Roletai diena naktis - patikimas sprendimas privatumui

roletai diena naktis

Išsirinkti tinkamiausią apšvietimą namuose nėra lengva užduotis. Dirbtinis būdas - šviestuvai - tinkami naudoti nakties metu. Tačiau dieną rekomenduotina išnaudoti natūralią šviesą. Darbo kambaryje ar svetainėje neretai norisi tik dalinio apšvietimo, tad saulės šviesos srautą būtina valdyti. Roletai diena naktis leidžia pasiekti keliamus tikslus, nes jo valdymo būdas ypač paprastas, o rezultatas pastebimas iš karto.

Roletų nauda, kai privatumas - būtinas

Gyvenant tiesiai priešais kitą esančiame name, prie judrios gatvės ar ten, kur vaizdas nėra patrauklus, reikalingas patikimas šviesos ir triukšmo blokavimo būdas. Suprantama, kad namuose nesinori prarasti galimybės džiaugtis natūralia šviesa. Kitu atveju namai gali prarasti jaukumą, juose teks visada naudotis šviestuvais. Roletai - išeitis, padedanti uždengti nepageidaujamą vaizdą, tačiau ir toliau mėgautis saulės spindulių teikiamais privalumais.

Patogūs tvirtinimo būdai padės pritaikyti roletus bet kokioje erdvėje. Jei namuose trūksta erdvės, roletai diena naktis  padės sukurti erdvumo jausmą. Juos galima kabinti virš lango, prie lubų ar prie lango rėmo. Tvirtinimo variantą galima rinktis priklausomai nuo patogumo ar lango tipo.

Valdymo būdai

Tradicinis tokių roletų valdymo būdas yra naudojant grandinėlę. Ją traukiant galima išvynioti arba suvynioti audinį. Kitas būdas - naudojant elektrinę pavarą, veikiančią dėl akumuliatoriaus ir ličio baterijos. Šis modernus valdymo būdas suteikia laisvės valdyti roletų padėtį net neišlipus iš lovos. Tam nereikia elektros lizdo, todėl šis valdymo būdas saugus, o elektros sąskaita lieka tokia pat.

Pritaikymas prie kambario interjero

142 audinių raštai suteikia unikalią galimybių priderinti roletus prie interjero įvairovę. Šiais metais specialistai rekomenduoja rinktis pastelines, šiltas spalvas. Roletų dizainas gali būti pagyvintas augaliniais motyvais. Stiliaus sprendimai padeda priderinti langų dangą prie kitų dekoro detalių - augalų, paveikslo, pagalvėlių. Audinių, iš kurių formuojami roletai diena naktis, skiriasi ne tik spalva, raštu, bet ir storiu, standumu.

Roletai gaminami iš dviejų sluoksnių medžiagos: permatomos dieninės ir nepermatomos, skirtos naudoti nakties metu. Nakties metu norisi saugumo, privatumo jausmo, todėl būtinas pilnas lango uždengimas. Dienos metu svarbiausia valdyti šviesos kiekį neatidengiant langų. Užtikrinant maksimalų komfortą, šios dvi roletų audinio juostos keičiasi tarpusavyje greitai ir sklandžiai.

Šviesos srauto kontrolė

Laisvė reguliuoti apšvietimą būtina darbo ir vonios kambaryje, miegamajame. Tam tinka dalinis arba visiškas užtemdymas. Dėl to ritinės užuolaidos turi būti derinamos ir su dirbtinio apšvietimo elementais. Pavyzdžiui, pasirinkus visišką užtemdymą, roletai diena naktis nepraleis jokio šviesos srauto. Tokiu atveju kambarys turi būti efektyviai apšviestas naudojant šviestuvus.

Ritininės užuolaidos padeda kontroliuoti šviesą bet kokioje patalpoje, todėl jų pritaikymas namuose vis populiaresnis. Teisingai išmatavę langus, pasirinkę tobulai tinkantį profilio ir audinio dizainą, galite mėgautis išskirtiniu komfortu, privatumu ir jaukumu. Pasirinkti lengva, o iškilus klausimams visuomet galite pasitarti su „Domus Lumina" konsultantais fizinėje ar elektroninėje parduotuvėje.

Reikia pagalbos?

Registruokitės nemokamai konsultacijai ir gaukite atsakymus į visus rūpimus klausimus.

Nemokama konsultacija
Šioje svetainėje naudojami slapukai (angliškai „cookies“), skirti sklandžiam svetainės veikimui, statistikai bei rinkodarai. Daugiau informacijos.