Tinkamiausi langų uždengimai vaikų kambariui

Prireikus išrinkti vaikų kambariui tinkančius langu uždengimus, paprastai reikia pagalvoti apie itin daug jų savybių. Tėvams svarbu, kad langų uždengimais vaikai galėtų lengvai naudotis, jie būtų gražių spalvų ir taip greitai neišsiteptų. Užuolaidos paprastai atkrenta pirmos - mažam vaikui jas sunku užtraukti, stipriau patrauktos jos gali nuplyšti nuo bėgelių bei yra gana tepios. Taigi, kokie langų uždengimai paprastai yra rekomenduojami?
 

Roletai vaiko kambariui

Ieškote modernaus sprendimo? Tuomet Jums puikiai tiks roletai. Jie gali būti įvairiausių spalvų, todėl galite juos pritaikyti kiekviename interjere. Roletai yra paprastai valdomi, greitai neišsitepa ir taip pat apsaugoti ne tik nuo saulės, bet tuo pačiu ir nuo karščio, kad Jūsų vaiko kambarys per daug neįkaistų. Yra galimybė suderinti ir dvi medžiagas - dvigubo audinio roletai vaikų kambariui leis turėti vieną pasirinkimą dienai ir vieną nakčiai (tamsesnį). Taip bus galima užtikrinti, kad dienos metu uždengti langai įleistų šiek tiek šviesos, bet apsaugotų nuo karščio, o naktį visiškai uždengtų ir neįleistų nuo naktinių žibintų ar mėnulio sklindančios šviesos - tai itin palengvina vaiko migdymą vasarą, kuomet saulė leidžiasi vėliau. Panašus į roletus sprendimas yra ir Velux užuolaidėlės, ant kurių gali būti parinkti ir skirtingi paveikslėliai, tokie kaip Disnėjaus princesių ar Žvaigždžių karų veikėjų atvaizdai.

Žaliuzės vaiko kambariui

Jos tinka ne vien tik biurams ir darbo kambariams - gali būti ir vaikiškos žaliuzės. Jei norite kambariui suteikti natūralumo, kurį skleidžia dienos šviesa, Jūsų mažojo kambario langams itin tiks medinės žaliuzės. Tačiau dėl savo brandesnės medžiagos, mažesnio spalvų ir raštų pasirinkimo, jos dažniau tinka vyresniems vaikams. Jaunesniems, kurie vis dar nori daugiau spalvų, galite rinkti plisuotas žaliuzes. Jos taip pat yra lengvai valdomos, ilgai išlieka švarios ir gali būti įvairiausių spalvų, kurias priderinsite prie savo mažojo kambario.

Romanetės vaiko kambariui

 

Jei visgi labai norite užuolaidų, rinkitės modernųjį jų ekvivalentą - romanetes. Palyginus su užuolaidomis, jos yra ne tik lengviau valdomos, bet ir mažiau tepasi, turi paprastesnę priežiūrą. Jos daug patogesnės mažesniuose kambariuose. Romanečių audiniai gali būti patys įvairiausi, plonesni, standesni ir turėti daug skirtingų spalvų. Todėl tikrai galite rasti tokį spalvinį variantą, kuris nudžiugins Jus ir Jūsų vaikus. Pasirinkdami romanetes vaiko kambariui galėsite užtikrinti, kad jos taip pat tiks ir mažajam paaugus, kai nebesinorės turėti įvairių animacinių herojų ant sienų.
Taigi langų uždengimus yra gana paprasta pritaikyti vaikų kambariuose. Tai gali būti vaikiškos žaliuzės, roletai, romanetės. Jei nesate tikri, kuris sprendimas yra geriausias Jūsų vaikų kambaryje, pasitarkite su Domus Lumina specialistais. Kiekvieną langų uždengimą mes pritaikome individualiai, tad ir Jums parinksime tą, kuris labiausiai atitiks norus ir poreikius.

Reikia pagalbos?

Registruokitės nemokamai konsultacijai ir gaukite atsakymus į visus rūpimus klausimus.

Nemokama konsultacija
Šioje svetainėje naudojami slapukai (angliškai „cookies“), skirti sklandžiam svetainės veikimui, statistikai bei rinkodarai. Daugiau informacijos.