Tinklelis nuo vabzdžių bei alergenų - kokį pasirinkti?

Tiek butų, tiek individualių namų bei sodo namelių šeimininkai šiltuoju metų laiku susiduria su tuo pačiu klausimu: kaip apsisaugoti nuo įkyrių uodų, muselių ir kitų vabzdžių? Tam galima panaudoti įvairiausius purškalus ar prietaisus. Vis dėlto visuomenės sveikatos specialistai tvirtina, kad veiksmingiausia ir saugiausia priemonė - tai tinklelis nuo uodų  ir kitų vabzdžių. Į lango ar durų nišą įmontuotas tinklelis ne tik apsaugo nuo nepageidaujamų „svečių". Jis atlieka dar vieną svarbią funkciją - neleidžia į namus patekti alergiją sukeliančioms žiedadulkėms, pienių, tuopų pūkams.Pateikiame kelias priežastis, įrodančias, kad tinkleliai nuo vabzdžių - tai puiki investicija į Jūsų ir šeimos narių komfortą, sveikatą:

Apsauga nuo vabzdžių. Įkyrūs vabzdžiai trukdo vakaroti kieme, tačiau dar labiau erzina tai, kad uodai neleidžia ramiai miegoti, išvėdinti namus. Langų, balkono durų ir stoglangių rėmuose sumontuoti tinkleliai saugo šeimininkų ramybę net įjungus vabzdžius įprastai masinančius šviestuvus.

Apsauga nuo alergenų. Tinklelis nuo uodų - daugiafunkcė priemonė. Priklausomai nuo medžių ir augalų tipo, oro sąlygų, alergija gali kamuoti nuo kovo iki pat spalio mėnesio. Alergiškam žmogui neužtenka vartoti vaistus - jam reikia vengti kontakto su alergenais. Pro specialiu tinkleliu apsaugotus langus žiedadulkės nepatenka į namus, tad išlaikomas namų komfortas ir saugumas. Naudinga žinoti ir tai, kad visi „Domus Lumina" tinkleliai gaminami iš ekologiškai švarių medžiagų, neturi neigiamo poveikio sveikatai.

Lengvas pritaikymas turintiems augintinių. Baiminatės, kad tinklelis trukdys augintiniams išbėgti į kiemą, tad teks kaskart atidarinėti duris? Jis gali būti pagamintas su specialia anga naminiams gyvūnėliams. Duris palikus atidarytas, per šią landą tinklelyje šuo ar katinas galės laisvai išbėgti į lauką ar grįžti namo. Namuose auginantiems katę siūlome rinktis specialų sutvirtintą tinklelį, pagamintą iš aliumininio sietelio. Šis gaminys atsparus draskymui. Dar keli privalumai - tai, kad ši apsaugos priemonė neleidžia butuose laikomiems augintiniams susižeisti, o ant palangių nutupiantiems balandžiams - patekti į namų vidų.

Kaip pasirinkti tinklelį?

Pateikiame svarbiausias technines tinklelių charakteristikas, padėsiančias išsirinkti tinkamiausią variantą Jūsų langams ar durims.

• Paslėpkite arba paryškinkite apsaugą

Jei manote, kad įprastas tinklelis pernelyg trauks dėmesį, rekomenduojame rinktis „nematomą". Tokia apsauga nuo uodų gaminama iš anglies pluošto. Jo vijos plonesnės, tad iš toliau audinys atrodo nepastebimas. Jei baiminatės, kad užsukę svečiai arba dūkstantys mažamečiai nepastebės durų rėmuose įstatyto tinklelio ir jį suplėšys, rinkitės audinį „Zebra". Jis sudarytas iš pilkos ir baltos spalvų juostų, todėl yra aiškiai matomas.

Visi „Domus Lumina" siūlomi tinkleliai yra klasikinės baltos arba rudos spalvos. Šių spalvų gaminiai puikiai dera prie interjero ar eksterjero. Jeigu pageidaujate tinklelį pritaikyti prie namų dizaino itin kruopščiai, galite užsisakyti norimu atspalviu nudažytas konstrukcijas.

• Rinkitės iš daugelio variantų

Priklausomai nuo montavimo, valdymo būdo, dizaino ir valymo, galite rinktis skirtingus tinklelių tipus:

  • Tinkleliai-rėmeliai . Jie montuojami langų rėmuose. Tinklelis nuo vabzdžių gali būti lengvai uždedamas ir nuimamas. Stabilaus rėmo tinklelis pritaikomas itin plačiai, nes galite rinktis antialerginį, „nematomą" arba „Zebra" sietelį.

  • Tinkleliai-roletai . Šie tinkleliai valdomi taip pat, kaip ritininės užuolaidos, įprastai vadinamos roletais. Prireikus juos galite susukti į viršų ar patraukti į šoną.

  • Plisuoti tinkleliai . Namuose, kuriuose įrengtos slankiosios durų sistemos, geriausiai apsaugą nuo vabzdžių, pūkų ir lapų užtikrina plisuoti tinkleliai. Vidutinio dydžio durų sistemoms labiausiai tinka tinklelis „018", o itin plačioms durims pritaikytas „PLISSE" tinklelis. Pastarąjį sudaro sistema, jungianti nuo dviejų iki šešių sekcijų, kurias prireikus lengvai sustumsite į šoną. Be to, „PLISSE" tinklelis neturi slenksčio. Dėl šios priežasties itin patogu patekti į kitą patalpą, valyti grindis.

Tinkleliai pasižymi ypatinga įvairove, tad priderinti juos prie interjero poreikių ar lango formos, dydžio - išties paprasta.

• Apsaugokite duris

Pro duris į namus gali patekti daugybė vabzdžių, lapų ir dulkių. Nepalikite šios spragos: lauko, terasos, balkono duryse įtaisykite tinklelius-roletus arba tinklelius-duris. Šias apsaugas lengva atidaryti arba pastumti į šoną, todėl jos nekliudys išeinant į lauką ar grįžtant namo.

 

Išsirinkti patikimą, saugų, patogų tinklelį nesunku - tereikia skirti laiko pasiūlos įvertinimui. Daugiau apie jų savybes ir įrengimo kainą galite sužinoti pasikonsultavę su „Domus Lumina" komanda. Jūsų pageidavimu į namus atvykę specialistai išmatuos nišas ir pasiūlys tinkamiausią sprendimą. Be to, sumontavę pasirinktą apsaugą, jie patars, kaip tinklelis nuo uodų turi būti prižiūrimas ir atsakys į papildomus klausimus.

Reikia pagalbos?

Registruokitės nemokamai konsultacijai ir gaukite atsakymus į visus rūpimus klausimus.

Nemokama konsultacija
Šioje svetainėje naudojami slapukai (angliškai „cookies“), skirti sklandžiam svetainės veikimui, statistikai bei rinkodarai. Daugiau informacijos.