„Domus Lumina” rekomenduoja rinktis romanetes, jei… 

Nors romanetės šiandien ypač mėgiamos šiuolaikinio, modernaus dizaino interjeruose, jų atsiradimo istorija siekia Romos imperijos laikus. Dar prieš 2000 metų romiečiai sugalvojo, kad užuolaidas galima sutraukti į viršų ir taip pat patogiai nuleisti. Šiandien horizontaliomis audinio klostėmis pasikeliančios ir nusileidžiančios romanetės apjungia puošnumą bei paprastumą, todėl lengvai pritaikomos bet kuriame interjere.
Šį langų dekoro pasirinkimą verta apsvarstyti, jei...

... norite pasislėpti nuo kaimynų ar įkyrių saulės spindulių

Kaimynų ar praeivių žvilgsniai erzina taip pat, kaip ir ryškūs ankstyvos saulės spinduliai. Privatumo sukūrimas ir patalpų užtamsinimas - pagrindinės funkcijos, kurias atlieka romanetės. Atsižvelgiant į minėtas aplinkybes, galite rinktis lengvesnius arba tankesnius audinius, kurie daugiau arba mažiau apsaugos nuo saulės Jūsų namus bei tarnaus kaip stilinga interjero detalė.

 
 

... nenorite ilgų užuolaidų

Romanetės - alternatyva besirenkantiems tarp minimalistinio dizaino roletų bei puošnių naktinių užuolaidų. Pastarosios paprastai siuvamos lig žemės, užstoja radiatorius, o interjerui suteikia sunkumo. Visai kitokį įvaizdį sukuria subtilios, elegantiškos ir lengvos romanetės.
Atsižvelgiant į langų konstrukciją bei nišą, romanetės gali būti tvirtinamos prie lubų, sienos, nišos viršaus ar ant lango rėmo. Sukelta romanetės medžiaga susilanksto 20-30 cm pločio juosta virš lango, tad gražiai uždengia viršutinę sienos dalį.
Jei langas varstomas, romanetę montuojame ant sienos, kad liktų laisva niša atidaryti langą. Jei ieškote sprendimo uždengti langams su plačiomis nišomis ar vitrinoms, kurių viršutinė lango dalis nevarstoma, rekomenduojame romanetes montuoti nišoje.

 
 

... dažnai atnaujinate interjerą

Romanetei pagaminti sunaudojama kur kas mažiau medžiagos nei įprastoms užuolaidoms. Jums panorėjus atnaujinti namų interjerą, spalvas ar tiesiog skirtingu metų laiku pakeisti romanečių audinį, tai padaryti ypač lengva. Plonas bėgelis pritvirtinamas prie nepastebimų laikiklių, o virvelės ir audinys yra lengvai prikabinami ir atkabinami. Todėl pagal išmatavimus pasiųtą romanetę nesunkiai pakeisite patys.
Tiesa, „Domus Lumina" dirba su šiuolaikiškais ir kokybiškais audiniais, kurie neblunka nuo saulės spindulių. Todėl greičiausiai romanetės audinį po kelerių metų keisti reikės ne dėl jo prastos išvaizdos, bet dėl nusibodusių ar pasenusių raštų bei spalvų.

 
 

...nesinori sumažinti ir taip mažos patalpos

Romanetė - viena geriausių langų dekoro sprendimų mažai patalpai. Minimalistinio dizaino romanetė primena roletą, tačiau medžiaga suteikia langui minkštumo, pūstumo ir puošnumo. Užuolaida paprastai reikalauja daugiau erdvės, mat lango šonuose reikia vietos audiniui, o viršuje - karnizui. Tuo tarpu pakeltos romanetės užima tik 20-30 cm virš lango arba tiesiog susiklostuoja lange.

 
 

....ieškote stilingo ir modernaus langų dekoro

„Domus Lumina" siūlo platų įvairių spalvų, piešinių ir raštų romanečių audinių asortimentą. Tankūs, reti, sunkūs, lengvi, peršviečiami, ekologiški ... Tai suteikia neribotas galimybes pritaikyti romantes prie bet kokio interjero: avangardinio, minimalistinio, etninio ir ypač klasikinio stiliaus būsto. Klasikinio stiliaus interjere galite rinktis prabangesnius romanečių audinius, minimalistiniame interjere - vienspalvius, pilkšvus tonus ir pan.
Kai kurie romanečių audiniai yra dvipusiai - skirtingų spalvų bei raštų, kuriuos galima priderinti prie namo interjero ir eksterjero.

 
 

 ... jums rūpi valdymo komfortas

Romanetes galima valdyti grandinėle, virvele bei pritaikyti automatizuotą mechanizmą. Traukiant virvelę ar grandinėlę, romanetės medžiaga kyla klostėmis aukštyn. Ši langų dekoravimo priemonė yra itin patogi patalpose, kuriose reikalingas privatumas.


   

 ...ieškote lengvai prižiūrimo varianto

Specialių technologijų pagalba, „Domus Lumina" naudojami romanečių audiniai nesielektrina bei yra atsparesni dėmėms nei įprastos užuolaidos. Jei romanetes prireikė išvalyti, jas galite lengvai nuimti (audinys specialia juostele prilipdomas prie profilio), išimti vyteles, apatinį profilį ir išskalbti nurodytos temperatūros vandenyje.

Nėra vienodų taisyklių ar patarimų, koks produktas tiks Jūsų namams ir atitiks visus Jūsų poreikius. Todėl Jūsų pageidavimu „Domus Lumina" specialistai atvyks į namus, išmatuos esamas konstrukcijas ir, atsižvelgę į individualią situaciją, pasiūlys tinkamiausią sprendimą. Sumontavę pasirinktą produktą, specialistai patars, kaip jį naudoti, prižiūrėti bei atsakys į visus Jums kylančius klausimus.


   

 

Reikia pagalbos?

Registruokitės nemokamai konsultacijai ir gaukite atsakymus į visus rūpimus klausimus.

Nemokama konsultacija
Šioje svetainėje naudojami slapukai (angliškai „cookies“), skirti sklandžiam svetainės veikimui, statistikai bei rinkodarai. Daugiau informacijos.