Šioje svetainėje naudojami slapukai (angliškai „cookies“), skirti sklandžiam svetainės veikimui, statistikai bei rinkodarai. Daugiau informacijos.
Dirbame visoje Lietuvoje!
Prekiaujame
internetu
Nemokama konsultacija
8 800 00009
Video konsultacija
Skype Viber WhatsApp FaceTime Messenger
Nemokamai!
  • Skambinate
  • Konsultuojame
  • Išmatuojame
  • Paskaičiuojame

Trumpas gidas, kaip rinktis roletus stoglangiams

roletai stoglangiams

Esame įpratę visus ar bent daugumą langų namuose uždengti įvairiomis priemonėmis: užuolaidomis, roletais, žaliuzėmis. Stoglangiams tinka ne visų rūšių gaminiai, ir dažniausiai tam pasirenkami roletai. Visgi juos renkantis taip pat neretai kyla įvairių dvejonių, susijusių su matmenimis, spalvomis, dizainu ir valdymo būdu. Roletai stoglangiams tiks puikiai, jei juos besirinkdami atsižvelgsite į keletą svarbiausių šių gaminių ypatybių.

 

Svarbiausia - langų matmenys

Pirmasis žingsnis, kurį geriausia atlikti dar prieš pradedant rinktis prekes - išmatuoti stoglangius, ant kurių bus dedami roletai. Žinodami tikslius langų matmenis ne tik lengviau išsirinksite roletų tipą ir dizainą: individualią situaciją įvertinę „Domus Lumina" specialistai galės pateikti specifinių patarimų.

 

Roletais kontroliuokite šviesos kiekį

Renkantis roletus vertėtų apgalvoti, kiek dienos šviesos turėtų patekti pro stoglangius. Tai priklauso nuo patalpos tipo: miegamajame ar palėpėje paprastai norima turėti galimybę visiškai blokuoti dienos šviesą, virtuvėje norima tik apsisaugoti nuo ryškių saulės spindulių, o vonioje stengiamasi palikti kuo daugiau natūralios dienos šviesos. Langų uždangoms naudojami audiniai skiriasi šviesos pralaidumu, ir būtent nuo to priklausys, kiek šviesos praleis roletai stoglangiams.

Kai kurie roletų audiniai nepraleidžia šviesos, todėl juos užtraukus galima visiškai užtemdyti patalpą. Jeigu mėgstate dieną pamiegoti arba žiūrėti filmus prietemoje, tokie roletai puikus pasirinkimas. Vis dėlto kone perregimi roletai taip pat turi daug privalumų. Pavyzdžiui, karštą vasaros dieną norima būti šviesiame kambaryje, tačiau pro langus besiskverbiantys ryškūs saulės spinduliai ne tik akina, bet ir labai prikaitina patalpą. Užtraukus peršviečiamus roletus, į kambarį vis dar patenka pakankamai šviesos, tačiau jis neprikaista.

 

Valdymo būdai - jūsų patogumui

Roletai gali būti valdomi skirtingais būdais. Paprastai galima rinktis iš dviejų valdymo būdų:

  • Rankenėlė. Šiuo būdu, sukiojant specialią rankenėlę, roletai ir pakeliami, ir nuleidžiami.
  • Spyruoklinis mechanizmas. Šio tipo roletai stoglangiams taip pat nuleidžiami traukiant rankiniu būdu, tačiau skirtumas toks, kad audinį galima užfiksuoti bet kurioje padėtyje. Norint pakelti roletą panaudojamas spyruoklinis mechanizmas, tuomet roleto medžiaga automatiškai susisuka ant vamzdžio.

Abu variantai patogūs, tačiau reikėtų pagalvoti, koks labiau tiktų būtent jūsų stoglangiams. Galite pasirinkti pagal tai, ar pasiekiate visą langą, ar tik jo dalį, ar lengvai prie jo prieinate.

 

Dizaino įvairovė

Nemažai laiko vertėtų skirti ir roletų dizaino išsirinkimui. Spalvų ir raštų įvairovė yra labai plati, todėl gaminius lengvai pritaikysite prie namų interjero. Iš „Domus Lumina" galite užsisakyti ne tik įvairių spalvų ir raštų roletus, bet ir foto roletus, dekoruojamus jūsų pasirinktu atvaizdu. Taip pat siūlomi „Velux" roletai stoglangiams arba plisuotos žaliuzės, kurios tiek funkcionalumu, tiek valdymu labai panašios į roletus.

 

Visą informaciją apie roletų audinių spalvas ir kitas ypatybes galite rasti Domuslumina.lt. Jei kyla papildomų klausimų dėl gaminių pasirinkimo, visuomet galite pasikonsultuoti su specialistais - tiesiog susisiekite jums patogiausiu būdu: telefonu ar el. žinute.

 

Nemokamas konsultanto iškvietimas į namusSkambinkite nemokamai visą parą telefonu 8 800 00009Užduokite klausimą specialistui