Ženklas „Velux" - stoglangiai ir jų uždengimai

 
„Velux" - tai tarptautinis ženklas, 1941 m. įsteigtas dano, išradusio ir pirmąjį stoglangį. Šiuo metu įmonės veikla yra žinoma visame pasaulyje ir tituluojama, kaip didžiausio stogo langų ir jų priedų gamintojo titulu. „Domus Lumina" bendradarbiauja su šios įmonės filialu Lietuvoje, todėl gali pasiūlyti klientams itin kokybiškas ir lengvai į interjerą įsipinančias langų uždangas.
 
Paprastai „Velux" gaminius renkasi žmonės, kuriems reikalingos stogo lango uždangos. Tai šios įmonės specializacija ir stiprioji pusė. Todėl siūlomi ne tik vaikiški roletai, išorinės žaliuzės, tamsinančios ir dvigubos užuolaidėlės, bet ir markizės.  
 

Užuolaidėlės  

Jei ieškote universalaus varianto, kuris puikiai derės bet kokiame interjere - siūlome rinktis iš tamsinančių užuolaidėlių. Pirmasis variantas skirtas patalpos užtamsinimui, t.y. intensyvios šviesos ir spinduliuotės suvaldymui. 48 spalvų paletė leidžia lengvai priderinti spalvas prie kuriamo erdvės dizaino. Užuolaidėlės leidžia 100 procentu užtamsinti patalpą, todėl puikiai tinka miegamajame. Kartu šios užuolaidėlės turi ir kitų privalumų. Pirmiausia, visi „Velux" stoglangiai - nesvarbu kada jie buvo sumontuoti yra pritaikyti šių užuolaidėlių naudojimui. Antra, naudojama medžiaga ne tik sukuria izoliaciją šilumai, bet ir mažina karštį patenkantį į kambarį. Galiausiai, tai labai patogu, nes naudojama speciali „Pick & Click" sistema, kuri leidžia sumontuoti užuolaidėles per keletą minučių, todėl taupomi laiko kaštai.

Jei norite ne tik užtamsinti patalpą, bet ir reguliuoti patenkančios šviesos srautus - siūlome panašų, tačiau tuo pačiu skirtingą variantą - dvigubą užuolaidėlę. Ji lengvai fiksuojama norimoje padėtyje, todėl patys galite reguliuoti kiek šviesos patenka į vidų. Derinami tamsesnis ir šviesesnis audiniai leidžia juos lengvai pritaikyti tiek dienos, tiek ir nakties rėžimo naudojimui. Be to, šiomis užuolaidėlėmis dengiami „Velux" stoglangiai atrodo itin moderniai ir elegantiškai, o 24 spalvų gama suteikia galimybę kiekvienam išsirinkti ir susikurti savo derinį.

Roletai vaikų kambariui 

Visi mažyliai paprastai turi savo herojus ir mėgstamus personažus, todėl „Domus lumina" siūlo papuošti savo vaikų kambarį su „Volto Disnėjaus" filmų studijos personažais margintomis langų uždangomis. Šie vaikiški roletai sukuria jaukumą vaiko kambaryje ir tampa papildoma kambario puošmena. Galima rinktis net iš 12 skirtingų uždangų, kuriuose dominuoja - peliukas Mikis ir pelytė Minė, Mikė Pukuotukas, Princesės ir stirniukas Bembis. Jeigu jūsų vaikas yra „Žvaigždžių karo" gerbėjas - pradžiuginkite jį ir pasirinkite langų uždangą su šio filmo personažais puoštu roletu audiniu. Vaikų kambariams skirtos medžiagos turi „Oeko - Tex 100" ženklą, kuris užtikrina, kad produktas yra nekenksmingas sveikatai.  

Markizės ir išorinės žaliuzės 

Nors markizės ir išorinės žaliuzės yra skirtingi produktai, tačiau abu sukuria terpę, kad „Velux" stoglangiai ne tik būtų apsaugoti nuo karščio vasarą ar sulaikytų šilumą šaltuoju metu laiku, bet ir galėtų būti valdomi trejopai: rankiniu būdu, saulės energija ar elektros pagalba. „Velux" stoglangiai dengiami išorinėmis žaliuzėmis puikiai užtamsina aplinką, bet ir yra gaminami iš itin tvarios, aliuminio, medžiagos. Tuo tarpu markizės audinys yra permatomas, todėl jei tai miegamojo patalpa - tai nėra pats geriausias sprendimas. Kita vertus - naudojant markizes pasyvus šildymas gali būti sumažinamas net iki 72 procentų.

Didelė gausa „Velux" stoglangių uždangų leidžia kiekvienam rasti sprendimą savo stogo langui. Džiaukitės ilgaamže kokybe ir puikiomis langų uždangos medžiagomis!

 
Nėra vienodų taisyklių ar patarimų, koks gaminys labiausiai tiks Jūsų namams. Todėl Jūsų pageidavimu „Domus Lumina" specialistai atvyks į namus, išmatuos esamas konstrukcijas ir, atsižvelgę į individualią situaciją, pasiūlys tinkamiausią sprendimą. Sumontavę pasirinktą produktą, specialistai patars, kaip jį naudoti, prižiūrėti bei atsakys į visus Jums kylančius klausimus. 
Šioje svetainėje naudojami slapukai (angliškai „cookies“), skirti sklandžiam svetainės veikimui, statistikai bei rinkodarai. Daugiau informacijos.