Prestižiniai audiniai iš Olandijos - nuo natūralaus lino iki prabangaus žakardoDabartiniu ekologinio sąmoningumo ir natūralumo puoselėjimo metu namai taip pat tampa šiuolaikiški. Vertinamos kokybiškos, natūralios medžiagos ir laiko patikrinti raštai bei spalvos. Kuriamu interjeru taip pat norima išlikti originaliais, todėl, renkantis langų uždengimus, „Domus Lumina" specialistai siūlo susipažinti su išskirtine, natūralumu ir subtilia elegancija alsuojančia prestižine olandiškų audinių kolekcija, kurioje ką nors artima ras net ir pats išrankiausias.

KOLEKCIJA, PAPILDANTI KIEKVIENUS NAMUS

Naujosios kolekcijos pagrindas - liną, medvilnę, vilnos pluoštą ar žakardą primenantys audiniai ir vyraujančios klasikinės, natūralios, o šiemet ir visuose interjero tendencijų topuose karaliaujančios pastelinės žemės spalvos: rusva, žalsva, melsva, pilkšva, rausva ar balta. Prestižinę olandišką kolekciją sudaro net kelios skirtingos, bet tuo pačiu universalios ir įvairiuose interjeruose derančios audinių linijos:

GRAPHIC linijos audiniai išsiskiria subtiliu minimalizmu ir gana abstrakčiomis, tačiau akį traukiančiomis kompozicijomis naudojant įvairias geometrines formas, išskirtinių grafikos šedevrų ar architektūrinius motyvus. Tokiais raštais papuošti langų uždengimų audiniai nesunkiai įsilies į naujai kuriamą ar papildys jau esamą interjerą. Rusvame fone dinamiškai besisukančios linijos ar anglies pluošto pynimą primenantis audinys puikiai tiks tiek klasikiniame interjere, tiek šiuolaikiškame urbanistiniame lofte.

BOTANIC linija - puikus pasirinkimas skandinaviško stiliaus šalininkams. Stilizuoti augalų (gėlių žiedų, lapų ar šakelių) motyvai žalsvos ar rusvos spalvos fone derės su kitomis interjere naudojamomis natūraliomis medžiagomis ir šiam stiliui būdingu koloritu. Sukuriant organišką ryšį, minkštų pastelinių ar miško spalvų deriniai perteikia gamtos grožį ir kuria gaivią, jausmingą atmosferą. Ieškantiems ryškių detalių ar norintiems atsinaujinti patiks BOTANIC WHITE linija - langai uždengti audiniu su baltame fone žaismingai išsiraizgiusiais ryškių spalvų ir kontūrų augalų motyvais taps išskirtine naujo ar jau pabodusio interjero detale ir net nykiausią žiemą įkvėps pozityvumo, energijos bei geros nuotaikos.

 
HERITAGE linijos audinių dizainas įkvėptas klasikinių itališkos tekstilės raštų. Šiltos ir ne per daug ryškios spalvos, barokiniai elementai praturtins modernaus ar klasikinio stiliaus interjerą, sukurdami harmoningą vienovę. Nepretenzingi vienspalviai audiniai ar nepriekaištingi jų deriniai namuose kuria pastovumo, lengvumo įspūdį, o išryškinta lino, medvilnės ar vilnos faktūra suteikia išskirtinumo, jaukumo pojūtį ir praturtina skandinavišką interjerą.

LUXURY linija - prabangos ir prancūziškos elegancijos atspindys. Žakardą primenantys audiniai išsiskiria originaliu klasikinių raštų pateikimu - pasikartojantys ornamentai ir kompozicijos išaudžiamos plonais, įvairių spalvų metaliniais siūlais. Tokiu būdu ant audinio perkelti įmantrūs raštai įgauna 3D efektą ir primena meno kūrinius. Pasirinkus šios linijos audinius langų uždengimams suteiksite interjerui solidumo ir išskirtinumo.

KOKYBĖ IR ILGAAMŽIŠKUMAS

Visas kompozicijas kuria didelę patirtį šioje srityje turinti ir nuolat naujausiomis interjero tendencijomis besidominti dizainerių komanda. Produktams gaminti skirti audiniai atrenkami tik kruopščiai patikrinus, todėl kokybė garantuojama. Mechaninės audinių audinio savybės, tokios kaip atsparumas plėšimui, tempimui ir trinčiai, garantuoja ilgaamžiškumą bei draugišką aplinką mažiesiems namų gyventojams ar augintiniams. Audiniai išsiskiria ir itin lengva priežiūra - sutepus pakaks pavalyti drėgna pašluoste, todėl nevaržomai pritaikysite pasirinktus langų uždengimus bet kurioje patalpoje - tiek miegamajame ar svetainėje, tiek virtuvėje ar vaiko kambaryje. Kilus klausimams dėl audinių priežiūros visuomet galite teirautis „Domus Lumina" specialistų - taip užtikrinsite ilgą produkto tarnavimo laiką ir nepriekaištingą išvaizdą bėgant laikui.

 

MAKSIMALUS FUNKCIONALUMAS

Olandiškos kolekcijos audiniai  varijuoja nuo visai peršviečiamų iki aklinai užtamsinančių patalpą. Pasirinkus lengvesnės tekstūros audinį patalpoje netruks natūralios saulės šviesos, tačiau tiesioginiai saulės spinduliai neblukins baldų, bus išlaikytas privatumas ir neprikaitusi patalpa. Tankesnis audinys ne tik užtikrins maksimalią apsaugą nuo pašalinių akių ir kokybišką poilsį bet kuriuo paros metu - dieną nevargins akinanti ir kaitri saulė, o naktį - miesto šviesos. Pasirinktas audinys įmontuojamas į langų uždengimo mechanizmą, o kartu su „Domus Lumina" specialistais rasite ir patogiausią tvirtinimo būdą - ant sienos, prie lango ar lubų. Pabodus, audinį nesunkiai pakeisite nauju. Taip pat galima pasirinkti ir valdymo būdą: tradicinę, bet paprastą naudoti grandinėlę, spyruoklinį ar vieną inovatyviausių - elektrine pavara valdomą mechanizmą, kurio dėka pakaks vieno mygtuko paspaudimo pultelyje ar išmaniojo prietaiso ekrane ir langų uždengimų padėtis pasikeis.Nėra vienodų taisyklių ar patarimų, koks audinys  labiausiai tiks Jūsų namams. Todėl Jūsų pageidavimu „Domus Lumina" specialistai atvyks į namus, išmatuos esamas konstrukcijas ir, atsižvelgę į individualią situaciją, pasiūlys tinkamiausią sprendimą. Sumontavę pasirinktą produktą, specialistai patars, kaip jį naudoti, prižiūrėti bei atsakys į visus Jums kylančius klausimus.

Reikia pagalbos?

Registruokitės nemokamai konsultacijai ir gaukite atsakymus į visus rūpimus klausimus.

Nemokama konsultacija
Šioje svetainėje naudojami slapukai (angliškai „cookies“), skirti sklandžiam svetainės veikimui, statistikai bei rinkodarai. Daugiau informacijos.