8 privalumai, kuriais džiugina tinkleliai nuo vabzdžių

 

Nenumaldomai artėjanti vasara su savimi atneša ne tik šilumą ir kitus malonumus, bet ir ramybę drumsčiančius, įkyrius vabzdžius, kurie sugeba apkartinti nuotaiką. Ir nors šiltuoju metų sezonu parduotuvėse galima rasti daugybę įvairių priemonių, kurių paskirtis - kovoti su vabzdžių antplūdžiu, ne visos jos yra patogios naudoti ir efektyvios. Tinkleliai nuo vabzdžių  - puiki alternatyva norintiems apsaugoti namus ir kitas patalpas nuo neprašytų skraidančių svečių. Apžvelgsime jų teikiamą naudą plačiau.

1. Neleidžia į vidų patekti vabzdžiams

Pradėkime nuo paties akivaizdžiausio ir savaime suprantamo privalumo. Vasara - pravirų langų metas, o tai ypač vilioja įvairius vabzdžius, kurių kompanija mėgautis išties nesinori. Specialiai pritaikyti tinkleliai suteikia galimybę atverti langus, tačiau užtveria kelią erzinantiems kenkėjams, kurių įkandimai ir keliamas garsas piktina daugelį.

2. Užtikrina natūralų vėdinimą

Tvyrant karštiems orams norisi gyventi kuo gaiviau, todėl neretai pasirenkamas natūralus patalpų vėdinimas: praveriami langai, orlaidės ar durys. Tinkleliai nuo vabzdžių gali būti pritaikyti įvairių dydžių ir formų langams, įprastoms ir slankiosioms durų sistemoms, tad nereikės rūpintis dėl galinčių į vidų patekti vabzdžių ir atsisakyti šio vėdinimo būdo.

3. Būdas sutaupyti energijos

Tai iš esmės siejasi su aukščiau minėtu privalumu, nes efektyvus natūralus vėdinimas bet kuriuo paros metu gerokai sumažina patalpos kondicionavimo poreikį. Taip galite žymiai lengviau reguliuoti patalpos temperatūrą ir kartu sumažinti išlaidas, kurias sudaro nuolatinis kondicionavimo priemonių veikimas. Be to, tinkleliai taip pat gali blokuoti didžiąją dalį tiesioginių saulės spindulių ir sumažinti potencialią žalą baldams, patalpos įkaitimą.

4. Padeda išlaikyti privatumą

Atverti langai užtikrina komfortą, tačiau sumažina privatumą. Tinkleliai nuo vabzdžių nėra lengvai permatomi, ypač žvelgiant iš toliau, tačiau iš vidaus matomas vaizdas yra gana aiškus. Galbūt tai nėra pagrindinis aspektas renkantis šią priemonę, tačiau tai - neabejotinas papildomas privalumas, naudingas daugeliui.

5. Puikus stiliaus elementas

Šie tinkleliai gali prisidėti prie patrauklesnės eksterjero ir interjero estetikos. Galima pasirinkti skirtingas medžiagas ir spalvas, todėl tinklelius lengva priderinti. Gausite ne tik efektyvią, bet ir stilingą priemonę nuo vabzdžių, kuri suteiks namams daugiau žavesio.

6. Apsaugo vaikus ir augintinius

Jeigu turite itin aktyvias atžalas ar augintinius, praviros durys ar langai gali tapti tikru masalu įžengti į draudžiamas erdves - arti gatvės esantį namo kiemą ar terasą. Jeigu negalite skirti laiko priežiūrai, bet nenorite užverti langų ir durų, tinkleliai nuo vabzdžių apribos praėjimo iš vidaus galimybę. Tuo pačiu metu jie nesukels įspūdžio, kad sukūrėte nepralaužiamą tvirtovę.

7. Praleidžia natūralią šviesą

Neverta baimintis, kad įmontuotas tinklelis pernelyg aptemdys patalpą, nes yra priešingai: dėl savo dizaino ir konstrukcijos jis yra pralaidus saulės šviesai, svarbiai mūsų savijautai. Be to, šviesūs namai vizualiai atrodo erdvesni, jaukesni, nereikia taip dažnai pasikliauti šviestuvais ir lempomis.

8. Patvarumas ir ilgaamžiškumas

Tinkleliai montuojami durų ar langų išorėje, ant sienos arba rėmų metalinėmis plokštelėmis bei specialiais magnetais, todėl juos paprasta pritvirtinti ir nuimti, o tvirtas rėmelis užtikrina patvarumą. Tinkleliui taip pat naudojamos tvirtos ir praktiškos medžiagos, o norint ypatingo stabilumo tinkleliai nuo vabzdžių gali būti pagaminti tik iš aliuminio.

Neleiskite vabzdžiams trikdyti Jūsų poilsio ar užsiėmimų. Įsigydami tinklelius nuo vabzdžių savo namus bei komercines patalpas paversite tikra ramybės oaze ir išvengsite vabzdžių sukeliamo diskomforto.

Reikia pagalbos?

Registruokitės nemokamai konsultacijai ir gaukite atsakymus į visus rūpimus klausimus.

Nemokama konsultacija
Šioje svetainėje naudojami slapukai (angliškai „cookies“), skirti sklandžiam svetainės veikimui, statistikai bei rinkodarai. Daugiau informacijos.