Romanetės – Jūsų namų jaukumui sukurti


Vieniems patinka užuolaidos, kitiems roletai, tačiau atsirado ir dar vienas tarpinis variantas - romanetės. Šis gaminys tinka įvairiuose kambariuose, pavyzdžiui, romanetės miegamajame padės neprarasti namų jaukumo, tuo pat metu apsisaugoti nuo kaitrios saulės ir sukurti daugiau privatumo nuo kaimynų.
 

Romanečių pagrindinė funkcija

Romanetės atsirado dar Romos imperijos laikais, todėl jos dažnai gali būti vadinamos romėniškomis užuolaidomis. Dėl savo paprasto veikimo ir funkcionalumo šis langų dekoras yra ypač mėgstamas šiuolaikiniuose interjeruose. Romanečių pagrindinės naudos yra tokios kaip ir roletų ar užuolaidų, tinka įvairiems kambariams - romanetės vaikų kambariui yra lengvai valdomos, paslėpia namus nuo įkyrių akių ir reguliuoja saulės šviesos kiekį kambaryje. Tačiau priešingai nei užuolaidos, romanetės nėra tokios ilgos, neuždengia radiatorių, yra patogesnės naudotis. Jos nėra tokios minimalistinės kaip roletai, todėl tai yra puiki pusiausvyra tarp dviejų variantų.

Romanetės valdomos paprastai - grandinėle traukiant, apatinė dalis keliama į viršų, kol pasiekia norimą lygį. Gali būti parinktas ir automatinis variantas, kai romanetė valdoma pulteliu, telefonu ar klavišiniu jungikliu. Norint atitraukti visą romanetę, jos galiausiai susilanksto į 20-30 cm pločio juostą, kuri būna virš lango. Panašiai kaip roletai, romanetės gali būti montuojamos ant lango rėmo, prie sienos, lubų ar nišos viršaus. Priešingai nei sunkios užuolaidos, jos gerai tinka mažoms aplinkoms, pavyzdžiui romanetės diena naktis neužima daug vietos ir tuo pat met atlieka savo funkciją įvairiu paros metu.

Audinių įvairovė

Šiuo metu yra mūsų reguliariajame asortimente rasite daugiau nei 70 skirtingų audinių, kurie atitiks kiekvieno skonį. Romanečių galima rasti įvairių. Tiems, kuriems reikalingos romanetės miegamajame, rekomenduojamos tankesnės ir tamsesnių spalvų romanetės, kurios sugers visą šviesą iš lauko. Jei romanetės yra naudojamos dienai, galima rinktis retesnes ir šviesesnių spalvų audinius(gali būti ir peršviečiami). Taip pat galima siųti kelių audinių romanetes.

Audiniai daugiausia yra renkami pagal individualius pageidavimus, galima pasiūti romanetę iš kliento pateiktos medžiagos. Pavyzdžiui, jei klientui svarbus ekologiškumas, žalumas, yra siūlomos romanetės, pagamintos iš ekologiškų audinių. Pagal kliento norus yra derinami ornamentai ir spalvos. Klasikinės vienspalvės romanetės daugiau yra siūlomos moderniems minimalistiniams interjerams, siekiantiems prabangos - įvairios elegantiškų tonų romanetės. Taip pat yra siūlomos romanetės diena naktis, kurios gali pakeisti dienines ir naktines užuolaidas. Audinių pasirinkimas gali varijuoti nuo standesnių iki plonesnių romanečių iš medvilnės ar lino.

Romanečių priežiūra

 

Romanečių priežiūra yra lengvesnė nei užuolaidų. Jas yra lengviau nusikabinti, galima skalbti ir vėliau lengvai vėl užkabinti. Skalbti galima tiek patiems, tiek nešti į valyklas. Svarbiausia, kad romanetės yra trumpesnės už užuolaidas, todėl taip neprisirenka dulkių nuo žemės. Dar vienas romanečių pranašumas prieš užuolaidas - jų atsparumas dėmėms. Romanetės vaikų kambariui yra puikus pasirinkimas, nes nebus baisu, jei vaikai netyčia išteps audinį. Dar viena savybė - neįsielektrina, kaip paprastos užuolaidos.

Dar viena dažna užuolaidų problema - greitas išblukimas nuo saulės spindulių - romanetėms negresia, nes jos yra gaminamos iš šiuolaikiškų ir kokybiškų audinių. Todėl romanečių nereiks keisti dėl susidėvėjusio audinio, jas reiks keisti tik tuomet, kai norėsite atsinaujinti interjerą.

Nėra vienodų taisyklių ar patarimų, koks produktas tiks Jūsų namams ir atitiks visus Jūsų poreikius. Todėl Jūsų pageidavimu „Domus Lumina" specialistai atvyks į namus, išmatuos esamas konstrukcijas ir, atsižvelgę į individualią situaciją, pasiūlys tinkamiausią sprendimą. Sumontavę pasirinktą produktą, specialistai patars, kaip jį naudoti, prižiūrėti bei atsakys į visus Jums kylančius klausimus. 

Reikia pagalbos?

Registruokitės nemokamai konsultacijai ir gaukite atsakymus į visus rūpimus klausimus.

Nemokama konsultacija
Šioje svetainėje naudojami slapukai (angliškai „cookies“), skirti sklandžiam svetainės veikimui, statistikai bei rinkodarai. Daugiau informacijos.