Modernūs tinklelių nuo vabzdžių mechanizmai – dar patikimesnei apsaugai ir patogumui

Greičiausiai nėra tokių garsus skleidžiančių prietaisų ar aromatų, kurie vasarą apsaugotų namus nuo skraidančių vabzdžių geriau, nei langus ar duris dengiantys specialaus pluošto tinkleliai. „Domus Lumina" tinkleliai nuo vabzdžių sulaiko ne tik mažiausias museles, bet ir alergiją sukeliančias žiedadulkes.
Kai kurie klientų poreikiai ir siekis užtikrinti maksimalią apsaugą kartu su patogaus ir patvaraus mechanizmo įdiegimu, skatina mus ieškoti ir kurti naujas sistemas, o tinklelius pritaikyti ne tik langams, bet ir durims, pavėsinėms bei terasoms. Štai keletas patobulintų mechanizmų, kurie padės užtikrinti maksimalią apsaugą ir komfortą namuose bei kitose poilsio erdvėse.

Tinkleliai durims su magnetaisJei vakaro ar dienos metu tenka dažnai marširuoti iš patalpos į terasą, kiemą ar balkoną, o durys neretai paliekamos praviros, svarbu pasirūpinti tinkama namų apsauga nuo vabzdžių. Varstomų durų konstrukcija - iš tvirto rėmo pagaminto profilio sistema - gali būti tvirtinama keliais būdais: ant durų nišos, durų nišoje ar prie pagrindinių durų rėmo.
Sprendžiant, kaip būtų galima įdiegti patogesnį šios konstrukcijos varstymą, šiandien siūlome tinklelius su magnetu, tvirtinamu per visą durų aukštį (įprastoje sistemoje magnetas tvirtinamas ties tinklelio - durų rankena). Didesnis magneto plotas užtikrina dar stabilesnę ir sandaresnę konstrukciją, o atverti durims reikia kur kas mažiau jėgos. Tai puikus pasirinkimas, jei duris dažnai varsto vaikai, lėkdami į kiemą ar iš jo.

Inovatyvi Klik-Klak sistema

Tinklelis tinkamas naudoti didžiąją metų dalį. Visgi pasitaiko dienų, kai jo nereikia arba tiesiog pro langą norisi iškišti galvą ir pakvėpuoti gaiviu oru grožėjantis vaizdais. Be to, iki šiol daugeliui dilemą kėlęs dalykas, kur žiemos metu padėti tinklelio rėmą, šiandien nesunkiai išsprendžiamas pasirinkus į ritininį susukamą tinklelį. Tinklelio - roleto mechanizmą galima montuoti tiek iš vidaus, tiek iš lauko pusės, o nenaudojamas jis tiesiog lieka žiemoti ant lango.

„Domus Lumina" galite įsigyti tinklelį - roletą su patentuota „Klik Klak" sistema. „Klik Klak" mechanizmo ypatumas - lengvas tinklelio - roleto uždarymas: tereikia užfiksuoti tinklelį švelniai spustelėjus. Dar kartą paspaudus, roletas - tinklelis lengvai atšoka ir susisuka į kasetę. Ritininiuose tinkleliuose įrengtas papildomas stabdymo mechanizmas, kurio dėka sušvelninamas tinklelio susisukimas: greitai paleidus stabdymo mechanizmas neleidžia tinkleliui staigiai pakilti į viršų, taip atsitrenkiant į profilį.

Apsauga nuo vabzdžių terasose ir pavėsinėse

Vasaros vakarus mėgstantys leisti gryname ore, neretai susiduria ir su neprašytų „draugų" kompanija. Ramų poilsį terasoje ar pavėsinėje galite apsaugoti pasirinkę ką tik aprašytus tinklelius-roletus.
Lig šiol maksimalus esamos tinklelių - rotetų sistemos aukštis buvo 2,4 m. Šiandien turime galimybę pasiūlyti klientams - 2,6 metrų aukščio tinklelius - roletus. Šios naujovės dėka, tinklelius-roletus galima naudoti aukštų patalpų langams, durims ir lengvai pritaikyti atvirose erdvėse kaip terasos ar pavėsinės.
Pavėsinėje, montuojant ritininį tinklelį, rekomenduojame rinktis „Klik Klak" sistemą. Šioje sistemoje nenaudojamas apatinis profilis, tad išvengiama papildomo „slenksčio", kai tinklelis yra tiesiog susuktas į ritinį dienos metu. O kad neliktų jokio tarpo tarp lango ar durų rėmo ir tinklelio, jo apačioje įmontuotas šepetėlis, kuris uždengia plyšius ir neleidžia net patiems mažiausiems vabzdžiams patekti į patalpą.
Plisuoti tinkleliai slankiojančioms durų sistemoms
Namuose, kuriuose įrengtos slankiojančios durų sistemos, geriausiai apsaugą nuo vabzdžių, pūkų ir lapų užtikrina plisuoti tinkleliai. Vidutinio dydžio durų sistemoms labiausiai tiks tinklelis „018", tuo tarpu itin plačioms durims pritaikytas „PLISSE" tinklelis. Pastarąjį sudaro sistema, jungianti nuo dviejų iki šešių tinklelio sekcijų, kurias prireikus lengvai sustumsite į šoną. Be to, skirtingai nei pirmasis variantas, „PLISSE" tinklelis neturi slenksčio, tad itin patogu vaikščioti bei valyti grindis.

DĖMESIO! Keičiame bet kurio mechanizmo tinklelius!

Jei tinklas buvo mechaniškai pažeistas ar kitaip sugadintas, Jums nereikės keisti viso mechanizmo. Mes pakeisime tik pati tinklą į Jūsų jau turimą mechanizmą. Naujos paslaugos dėka, jūs galėsite atnaujinti savo turimus langų ir durų tinklelius lengvai ir greitai.

Nėra vienodų taisyklių ar patarimų, koks produktas tiks Jūsų namams ar kavinei ir atitiks visus Jūsų poreikius. Todėl Jūsų pageidavimu „Domus Lumina" specialistai atvyks pas Jus, išmatuos esamas konstrukcijas ir, atsižvelgę į individualią situaciją, pasiūlys tinkamiausią sprendimą. Sumontavę pasirinktą produktą, specialistai patars, kaip jį naudoti, prižiūrėti bei atsakys į visus Jums kylančius klausimus.

 

 

 

Reikia pagalbos?

Registruokitės nemokamai konsultacijai ir gaukite atsakymus į visus rūpimus klausimus.

Nemokama konsultacija
Šioje svetainėje naudojami slapukai (angliškai „cookies“), skirti sklandžiam svetainės veikimui, statistikai bei rinkodarai. Daugiau informacijos.