Griauname mitą – vertikalios žaliuzės ne tik biurui

Klientų įsitikinimas, kad vertikalios žaliuzės tinkamos tik biuruose, tėra pagrįstas tuo, jog jas iš tikrųjų dažnai pastebime ofisų ar visuomeninių įstaigų patalpose. Visgi, ilgametė „Domus Lumina" patirtis ir atlikti darbai liudija, jog namų interjere vertikalios žaliuzės atrodo ne mažiau stilingai ir moderniai. Tereikia tinkamai pasirinkti prie interjero derančią vertikalių žaliuzių rūšį, audinius ir spalvas.


Favoritės darbo aplinkoje

Tiesa, kad vertikalios žaliuzės mėgiamos biuruose, mokyklose, gamyklose ir panašiose viešose ar privačiose įstaigose. Tai ne atsitiktinumas - šios žaliuzės patalpai ne tik suteikia solidumo ir elegancijos įspūdį, bet ir proporcingai išsklaido pro langus sklindančią šviesą, padeda komfortiškai dirbti kompiuteriu, apsaugo patalpą nuo prikaitimo. Vertikalios žaliuzės itin praverčia norint uždengti didelius langus ar netgi ištisą stiklo sieną, o dėl savo kompaktiškumo bei minimalistinės išvaizdos neužima daug erdvės ir neapsunkina interjero. Be to, kokybiškos ir tvirtos vertikalios žaliuzės kabinete nereikalauja beveik jokios priežiūros. Būtent dėl šių priežasčių žaliuzės tapo viena populiariausių langų uždengimo priemonių įstaigose.

 

Patogi saulės kontrolė praverčia ir namuose

Vertikalios žaliuzės - tai ypač funkcionalus interjero elementas, skirtas ne tik sukurti komfortiškai darbo aplinkai, bet ir užtikrinti maksimalią saulės kontrolę namų erdvėse. Žaliuzės apsaugo nuo kenksmingų saulės spindulių, nepageidaujamos kaitros ar smalsių akių. Naudojant vertikalias žaliuzes ne tik sumažinsite šviesos srautą, sklindantį iš lauko, bet galėsite ir visiškai užtamsinti kambarį, čia pat paverčiant jį kino sale! Juostų pasisukimo kampas siekia net 360 laipsnių, o traukiant virvelę ar naudojantis motorizuota sistema, žaliuzės susitraukia į vieną ar į kitą pusę, iš centro į šonus ir atvirkščiai. Be to, galima rinktis išskirtines savybes turinčių audinių žaliuzes, kurios užtikrina apsaugą nuo saulės spindulių bei neleidžia patalpoms prikaisti, sulaikydamos iki 99 proc. infraraudonųjų spindulių.
 

Lengvai pritaikomos virtuvėje, palėpėje ir netgi vonioje


Dėl galimybių reguliuoti šviesos ir šilumos srautus, namuose vertikalios žaliuzės apsaugo baldus nuo išblukimo, o impregnuotas, dulkių nerenkantis tekstilinių vertikalių žaliuzių audinys tinka bet kurios gyvenamosios patalpos dekoravimui ir langų uždengimui. Savo nesudėtinga priežiūra ir patikimumu, vertikalios plastikinės žaliuzės taps bet kurios šeimininkės favoritėmis virtuvėje, o vonioje ne tik užtikrins privatumą, bet taip pat nesukels rūpesčių dėl drėgmės, sukurs švaros ir estetikos pojūtį.

Vertikalias žaliuzes galima montuoti prie lango konstrukcijos, lubų, sienos ar nišose. Jos puikiai tinka uždengti ne tik vitrinoms, bet ir trapecinių formų langams. Pagal Jūsų lango formą ar pageidavimus galima pritaikyti skirtingo ilgio juostas. Pavyzdžiui, jei pageidaujate neuždengti radiatoriaus, toje vietoje juostos gali būti iki palangės, o duris į balkoną dengti beveik grindis siekiančios juostos. Ieškantiems netradicinių interjero sprendimų, vertikalios žaliuzės gali atstoti slankiojančias sistemas, atskiriant norimas namų erdves ar kambario zonas.

 

Plačios dizaino spendimų galimybės

„Domus Lumina" Jums siūlo platų tekstilinių, plastikinių ir nuo saulės bei karščio apsaugančių vertikalių žaliuzių asortimentą. Vertikalios juostos gali būti 89 ir 127 mm pločio. Paprastai rekomenduojame rinktis siauresnes juostas, kai mažą patalpą ar nedidelius langus reikia optiškai paaukštinti. Tuo tarpu platesnės juostos puikiai tinka didesnėse patalpose, taip pat geriau perteikiama pasirinkto audinio faktūra bei raštai. Manote, kad vertikalios žaliuzės pernelyg nuobodžios ir neišvaizdžios? Skubame paneigti ir šį mitą. Įvairių tekstūrų, permatomumo audiniai bei galimybė varijuoti skirtingų ilgių bei spalvų juostomis ant vieno lango padeda įgyvendinti daugybę originaliausių dizaino sumanymų.
Nusibodo audinys, o gal konstruktyviai pakeitėte interjerą? Audinį nesunkiai pakeisime ir tai kainuos tik trečdalį viso produkto kainos.

 
Nėra vienodų taisyklių ar patarimų, koks produktas tiks Jūsų namams ir atitiks visus Jūsų poreikius. Todėl Jūsų pageidavimu „Domus Lumina" specialistai atvyks į namus, išmatuos esamas konstrukcijas ir, atsižvelgę į individualią situaciją, pasiūlys tinkamiausią sprendimą. Sumontavę pasirinktą produktą, specialistai patars, kaip jį naudoti, prižiūrėti bei atsakys į visus Jums kylančius klausimus.

 

 

Reikia pagalbos?

Registruokitės nemokamai konsultacijai ir gaukite atsakymus į visus rūpimus klausimus.

Nemokama konsultacija
Šioje svetainėje naudojami slapukai (angliškai „cookies“), skirti sklandžiam svetainės veikimui, statistikai bei rinkodarai. Daugiau informacijos.