Tinkleliai nuo vabzdžių: DUK

tinklelis

Atšilus orams pasiruošti reikia ne tik turiningam laisvalaikiui lauke, bet ir vabzdžių sugrįžimui. Viena geriausių priemonių apsisaugoti nuo šių „nelauktų svečių" namuose - tinkleliai nuo vabzdžių. Kaip bebūtų, nemaža dalis žmonių tebedvejoja, kad ši priemonė - naudinga ir patikima. Tam, kad tinklelių ypatumus galėtumėte įvertinti patys, „Domus Lumina" specialistai pateikia savo atsakymus į dažniausiai jiems užduodamus klausimus.

Ar tinklelis padės apsisaugoti nuo visų vabzdžių?

Rėmelių arba roletų tipo tinkleliai gali padėti apsisaugoti nuo daugelio vabzdžių tipų: uodų, bičių, vapsvų, musių ir kandžių. Tinklelis sudarytas iš mažyčių akelių, pro kurias negali patekti nei vienas iš paminėtų ar panašaus dydžio vabzdžių. Tačiau pastebėję, jog į patalpą vis dėl to patenka mažesni vabzdžiai, kreipkitės į „Domus Lumina" specialistus - jie parekomenduos atitinkamo dydžio apsauginę priemonę.

Verta žinoti, kad tinkleliai nuo vabzdžių ne tik padeda apsisaugoti nuo įvairių gyvių, bet ir užkerta kelią į patalpą patekti žiedadulkėms, pienių ir tuopų pūkams. Tai gali būti ypatingai svarbu tiems, kurie yra alergiški šioms augalų dalims.

Ar įsirengus tinklelį nesumažės į kambarį patenkantis šviesos kiekis?

Dėl šviesos blokavimo jaudintis nevertėtų - tinklelio akys yra pakankamai mažos, kad į jas nepatektų vabzdžių, tačiau užtektinai didelės, kad leistų patekti šviesai. Tad sumontavus tinklelį visai nepastebima, jog patenkančios šviesos kiekis būtų sumažėjęs.

Pasitaiko atvejų, kai žmonės siekia, kad saulės šviesa beveik visiškai nepatektų į namus, tačiau tam yra skirti specialūs tinkleliai, gaminami naudojant itin tankų pynimo metodą.

Kaip prižiūrėti tinklelius?

Tinkleliai nuo vabzdžių turėtų būti valomi tam, kad juose nesikauptų įvairios dulkės, vabzdžių likučiai ir kiti smulkūs nešvarumai. Dėl šios priežasties tinkleliai sukurti taip, kad nebūtų sunku juos išimti. Net ir neišimamų tinklelių valymas tikrai nėra sunkus - užtenka panaudoti šiek tiek ploviklio ir šilto vandens. Nuplovę tinklelius gerai nusausinkite, išdžiovinkite. Ši vabzdžių blokavimo priemonė pagaminta taip, jog nuo vandens nesusitrauktų ir nebūtų pažeista korozijos, tad toks valymo būdas ir patogus, ir saugus.

Rėmeliai, kuriuose tvirtinami tinkleliai, taip pat nesunkiai nuvalomi - tam užtenka drėgnos šluostės ar švelnios kempinėlės.

Ar naminiai gyvūnai gali sugadinti tinklelį?

Tinkleliai nuo vabzdžių nėra apsaugoti nuo naminių gyvūnų. Augintiniai, ypač maži kačiukai ar šunys, mėgsta draskyti tinklelius, tačiau paaugę paprastai tai daryti nustoja. Bet kokiu atveju, vertėtų atkreipti dėmesį į tai, kaip augintinis reaguoja į tokią lango uždangą ir esant reikalui jį sudrausminti.

„Domus Lumina" specialistai pataria pasirūpinti savo namų komfortu ir neįsileisti erzinančių vabzdžių įsigyjant gaminius iš plataus asortimento. Tinkleliai gali būti pritaikyti prie bet kokių langų ar durų, tad nereikės baimintis, jog įsileidę gryno oro kartu į namus įsileisite ir vabzdžių.


Reikia pagalbos?

Registruokitės nemokamai konsultacijai ir gaukite atsakymus į visus rūpimus klausimus.

Nemokama konsultacija
Šioje svetainėje naudojami slapukai (angliškai „cookies“), skirti sklandžiam svetainės veikimui, statistikai bei rinkodarai. Daugiau informacijos.