Kodėl verta išbandyti plisuotus tinklelius?

Tinkleliai nuo vabzdžių - nepamainoma priemonė, padedanti džiaugtis ne tik ramiu poilsiu namuose, bet ir švariu patalpų oru. Šiuo metu tokių priemonių pasirinkimas išties didelis, todėl sau tinkamiausią variantą gali rasti kiekvienas. Vis daugiau populiarumo šiuo metu sulaukia plisuoti tinkleliai. Taigi, ką vertėtų žinoti būtent apie juos?

Modernus sprendimas

Jei ieškote priemonės, tinkančios ne tik langams, bet ir plačioms slankiosioms durims, šis produktas - vienas praktiškiausių pasirinkimų. Be to, plisuoti tinkleliai neriboja matomumo, todėl sėdint patalpoje galima mėgautis gražiais vaizdais pro langą. Vienas iš pagrindinių tokių priemonių privalumų yra tas, kad jų nereikia pilnai užtraukti ar atitraukti, todėl net ir dažnai vaikščiodami pro terasos ar kitas duris būsite tikri, kad į patalpą neįskirs nepageidaujamų svečių.

Estetiška išvaizda

Plisuoti tinkleliai nuo vabzdžių pasižymi ne tik funkcionalumu, bet ir patrauklia išvaizda. Smulkios specialaus audinio klostės atrodo žaismingai, tačiau tuo pačiu ir elegantiškai, tad papuošia namų interjerą. Verta atkreipti dėmesį ir į plačią spalvų paletę. Populiariausios - balta, ruda, antracito ir auksinio ąžuolo. Esant poreikiui, tinklelius galima dažyti ir kitaip.

Skirtingi tipai

Galima išskirti tris plisuotų tinklelių tipus:

  • 018 išsiskiria patikimumu, ilgaamžiškumu ir patrauklia kaina. Šis produktas turi reguliuojamą rankeną ir apatinį aliumininį slenkstį, kurio aukštis - vos 8 mm.
  • SLIM. Šie tinkleliai nuo vabzdžių yra vieni kompaktiškiausių. Jų profilio plotis - tik 18 mm. Dėl specialių magnetų priemonė yra itin sandari, todėl nelieka jokio tarpelio tarp lango rėmo ir tinklelio. Ją paprasta montuoti - tai galima daryti varžtais arba tvirtinimo juosta.
  • PLISSE. Šis produktas specialiai pritaikytas itin plačioms durims. Jis neturi slenksčio, todėl nėra kliūties ant grindų mažiems vaikams ar augintiniams. Tai užtikrina ir paprastesnį valymą. Tokie tinkleliai gali būti gaminami su viena arba dviem sekcijomis, kurios susiveria centre.

Kiekviena priemonė pasižymi išskirtinėmis savybėmis. Taigi, siekiant išsirinkti geriausiai tinkančią rekomenduojama įvertinti ne tik jų esminius parametrus, bet ir individualius poreikius.

Jei norite apsaugoti savo namų erdvę nuo musių, uodų, pūkų, žiedadulkių ar kitų nepageidaujamų „svečių", plisuoti tinkleliai nuo vabzdžių gali jums išties praversti. Peržvelkite „Domus Lumina" asortimentą - čia gausu įvairių sprendimų. Iškilo klausimų ir norite pasikonsultuoti? Rašykite ar skambinkite - suteiksime jums reikalingą informaciją ir supažindinsime su konkrečių produktų pritaikymo galimybėmis.

Reikia pagalbos?

Registruokitės nemokamai konsultacijai ir gaukite atsakymus į visus rūpimus klausimus.

Nemokama konsultacija
Šioje svetainėje naudojami slapukai (angliškai „cookies“), skirti sklandžiam svetainės veikimui, statistikai bei rinkodarai. Daugiau informacijos.