Tinkleliai nuo vabzdžių – nepastebima, bet efektinga priemonė

tinkleliai nuo vabzdžių

Atšilus orams, vėdinti patalpas norisi daug dažniau nei įprastai. Tačiau daugelis tai daryti vengia dėl vienos priežasties - į namus patenkančių vabzdžių. Šie ne tik blaško zyzimu, bet ir neleidžia ramiai pailsėti naktimis. Be to, jie ilgainiui tampa atsparūs įvairiems purškalams ir žvakėms. Patikimas problemos sprendimas - tinkleliai nuo vabzdžių . Pasakojame plačiau, kodėl juos verta rinktis.

Trumpai apie įprastas priemones nuo vabzdžių

Dažniausiai saugantis nuo uodų naudojami įvairūs repelentai. Tai - purškiami arba ant odos tepami preparatai, skleidžiantys specifinius kvapus, atbaidančius uodus ir kitus vabzdžius. Taip pat esama įvairių kvapą skleidžiančių žvakių. Šios atbaido vabzdžius ne tik kvapu, bet ir dūmais - jų vabzdžiai nemėgsta. Visgi, vertėtų akcentuoti, kad šio tipo priemonių sudėtyje yra nemažai kenksmingų medžiagų, kurios gali sukelti alergines reakcijas ar kitokių sveikatos sutrikimų. Kabinti tinklelius ant langų yra saugesnis ir mažiau pavojaus sveikatai keliantis variantas.

Tinklelio nuo vabzdžių teikiama nauda

Vienas iš privalumų, kuriuo pasižymi tinkleliai nuo vabzdžių yra tai, kad juos galima pritaikyti ne tik langams, bet ir durims, arkoms. Juos lengva priderinti prie lango rėmo ar durų spalvos. Tokiu būdu išlaikomas interjero ir eksterjero vientisumas.

Tankiai suaustas tinklas neleidžia į būstą patekti ne tik tokiems stambiems vabzdžiams kaip širšės, bitės, musės ar uodai, bet ir smulkesniems. Šiltą vėlyvą vakarą galima atsidaryti langą negesinant patalpoje šviesos, be baimės, kad į namus priskris pailsėti neleisiančių vabzdžių. Tinklelis taip pat yra puikus sprendimas tiems, kurie nori apsaugoti save bei vaikus nuo galimų įgėlimų ir jų sukeliamų alerginių reakcijų. Pridengus langus specialiu tinkleliu, ramiau bus ne tik tėvams, bet ir vaikams.

Efektyvu ir nepastebima

Tinkleliai nuo vabzdžių valdomi ypač lengvai. „Domus Lumina" salonuose rinktis galite iš kelių skirtingų tipų, derindami juos prie bendro interjero stiliaus. Jeigu Jūsų namuose vyrauja klasika ir norite, kad ši apsauga nuo vabzdžių liktų nepastebėta, siūlome rinktis tinklelį-rėmelį. Jis montuojamas ant lango iš lauko pusės, tad iš vidaus yra nepastebimas.

Jei namuose turite terasą su slankiosiomis durimis, joms lengvai pritaikysite plisuotus tinklelius. Paprastoms balkono durims siūlome rinktis varstomus durų tipo tinklelius. Tai - patogus ir efektyvus būdas vėdinti patalpas, išvengiant ne tik pačių vabzdžių, bet ir jų keliamo triukšmo. Dar vienas privalumas - tai, kad vaizdą pro langą matyti galima taip pat gerai kaip ir be tinklelio. Suderinę ją su kitomis langų uždangomis, apsauginės priemonės nepastebėsite ne tik Jūs, bet ir Jūsų svečiai.

Tinkleliai nuo vabzdžių leidžia namus bet kada papildyti grynu, gaiviu oru. Vaikai jaučiasi saugūs, nes žino, kad galimybės patekti į namus neturi jokie uodai, musės ar širšės. Funkcionalus ir paprastas tinklelių dizainas leidžia mėgautis namų gaiva ir komfortu be jokių rūpesčių.

Reikia pagalbos?

Registruokitės nemokamai konsultacijai ir gaukite atsakymus į visus rūpimus klausimus.

Nemokama konsultacija
Šioje svetainėje naudojami slapukai (angliškai „cookies“), skirti sklandžiam svetainės veikimui, statistikai bei rinkodarai. Daugiau informacijos.