6 priežastys rinktis vertikalias žaliuzes namams

vertikalios žaliuzės

Vertikalios žaliuzės dažnai įrengiamos biuruose, o namams jos pasirenkamos vis dar nedrąsiai. Kai kurie mano, kad jos nedera prie jaukaus namų interjero, tačiau vis daugiau atsiranda ir tų, kurie su šiuo teiginiu nesutinka. Išbandę vertikalias žaliuzes namuose teigia, kad jos turi daugiau privalumų nei iš pradžių gali atrodyti.

 

1. Vizualiai aukštesnės lubos

Daugelis žino, kad vertikalios linijos interjere gali vizualiai paaukštinti lubas. Žaliuzės gali būti puikus pasirinkimas, kai ieškoma būdų, kaip tas linijas įkomponuoti į kambarį. Vertikaliai dryžuoti tapetai gali būti rizikingas sprendimas, nes taip galima sugadinti kambario estetinį vaizdą. Šiuo atveju puikiai tiks ilgos vertikalios žaliuzės. Dėl plačios pasiūlos jas šiandien galima priderinti prie įvairių interjero stilių.

 

2. Tokios žaliuzės tinka dideliems langams

Patogiai uždengti plačius ir aukštus langus gali būti išties sudėtinga. Didelius roletus gali būti nepatogu naudoti, nes jie traukiami tik į viršų ir į apačią (arba iš šonų), vienodai per visą lango plotį. Daugeliu atveju tai nebe taip patogu, nes norint tik šiek tiek daugiau privatumo dažnai turi būti visiškai uždengiamas visas langas. Vertikalias žaliuzes galima užtraukti įvairiai: uždengiant visą langą, tik vieną kurią pusę, tik langų kraštus.

 

3. Itin paprastas valdymas

Vertikalios žaliuzės gali būti valdomos keliais daug pastangų nereikalaujančiais būdais. Jeigu pasirenkamas rankinis, juostos persukamos į vieną ar kitą pusę traukiant virvelę, o jų pasukimo kampas keičiasi reguliuojant grandinėle. Jeigu pasirenkamas elektroninis valdymas, viskas reguliuojama pulteliu, nuotoliniu būdu.

 

4. Patogi šviesos kontrolė

Vertikaliomis žaliuzėmis labai patogu kontroliuoti į patalpą įeinančios šviesos kiekį. Galima ne tik užtraukti norimą lango dalį, tačiau ir pasirinkti juostų pasukimo kampą ir taip blokuoti tiesioginius ryškius saulės spindulius. Tai labai patogu, kai norisi apsisaugoti nuo akinančios saulės, bet dienos šviesos kambaryje taip pat reikia.

 

5. Lengva priežiūra

Jokios ypatingos priežiūros šio tipo gaminiams skirti nereikia. Dažniausiai užtenka tik nuvalyti dulkes sausa šluoste. Jeigu vertikalios žaliuzės išsitepė, dėmę nuvalyti galite sudrėkinta kempinėle ar šepetėliu. Žaliuzių juostų paviršius labai neteplus, tad neprireiks nei stipriai šveisti, nei naudoti cheminių valymo priemonių. Šių žaliuzių jokiu būdu negalima skalbti skalbimo mašinoje.

 

6. Didelis pasirinkimas

Vertikalių žaliuzių asortimentas - išties platus. Galite rinktis iš tekstilinių, plastikinių, apsaugančių nuo saulės spindulių ir karščio, impregnuotų gaminių. Be to, žaliuzės lengvai pritaikomos pagal ilgį ir plotį. Tokia langų uždanga dėl plačios spalvų, audinių pasiūlos taip pat lengvai priderinama prie namų interjero.

 

Jeigu šiuo metu svarstote apie užuolaidas, įvertinkite ir puikią jų alternatyvą. Vertikalios žaliuzės gali tapti neprilygstamu patogesnių, šiuolaikiškesnių ir funkcionalesnių jūsų namų sprendimu.

 

Reikia pagalbos?

Registruokitės nemokamai konsultacijai ir gaukite atsakymus į visus rūpimus klausimus.

Nemokama konsultacija
Šioje svetainėje naudojami slapukai (angliškai „cookies“), skirti sklandžiam svetainės veikimui, statistikai bei rinkodarai. Daugiau informacijos.