5 priežastys pasirinkti pilkas užuolaidas

Namų grožis dažnai slypi detalėse - svarbiausia, kad jos būtų apgalvotos ir padėtų kurti harmoniją. Galbūt jau kurį laiką svajojate atnaujinti interjerą, tačiau nežinote, kokias priemones panaudoti? Tuomet pilkos naktinės užuolaidos yra tai, ką verta išbandyti. Pasitelkdami jas galite išgauti subtilius, tačiau reikšmingus namų erdvės pokyčius.

1. Laikui nepavaldi detalė

Interjero tendencijos kinta nuolatos: minimalistinius sprendimus pakeičia ryškios, drąsios detalės ir t. t. Visgi, pilka spalva - tai, kas nepraranda savo populiarumo. Kai kuriems atrodo, kad ji nuobodi, tačiau tai tikrai netiesa. Norimą užuolaidų atspalvį galima rinktis iš gausios „Domus Lumina" paletės: nuo šaltų sidabrinių iki šiltesnių tamsesnių žemės tonų. Taigi, patinkantį variantą galima rasti kiekvieniems namams.

2. Lengva priežiūra

Dar viena priežastis, kodėl jūsų namų interjerą turėtų papuošti būtent pilkos naktinės užuolaidos  - paprasta ir daug dėmesio nereikalaujanti jų priežiūra. Visų pirma, ant tokio audinio nesimato dulkės, kurios, deja, neišvengiamos net ir pačiuose švariausiuose kambariuose. Be to, ant jų ne taip pastebimos ir ryškesnės dėmės. Kaip ir daugelį kitų užuolaidų, jas galima skalbti automatiniu būdu - svarbiausia pasirinkti tinkamą režimą ir temperatūrą.

3. Atsvara ryškesniems akcentams

Dėl elegancijos ir neutralumo tokio tipo langų uždangos puikiai atsveria ryškesnių ir drąsesnių spalvų detales. Tai gali būti sodriai geltonos ar oranžinės dekoratyvinės pagalvėlės svetainėje arba ryškiai mėlynos lovatiesės miegamajame. Neribokite savęs ir išbandykite įvairius derinius - tai vienas iš paprasčiausių būdų išlaikyti balansą ir sukurti išskirtinai atrodantį interjerą.

4. Išskirtinis universalumas

Pilkų atspalvių naktinės užuolaidos lengvai pritaikomos įvairiuose kambariuose: tiek svetainėje, tiek miegamajame ar net virtuvėje. Universalumas - vienas iš didžiausių tokių langų uždangų privalumų. Drąsiai jas derinkite su bet kuo: tai gali būti ir panašių atspalvių sienos ar grindys, taip pat - įvairios pagalvėlės ant minkštų baldų.

5. Didelis stilių pasirinkimas

Jei norite kažko daugiau nei tik skirtingi pilki atspalviai, rekomenduojame išbandyti įvairių tekstūrų, raštais dekoruotas užuolaidas. Vertinantiems natūralumą gali patikti lininis audinys su minimalistiniais brūkšneliais, o norintiems daugiau prabangos - spindintis su įmantriais augalų raštais. Priklausomai nuo poreikių, pasirinktas užuolaidas galima kabinti tiek klasikinio, tiek modernaus ar bet kokio kito stiliaus kambaryje.

Priežasčių, kodėl pilkų atspalvių naktinės užuolaidos puikiai tinka namų interjero atnaujinimui, yra išties nemažai. Svarstote apie galimybę jas įsigyti? „Domus Lumina" asortimente galite rasti daugiau nei 5000 rūšių skirtingų užuolaidų audinių, tad rinkitės drąsiai!

Reikia pagalbos?

Registruokitės nemokamai konsultacijai ir gaukite atsakymus į visus rūpimus klausimus.

Nemokama konsultacija
Šioje svetainėje naudojami slapukai (angliškai „cookies“), skirti sklandžiam svetainės veikimui, statistikai bei rinkodarai. Daugiau informacijos.