Roletų mechanizmų įvairovė

Laikui bėgant sparčiai kinta ir modernėja mūsų norai, poreikiai, architektų ir dizainerių sumanymai. Langų uždengimo sprendimus įgyvendinantys „Domus Lumina" taip pat nesnaudžia - nuolat atnaujina asortimentą, išmaniųjų technologijų pagalba tobulina bei pritaiko produkciją, atsižvelgiant į tuometines klientų poreikių tendencijas. Išsirinkote vieną populiariausių nūdienos langų dekoro priemonių - roletus? Metas pagalvoti ir apie veikimo principą: pageidaujate valdyti nuotoliniu būdu ar paprasta virvele, derinti du audinius ar rinktis mechanizmą, leidžiantį traukyti iš apačios į viršų.

Netradicinis bei ne mažiau funkcionalus produktas 

Roletas, susuktas į lango viršuje pritvirtintą kasetę turbūt jau nieko nenustebintų. Tačiau ką manote apie galimybę montuoti kasetę lango apačioje ir roleto valdymą iš apačios į viršų? Šis sprendimas itin patogus ir praktiškas vonios, virtuvės, pirmo aukšto gyventojams. Lengvai fiksuojant šonines kreipiančiąsias stygas, rankenėle valdomi roletai ne tik paslėps jūsų palangės turinį, suteiks privatumo, bet ir leis šviesai netrukdomai patekti į patalpą pro atvirą viršutinę lango dalį. Taigi, iš apačios į viršų pakeliamas audinys atliks visas roletams būdingas apsaugos ir šviesos reguliavimo funkcijas bei sukurs šiuolaikišką įvaizdį - net jei tai būtų jūsų vonia. 

Išeitis trigubiems langams 

Nusprendėte langus dekoruoti roletais, tačiau jūsų langai nestandartiniai, t. y. turi net trijų stiklų paketą? Kai dėl siaurų stiklajuosčių nebelieka galimybių pritaikyti įprastų roletų sistemų, o vien dėl to keisti langus būtų prabanga, „U" formos kreipiančiąsias turintis roletų mechanizmas išspręs visus nepatogumus ir nereikalaus jokių konstrukcinių pokyčių. Montuojant lango rėmas nebus pažeistas, nes kasetė yra tvirtinama prie stiklajuosčių, o kreipiančiosios klijuojamos.  

Plati spalvų gama 

Visiems roletų mechanizmams taikomi aukšti gamybos, kokybės ir medžiagų standartai. Audinį nesunkiai pritaikysite prie lango rėmų, o ką daryti su įprastine balta roletų kasete? Ogi pakeisti ją viena iš siūlomų alternatyvų, derančių su bendru koloritu - riešutmedžio, pušies, auksinio bei tamsaus ąžuolo, antracito ar raudonmedžio spalvų roleto mechanizmu. Kasetę galima nudažyti ir pasirinkta spalva ir taip pritaikyti prie jūsų kuriamo interjero. Mėgstantiems metalines ir ilgaamžes interjero detales siūloma rinktis prabanga bei išskirtiniu dizainu pasižymintį žalvarinį mechanizmą.
Gausi roletų tvirtinimo sistemų pasiūla ir spalvų įvairovė padės išsirinkti jums tinkantį ir poreikius patenkinantį sprendimą nesvarbu, kokio tipo langus norėsite uždengti. 

Nėra vienodų taisyklių ar patarimų, koks produktas tiks Jūsų namams ir atitiks visus Jūsų poreikius. Todėl Jūsų pageidavimu „Domus Lumina" specialistai atvyks į namus, išmatuos esamas konstrukcijas ir, atsižvelgę į individualią situaciją, pasiūlys tinkamiausią sprendimą. Sumontavę pasirinktą produktą, specialistai patars, kaip jį naudoti, prižiūrėti bei atsakys į visus Jums kylančius klausimus. 

 


Reikia pagalbos?

Registruokitės nemokamai konsultacijai ir gaukite atsakymus į visus rūpimus klausimus.

Nemokama konsultacija
Šioje svetainėje naudojami slapukai (angliškai „cookies“), skirti sklandžiam svetainės veikimui, statistikai bei rinkodarai. Daugiau informacijos.