Šioje svetainėje naudojami slapukai (angliškai „cookies“), skirti sklandžiam svetainės veikimui, statistikai bei rinkodarai. Daugiau informacijos.
Dirbame visoje Lietuvoje!
Prekiaujame
internetu
Nemokama konsultacija
8 800 00009
Video konsultacija
Skype Viber WhatsApp FaceTime Messenger
Nemokamai!
  • Skambinate
  • Konsultuojame
  • Išmatuojame
  • Paskaičiuojame

Stoglangių roletai – ne tik praktiški, bet ir dailūs

stoglangių roletai

Stogo langai šiandien yra neabejotinas modernių pastatų akcentas. Jie įrengiami ne tik individualiuose namuose, bet ir komercinėse erdvėse, biuruose. Tinkamas apšvietimas čia gali padėti ne tik jaukiau gyventi, bet ir patogiau dirbti. Siekiant tokio tikslo specialiai stoglangiams pritaikyti roletai - tiesiog nepakeičiami. Plačiau aptariame jų privalumus ir pateikiame kelis patarimus, kaip tokias langų uždangas priderinti prie aplinkos.

 

Stoglangių roletai - praktiškas pasirinkimas

Interjero specialistai pastebi, kad vis daugiau žmonių renkasi stoglangių roletus. Roletai stogo langams laikomi praktišku pasirinkimu, galinčiu pasitarnauti ir ankstų rytą, ir šviesią naktį. Spyruoklės mechanizmas leidžia lengvai suvynioti roleto audinį - net jei langas įrengtas gana aukštai. Be to, naudojant apatinio profilio rankenėlę, audinį patogu užfiksuoti reikiamoje padėtyje.

Šiuo metu roletų gamyboje naudojamos specialios medžiagos atspindi ir išsklaido ryškią saulės šviesą, todėl apšvietimas patalpoje visuomet yra tinkamas. Tai leidžia ir be rūpesčių dirbti kompiuteriu, ir tiesiog komfortiškai ilsėtis.

 

Stilinga langų uždanga

Roletai - ne tik funkcionali ir praktiška priemonė langų uždengimui, bet ir stilinga interjero detalė. Kaip ir įprasti roletai, stogo langų roletai taip pat pasižymi gausiu spalvų spektru. Tai neabejotinai leidžia greitai atrasti spalvą, idealiai tinkančią prie kitų patalpos elementų. Be to, roletai stogo langams skiriasi raštais ir tekstūromis - dėl to jie gali būti derinami prie baldų ar grindų apdailos.

Rinktis galima ne tik paties audinio, bet ir profilio spalvą. Profiliai gali būti derinami prie lango rėmo ar lubų spalvos, todėl taip pat suteikia galimybę atrasti nepriekaištingai derantį variantą.

 

Kaip roletus paversti dėmesio centru?

Madingų, stilingų roletų naudojimas gali paversti kambarį ne tik patogiu, bet ir išvaizdžiu. Tačiau vertėtų atkreipti dėmesį į tai, kokių spalvų, raštų audiniai yra tinkami naudoti namų aplinkoje. Interjero specialistai išskiria esminius kriterijus, kuriais reikėtų vadovautis renkantis roletus. 
  • Baltos spalvos roletai stogo langams tinka švariam ir elegantiškam įvaizdžiui sukurti. Tokia langų uždanga gali būti derinama ir klasikiniame, ir ultramoderniame interjere. 
  • Kaip minėta, roletų atspalvių gausa leidžia juos pritaikyti kasdieniam naudojimui. Jei norite dar didesnio efekto, dėmesio verti fotoroletai. Jie gali puošti ne tik vaikų, bet ir bet kurį kitą kambarį. Ant audinio galima perkelti ir nuotraukas, ir kitokius atvaizdus. 
  • Šviesių spalvų roletai šiandien yra populiariausias pasirinkimas. Šviesūs audiniai leidžia išvengti šešėlio ir į namo vidų įleidžia daugiau šviesos. 
  • Siekiantiems išvengti ryškių saulės spindulių arba didelės kaitros, geriausias sprendimas - specialūs impregnuoti roletai stogo langams. 
  • Sunkiai naktį užmiegantiems ir nuo ryškios lauko žibintų šviesos prabundantiems žmonėms siūloma rinktis black out tipo, kambarį visiškai užtamsinančius roletus.

 

Montuojant stogo langus nereikia nerimauti dėl jų dizaino ir saulės spindulių patekimo į kambarį. Šiuolaikiški stogo langams pritaikyti roletai - ne tik funkcionali, bet ir stilinga šviesos kontrolės detalė. Pasirinkę tinkamus pagal visus minėtus kriterijus, galėsite mėgautis ir skoninga, ir itin komfortiška aplinka.

 

Nemokamas konsultanto iškvietimas į namusSkambinkite nemokamai visą parą telefonu 8 800 00009Užduokite klausimą specialistui