami audiniai pasižymi puikia šilumos varža ir atsparumu ultravioletiniams spinduliams, yra elastingi. Pagrindinė prestižinės roletų kolekcijos audinių savybė - atsparumas ugniai (nedegūs audiniai) ar garso sugėrimas. Dėl šių savybių, audiniai puikiai pritaikomi funkcionalių langų uždengimų sistemoms ir mechanizmams.

Prestižinė audinių kolekcija - nenuobodi klasika ir nepretenzingas modernizmas

Naujoje modernumu ir ekologija dvelkiančioje roletų ir plisuotų žaliuzių audinių kolekcijoje - gausu dizaino ir spalvinių kontrastų, paprastų ir lengvai pritaikomų, įmantrių audinių bei raštų motyvų. Kolekcijoje pateikiama daugybė vienspalvių ir tų pačių spalvų bei atspalvių spausdintų raštų audinių derinių - tai leis namuose sukurti žaismingą ir nenuobodų stilių, kuriame bus suderinta kiekviena detalė. Tai ypač lengva ir patogu renkantis roletų DUO derinius . Viso „Domus Lumina" galerijoje rasite net 136 skirtingų rūšių audinius. Štai keletas naujos prestižinės kolekcijos akcentų:

  •  Trimatės abstrakcijos

 

Norintiems langus paversti išskirtiniu akcentu, dizaineriai siūlo audinius, kuriuose vyrauja meninės abstrakcijos. Šie audiniai išsiskiria spalviniu koloritu ir persidengiančiomis, netaisyklingomis linijomis. Geometrizuoti raštai ir skirtingos jų variacijos puikiai tiks šiuolaikiškų ir modernių namų erdvėse.

  •  Augalų motyvai

Gamtos įkvėpimas įsilieja tiek pieštinio, tiek ornamentinių formų augalų lapų motyvuose. Augalų raštai nesibaigia tik žalia spalva, čia tikrai ras ką pasirinkti ir tie, kurie mėgsta žaismingai eksperimentuoti, rinktis oranžinių, vyšninių ar pilkšvų lapelių ir augalų motyvus.

  • Natūralių spalvų gama

Kolekcijoje dominuoja pilkos, rusvos bei kreminės atspalviai, kurie lengvai dera kiekvienuose namuose. Kolekcijoje rasite audinių su smulkiais raštais, geometrinėmis tekstūromis ar tiesiog įprastus vienspalvius audinius.

Maksimali kokybė su „Domus Lumina" mechanizmais

 

Prestižinės kolekcijos audinius  galite rinktis pagal savo poreikius: nuo visiškai peršviečiamų iki aklinai užtamsinančių, metalizuotų ar „Black-out". Ne mažiau svarbu ir tai, jog prestižinės kolekcijos audiniams galite rinktis mechanizmus iš plataus „Domus Lumina" asortimento. Pavyzdžiui, tradicinius roletus, dvigubus roletus DUO ar kitus Jums patinkančius sprendimus.
Langų uždengimams galite pritaikyti mechanines ir elektrines pavaras, valdyti pulteliu ar tiesiog įdiegti programinę įrangą į telefoną ar planšetinį kompiuterį. Modernios išvaizdos ir patogių mechanizmų langų uždengimai taps neatsiejama interjero dalimi Jūsų namuose.

Nėra vienodų taisyklių ar patarimų, koks gaminys labiausiai tiks Jūsų namams. Todėl Jūsų pageidavimu „Domus Lumina" specialistai atvyks į namus, išmatuos esamas konstrukcijas ir, atsižvelgę į individualią situaciją, pasiūlys tinkamiausią sprendimą. Sumontavę pasirinktą produktą, specialistai patars, kaip jį naudoti, prižiūrėti bei atsakys į visus Jums kylančius klausimus.

Reikia pagalbos?

Registruokitės nemokamai konsultacijai ir gaukite atsakymus į visus rūpimus klausimus.

Nemokama konsultacija
Šioje svetainėje naudojami slapukai (angliškai „cookies“), skirti sklandžiam svetainės veikimui, statistikai bei rinkodarai. Daugiau informacijos.