Kaitrią vasaros saulę padės suvaldyti „Blackout“ naktinės užuolaidos

Nors po truputį pro langą pasirodantys švelnūs saulės spinduliai gali būti malonus ryto sveikinimas, vasaros karštis kartais verčia mus ieškoti vėsinimosi būdų. Pavasaris gali būti puiki proga atsinaujinti namus bei užtikrinti, kad kaitri vasaros saulė neprikaitintų namų ir juose būtų malonu būti net ir karštomis vasaros dienomis.

Ką daryti, kai pavasariškos, šiltos dienos vasarą taps pernelyg karštos ir norėsis vėsesnių namų? Čia Jums gali padėti „Domus Lumina“ siūlomos „Blackout“ naktinės užuolaidos.

5 priežastys, kodėl šios užuolaidos yra būtent tai, ko reikia Jūsų namams, artėjant vasarai:

  1. Nepriekaištingas miegas lemia geresnę savijautą. Miegas ir poilsis yra be galo svarbios mūsų gyvenimo dalys, nuo kurių priklauso mūsų savijauta dienos metu. „Domus Lumina“ „Blackout“ naktinės užuolaidos yra pagamintos iš šviesai nepralaidaus audinio, todėl net ir menkiausias saulės spindulėlis negalės sudrumsti Jūsų miego, o rytas prasidės tada, kai to norėsite. Be to, šios storos užuolaidos sugeria ir dalį iš lauko sklindančio triukšmo, o tai užtikrins ramybę namų aplinkoje.
  2. Privatumas Jūsų komforto užtikrinimui. Jūsų langai atsiveria į gyvenamąjį rajoną ar judresnę gatvę? O gal gyvenant pirmame aukšte nepatinka, kai praeiviai vis pažvelgia, kas vyksta namuose? Jeigu norite pasislėpti nuo išorinio pasaulio, „Blackout“ užuolaidos yra idealus sprendimas. Jos leidžia mėgautis namų privatumu bet kuriuo paros metu, nepalikdamos šansų pašaliniams stebėti Jūsų kasdienybę.
  3. Ekonomiškas sprendimas ir energetinis efektyvumas. Be estetinės funkcijos, „Blackout“ užuolaidos taip pat yra sumanus pasirinkimas, siekiant sumažinti elektros sąnaudas skirtingais metų laikais. Storas užuolaidų audinys su balta nugarėle ženkliai sumažina šilumos patekimą per langus. Todėl vasarą neleidžia patalpoms prikaisti ir išlaiko jas vėsias – mažėja poreikis įjungti kondicionierių. Žiemos metu tokios užuolaidos sulaiko šilumą namų viduje, todėl galima išvengti intensyvesnio patalpų šildymo. Tad su minimaliomis pastangomis „Blackout“ užuolaidos padės pagerinti šilumos vartojimo efektyvumą ir mėgautis stabilesne patalpų temperatūra.
  4. Stilius kiekvienam interjerui. „Domus Lumina“ asortimente – platus „Blackout“ užuolaidų pasirinkimas, atitinkantis įvairius skonius ir interjero dizainus. Iš plačios spalvų ir audinių įvairovės išsirinks kiekvienas, norintis ne tik atnaujinti savo namų interjerą, bet ir pasirūpinti funkcionaliomis, gyvenimo kokybę gerinančiomis užuolaidomis. Mūsų konsultantai padės atrasti užuolaidas, kurios tobulai papildys ir praturtins Jūsų namų estetiką. Užpildę užklausą, konsultantą galite išsikviesti jau dabar!
  5. Išmanūs namai arba dar 5 minutes...“. Siūlome ne tik tradicines, bet ir pažangias „Blackout“ naktinių užuolaidų sistemas su automatiniais jungikliais, suteikiančiais galimybę valdyti užuolaidas nuotoliniu būdu. Jie leidžia ne tik atitraukti užuolaidas neišlipus iš lovos, bet ir nustatyti užuolaidų atidengimo ar uždengimo laikmačius pagal asmeninį poreikį.

Nedelskite ir išsirinkite „Blackout“ naktines užuolaidas, kurios pavers Jūsų namus vėsia, stilinga ir funkcionalia poilsio erdve. Atnaujinkite namus ir pasiruoškite malonioms vasaros akimirkoms su „Domus Lumina“!

Užuolaidas gyvai galite apžiūrėti mūsų salonuose Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ir Panevėžyje.

Gaukite asmeninį pasiūlymą

Langų uždengimai pagal jūsų poreikius.

Asmeninis pasiūlymas
Šioje svetainėje naudojami slapukai (angliškai „cookies“), skirti sklandžiam svetainės veikimui, statistikai bei rinkodarai. Daugiau informacijos.