Universalus langų dekoro sprendimas ir NAKČIAI, ir DIENAI

 

Dieninių bei naktinių užuolaidų derinys - klasikinis langų dekoro pasirinkimas, užtikrinantis jaukumą ir apsaugą nuo praeivių žvilgsnių. Roletai jau gana seniai tapo alternatyva naktinėms užuolaidoms, tačiau vieno dalyko šiam langų „rūbui" kartais gali pristigti - tai jaukumo ir privatumo, palikus langą „nuogą" dienos metu. Šią spragą puikiai užpildo modernūs DIENA - NAKTIS roletai, optimaliai pakeičiantys naktines bei dienines užuolaidas. 

Ar šie roletai yra būtent tai, ko ieškote savo langams, suprasite perskaitę svarbiausius DIENA-NAKTIS roletų privalumus:

Dviguba saulės šviesos kontrolė

Dėl išskirtinio dizaino ir pranašumo už įprastas ritinines užuolaidas, DIENA-NAKTIS roletai pamėgti ne tik Lietuvoje, bet ir visose Europos šalyse. DIENA-NAKTIS roleto mechanizmo dėka galima lengvai reguliuoti dvigubo audinio juostų persidengimą. Tai ypač patogu, kuomet norite įsileisti saulės pagal savo poreikį ar visiškai užtamsinti patalpas.
Horizontalios DIENA-NAKTIS audinio juostos atstoja dienines bei naktines užuolaidas. Dieninio audinio juostai naudojamas šviesus, permatomas ar tinklelio tipo audinys. Tuo tarpu naktinę juostą sudaro nepermatomas, storesnis audinys, kuris užtamsina patalpas bei užtikrina privatumą tamsiu paros metu kambaryje esant įjungtoms šviesoms.

 
 

Privatumo garantas

DIENA-NAKTIS roletai - puikus pasirinkimas tiems, kurie nemėgsta atvirų, neuždengtų langų, o namuose, ofise ar kitose erdvėse paprastai stengiasi susikurti privatumo zoną. Privatumo stoka - tai ypač dažna problema gyvenantiems pirmame aukšte, langams esant į gatvę ar kito namo langus. Sumontuotų DIENA-NAKTIS ritininių žaliuzių nereikia pakelti ar nuleisti, nes horizontalios audinio juostos įleidžia šviesos ir pridengia nuo pašalinių žvilgsnių, taip pat leidžia stebėti aplinką, matyti kas dedasi lauke, žvelgiant per permatomą dieninės užuolaidos audinį. Jums panorėjus, galite reguliuoti roleto aukštį ar visiškai jį atitraukti ir įsileisti maksimalų kiekį šviesos.

 
 

Universalus montavimo sistemų pritaikymas

Roletai DIENA-NAKTIS gali būti montuojami prie sienos, lango rėmo ar lubų. Taip pat galima naudoti klasikinį mechanizmą arba į ritinį susisukantį audinį uždengti kasete. Jei jums aktuali palangės erdvė bei galimybė darinėti langą su norima roletų padėtimi, rekomenduojama rinktis plastikiniams langams skirtus roletus. Juose susuktas audinys (kasetė) tvirtinamas stiklajuosčių viršutinėje lango dalyje. Tuo tarpu prie sienos sumontuotas roletas uždengs palangę ir suteiks daugiau jaukumo didelei erdvei.


 
 

Patogus valdymas beviele sistema

Pastaruoju metu namuose tampa vis aktualiau įsirengti automatines roletų valdymo sistemas, kurios užtikrina patogų valdymą ir komfortą. Kaip rodo praktika, langų dekoro variantų paprastai klientai žvalgosi jau po remonto darbų: tada, kai jau remontas atliktas iki galo ir nėra galimybės išvedžioti laidų.
Šiandien jau galime pasiūlyti bevielę automatiką. Paskaičiuota, jog įkraunamų baterijų užtenka pusei metų, per dieną pakeliant ar nuleidžiant roletą 5-6 kartus. Baterijoms išsikrovus, jas užtenka pakrauti ir vėl pusmečiui pamiršti šį darbą. Taigi šią sistemą galima puikiai pritaikyti DIENA-NAKTIS roletams, kurie įprastu būdu valdomi grandinėle.

 


Puikiai dera šiuolaikinio dizaino interjere

„Domus Lumina" siūlomų DIENA- NAKTIS audinių asortimentas ypač platus. Įvairių atspalvių bei storio juostų derinys gali sukurti nepriekaištingą duetą. Galite rinktis nuo kuklių raštų bei atspalvių juostų iki prabangių metalo žvilgesio siūlais austų audinių.
Šio tipo roletai atrodo ypač šiuolaikiškai, tad puikiai dera modernaus, minimalistinio skandinaviško stiliaus interjere. DIENA- NAKTIS audinių tendencijos keičiasi, kasmet pristatomi naujo dizaino, originaliais raštais bei faktūromis austi audiniai. Štai visai neseniai „Domus Lumina" katalogus papildė nauja prabanga spindinti DIENA-NAKTIS audinių kolekcija.

 
Nėra vienodų taisyklių ar patarimų, koks audinys labiausiai tiks Jūsų namams. Todėl Jūsų pageidavimu „Domus Lumina" specialistai atvyks į namus, išmatuos esamas konstrukcijas ir, atsižvelgę į individualią situaciją, pasiūlys tinkamiausią sprendimą. Sumontavę pasirinktą produktą, specialistai patars, kaip jį naudoti, prižiūrėti bei atsakys į visus Jums kylančius klausimus.    

 

Reikia pagalbos?

Registruokitės nemokamai konsultacijai ir gaukite atsakymus į visus rūpimus klausimus.

Nemokama konsultacija
Šioje svetainėje naudojami slapukai (angliškai „cookies“), skirti sklandžiam svetainės veikimui, statistikai bei rinkodarai. Daugiau informacijos.