Tinklelių nuo vabzdžių montavimas

Tinkleliai yra itin naudingi siekiant apsisaugoti nuo vabzdžių ar žiedadulkių vasarą. Jie gali būti skirtingų rūšių: antialerginiai, neplyštantys, permatomi, roletai. Tinkleliai taip pat gali būti skirti tiek langams, tiek durims. Kas svarbiausia, jie yra lengvai ir greitai primontuojami, todėl apsauga nuo vabzdžių galite džiaugtis jau po kelių minučių.

Tinkleliai rėmeliai 


Kad tinklelio nuo uodų montavimas vyktų sklandžiai, pirmiausia reikia tą vietą išmatuoti. Pasirinkus norimą langą reikia išmatuoti horizontalų atstumą tarp rėmų - tai bus rėmelio plotis. Matuojant vertikaliai bus galima gauti rėmelio aukštį. Matuojant svarbu atkreipti dėmesį ir į briaunos gylį - tinkleliai briaunos kraštą truputį uždengs (10 mm). Turint šiuos duomenis galima bus pritvirtinti tinklelį rėmelį. Prie nustatytos vietos rėmeliai tvirtinami specialiais kabliukais arba magnetais (tuomet dengiasi daugiau briaunos, nes jie laiko tinklelių kampuose esančias metalines plokšteles).

Tinkleliai roletai

Šie tinkleliai skiriasi nuo rėmelių tuo, kad veikia kaip paprasti roletai - gali būti nuleisti, traukiami į šoną ar viršų. Tinklelių - roletų montavimas yra pakankamai paprastas - langų ar durų išorėje jų profiliai yra pritvirtinami specialiais varžtais arba juosta. Priklausomai nuo poreikių, jie gali būti montuojami horizontaliai arba vertikaliai. Tokių tinklelių nereikia nuimti žiemą, nes nenaudojami gali būti susukti į kasetę.

Tinkleliai durims

Šie tinkleliai yra panašūs į rėmelius, todėl gali būti apsaugoti ne tik nuo vabzdžių, bet ir žiedadulkių. Jie skiriasi nuo tinklelių rėmelių tuo, kad yra montuojami durų, o ne lango išorėje. Matuojant yra svarbiausi nišos, kurioje bus tinklelis, plotis ir aukštis. Taip pat prisiminkite, kad nišoje vietą užims ir priglundantis profilis, magnetai. Ant durų pritaisomo tinklelio nuo uodų montavimas yra panašus į rėmelių: durų išorėje jie pritaisomi specialiais kabliukais ar magnetais. Montavimas skiriasi, jei tai yra tinkleliai - durys. Tokiame tinklelyje prisideda spyruoklė, kuri uždaro tinklelį vos jį paleidus. Tinklelis - durys montuojamas prie durų briaunos.

Jei turite nestandartines duris, nereikia nerimauti - Domus Lumina atsirado ir specialūs tinkleliai, skirti nestandartinėms, daugiakampėms durims.

Plisuoti tinkleliai 

Tokie tinkleliai paprastai yra montuojami durų arba langų nišoje. Nuo įprastų tinklelių durims ar langams skiriasi tuo, kad jie yra sustumiami. Plisuotų tinklelių tvirtinimas yra toks pats kaip ir tinklelių - roletų montavimas: naudojami varžtai arba tvirtinamoji juosta. Paprastai plisuoti tinkleliai yra montuojami vertikaliai, tačiau prireikus, gali būti pritvirtinti ir ir horizontaliai. 

Taigi tinklelio nuo uodų montavimas yra pakankamai paprastas - jį galima atlikti ir patiems. Tačiau iškilus sunkumams, nedvejokite ir kreipkitės į specialistus. Domus Lumina gali Jus užtikrinti, kad naudojantis tinkleliais vasarą nebus jokių vabzdžių ar žiedadulkių namuose.

Reikia pagalbos?

Registruokitės nemokamai konsultacijai ir gaukite atsakymus į visus rūpimus klausimus.

Nemokama konsultacija
Šioje svetainėje naudojami slapukai (angliškai „cookies“), skirti sklandžiam svetainės veikimui, statistikai bei rinkodarai. Daugiau informacijos.