Šioje svetainėje naudojami slapukai (angliškai „cookies“), skirti sklandžiam svetainės veikimui, statistikai bei rinkodarai. Daugiau informacijos.
Dirbame visoje Lietuvoje!
Prekiaujame
internetu
Nemokama konsultacija
8 800 00009
Video konsultacija
Skype Viber WhatsApp FaceTime Messenger
Nemokamai!
  • Skambinate
  • Konsultuojame
  • Išmatuojame
  • Paskaičiuojame

Kaip pasiruošti konsultacijai su uždangų meistru?

roletai

 Populiarėjant idėjai apsigyventi viršutiniuose namų aukštuose, palėpėse ir mansardose, aktualia tampa problema, kaip suvaldyti patenkančių saulės spindulių kiekį į kambarį. Šioje situacijoje gelbėja roletai stogo langams. Jei norite pasirinkti geriausią variantą, siūlome pasikonsultuoti su mūsų komanda telefonu arba tiesiog pasikviesti langų uždangų meistrą, kuris padės įvertinti visus kriterijus.

 

Ką svarbu žinoti prieš pasikviečiant meistrą?

Roletų stogo langams asortimentas yra lygiai toks pat gausus kaip ir įprastų roletų ar kitų langų uždangų. Tam, kad pasirinktumėte labiausiai tinkantį variantą, prieš pasikviesdami meistrą apgalvokite šiuos dalykus:

  • Spalva. Pasvarstykite, kokia roletų spalva labiausiai tiktų prie Jūsų interjero. Ne paslaptis, jog langų danga yra labai svarbi interjero detalė, kuri gali nulemti kambario jaukumą, emocinę atmosferą. Atsižvelkite į kambaryje vyraujančią spalvų gamą ir pasirinkite labiausiai tinkančio atspalvio roletą, kuris lengvai papildys patalpos stilistiką. Galite rinktis iš skirtingų šviesos pralaidumo audinių, kurie tinkami norint visiškai užtamsinti kambarį, arba fotoroletų, kaitrius spindulius atspindinčių audinių. Taip pat galima rinktis ir iš kelių mechanizmų, profilių atspalvių - šios dalys nebūtinai turi būti tradiciškai baltos. 
  • Tipas. Pagalvokite, kokio tipo roletai stogo langams turėtų būti. 
  • Pirmasis tipas - roletai užfiksuojami tam tikroje pozicijoje kabliukais. Audinys susisuka ant veleno lango viršuje, jis nėra paslepiamas. 
  • Antras tipas - roletai užfiksuojami tam tikroje pozicijoje kabliukais, tačiau rulonas pridengiamas aliumininiu dangteliu, todėl tampa nebe toks pastebimas. 
  • Trečias tipas - roletai užfiksuojami automatiškai specialiomis kreipiančiosiomis bet kurioje pozicijoje, todėl nenaudojami kabliukai lango šonuose, o audinio rulonas paslepiamas kasetėje.
  • Valdymas. Pasirinkite, kokiu būdu norėtumėte valdyti langų dangą: rankena ar spyruokliniu mechanizmu. Naudojant spyruoklinį mechanizmą, roletai automatiškai susisuka ant vamzdžio, kuris būna uždengtas specialiu profiliu.

 

Iš anksto apgalvoję šiuos aspektus, roletus išsirinksite lengviau ir greičiau. Visas detales apie gaminius gali išsamiai pristatyti į namus atvykęs „Domus Lumina" langų uždangų meistras.

 

Kodėl svarbūs tinkami roletai stogo langams?

Roletų funkcija yra ne tik apsaugoti kambarį ir jame esančius daiktus nuo ryškios saulės šviesos poveikio, bet ir saugoti Jūsų privatumą. Be to, tokios langų uždangos taip pat pagyvina būsto interjerą. Roletus reiktų valyti dažniau nei kelis kartus per metus, vis dėlto jų priežiūra daug paprastesnė ir greitesnė nei kitų langų uždangų. Dažnai roletai gaminami iš specialios, drėgmei atsparios medžiagos, kurią galima valyti nepakenkiant audiniui.

 

Langų dekoras yra svarbus interjero akcentas, kuris gali turėti didžiulės įtakos kambario erdvumui, stilingumui, savitumui. Dėl šios priežasties prieš pasirenkant roletus svarbu įsitikinti, kad jie atitinka interjero dizaino stilių. Jei dvejojate dėl pasirinkimo, visuomet galite klausti patarimo „Domus Lumina" konsultantų ir meistrų. Tegul namai džiugina ir komfortu, ir estetiškumu - skirkite roletų stoglangiams pasirinkimui pakankamai dėmesio.

 

Nemokamas konsultanto iškvietimas į namusSkambinkite nemokamai visą parą telefonu 8 800 00009Užduokite klausimą specialistui