Kada rinktis tarpines užuolaidas?

Užuolaidos  - tai ne tik langų, bet ir visos erdvės puošybos elementas. Tinkamai parinktos langų uždangos gali gerokai papildyti Jūsų kuriamą interjero dizainą. Ne paslaptis, kad populiariausias yra dieninių ir naktinių užuolaidų naudojimas. Vis dėlto abiejų tipų užuolaidų naudojimas esant mažesnei erdvei - gali apsunkinti ją ir dar labiau susiaurinti. Dėl šios priežasties „Domus lumina" klientai dažnai renkasi tarpinių užuolaidų variantą. Pastarasis tampa išeitimi ir norint paversti interjerą dekoratyvesniu. Nors šis užuolaidų tipas gali būti naudojamas įvairiose erdvėse, klasikiniame variante - tai svetainės užuolaidos.

Tie, kurie svarsto, kuo ypatingos tarpinės užuolaidos - atsakymas paprastas: tai tarsi iš dieninių ir naktinių užuolaidinių audinių pasiūtos užuolaidos. Nors iš pirmo žvilgsnio, šis variantas sunkiai įsivaizduojamas, tačiau tai išties pasiteisinantis junginys. Tankesni audiniai, naudojami tarpinėms užuolaidoms, pasirūpina nepermatomumu. Taip jie iš dalies pateisina naktinių užuolaidų funkciją. Lygiai taip pat tarpinė užuolaidų forma turi ir dieninių užuolaidų savybių - jos yra pralaidžios dienos šviesai ir kambaryje sukuria jaukia atmosferą.

Paprastai tarpinės užuolaidos turi gana platų medžiagiškumo pasirinkimą. Jose persipinanti tankesnių ir retesnių medžiagų mozaika sukuria dekoratyvumą ir puikiai tinka tiek minimalistiniuose, tiek moderniuose, tiek ir klasiką akcentuojančiuose interjeruose. Paprasčiausia šias užuolaidas derinti atsižvelgiant į sienų spalvinę ir ornamentinę stilistiką. Jei tai bus svetainės užuolaidos - tikėtina, jog norėsite, kad tai taptų erdvės akcentu. Tokiu atveju rekomenduojame rinktis iš raštais ar piešiniais puoštų tarpinių užuolaidų. Kita vertus, jei svetainės sienos nėra vieno tono, pasižymi dideliu dekoratyvumu - tada vientisai einančios, minimalistiniu vienspalvingumu pasižyminčios užuolaidos taps Jūsų išeitimi! Taip pasiūtos užuolaidos neužgoš sienų ir organiškai įsilies į bendrą interjero dizaino visumą.

Šių užuolaidų tvirtinimas universalus, išlaikantis tą pačią mechanizaciją kaip ir įprasti užuolaidų tipai. Jums siūlomi užuolaidų bėgeliai ir laikikliai. Patys galite pasirinkti, kas Jums patogiau ar automatizuota užuolaidų valdymo sistema ar visgi rankinis valdymas. Minimalistiniui dizainui labiau rekomenduojami užuolaidų bėgeliai, nes jie ne taip „krenta" į akis ir yra mažiau pastebimi. Vis dėlto jeigu, kaip buvo minėta ankščiau, tarpinės užuolaidos yra Jūsų erdvės akcentas - išraiškingi užuolaidų laikikliai pridės aštresnių prieskonių kuriamam interjerui.

Rinkitės užuolaidas, kurios atspindėtų Jūsų gyvenimo būdą ir kuriamoje aplinkoje perteiktų Jūsų individualybę. Jei dvejojate dėl pasirinkimo, visada galite kreiptis į „Domus lumina" specialistus, kurie pasiruošę padėti ir patarti.

 

 

 

 

 


Reikia pagalbos?

Registruokitės nemokamai konsultacijai ir gaukite atsakymus į visus rūpimus klausimus.

Nemokama konsultacija
Šioje svetainėje naudojami slapukai (angliškai „cookies“), skirti sklandžiam svetainės veikimui, statistikai bei rinkodarai. Daugiau informacijos.