Vertikalios žaliuzės - Jūsų biuro interjerui praturinti

Vertikalios žaliuzės - tai klasikinis, tradicinis pasirinkimas biurui. Tokia langų danga darbo erdvėse nepraranda populiarumo dėl išskirtinių privalumų. Patogumas, ilgaamžiškumas - vos kelios jų. Pateikiame dar kelias priežastis, dėl kurių tokios žaliuzės gali tapti tobulu sprendimu biurui:

 • Efektyvumas. Tankaus audinio arba vertikalios plastikinės žaliuzės gali būti užtrauktos visiškai aklinai. Tai - veiksmingas sprendimas, kai reikia naudotis projektoriumi arba vargina akinama saulės šviesa.
 • Funkcionalumas. Vertikalių žaliuzių juostas galite pasukti skirtingu kampu. Be to, prireikus lengva tiesiog nustumti visas juostas į vieną ar abu lango šonus. 
 • Universalumas. Tai - puikus pasirinkimas panoraminiams langams. 
 • Lengva priežiūra. Vertikalios juostos nekaupia dulkių, yra paprastai valomos. 
 • Patrauklus dizainas. „Domus Lumina" vertikalios žaliuzės gali būti gaminamos iš spalvingų audinių. Taip pat gali būti derinamos kelios medžiagos - pavyzdžiui, audinys ir mediena. 
 • Papildomi privalumai. Žaliuzių audiniai gali būti dengiami antialergine medžiaga. Tokiu atveju į biuro aplinką patenka net 50 % mažiau alergenų - žiedadulkių, dulkių.
 • Lengvas valdymas. Iš audinio pagamintos arba vertikalios plastikinės žaliuzės gali būti valdomos grandinėle, virvele arba nuotoliniu būdu - naudojant elektroninį mechanizmą.

Didelis audinių ir spalvų asortimentas padeda pritaikyti vertikalias žaliuzes tiek prie klasikinio, subtilaus, tiek prie modernaus, kūrybiško biuro interjero. Jos gali tapti šauniu interjero akcentu arba papildyti esamą spalvinę gamą. Tokia langų danga visuomet atrodo stilingai, elegantiškai.

Žaliuzių tipai ir jų pasirinkimas

Vertikalios žaliuzės pagal gamybos medžiagą skiriamos į kelis tipus:

 • Medžiaginės. Tokiu atveju galite rinktis iš daugybės vienspalvių arba raštuotų audinių ir kurti žavų bendros patalpos interjerą.
 • Plastikinės. Tai - itin praktiškas ir patvarus variantas. Jis puikiai tiks biuro valgomajame ar vonios patalpoje. Vertikalios plastikinės žaliuzės taip pat gerai dera klasikiniame interjere.

Žaliuzės taip pat skiriasi priklausomai nuo juostų pločio.

 • Siauros juostos geriau tinka mažesnėse patalpose žemomis lubomis. 
 • Plačios juostos - pasirinkimas biurams nesuskaidyta darbo erdve. Verta pastebėti, kad tokios juostos leidžia labiau atskleisti audinio raštą.

Priklausomai nuo interjero poreikių ir praktiškumo, vertikalios žaliuzės  gali siekti palangės kraštą arba grindis. Pastarasis variantas taip pat padės vizualiai paaukštinti lubas. Tai - langų danga, kuri ne tik pravers užtikrinant didesnį darbo erdvės komfortą, našumą, bet ir leis biurui suteikti daugiau patrauklumo.

Reikia pagalbos?

Registruokitės nemokamai konsultacijai ir gaukite atsakymus į visus rūpimus klausimus.

Nemokama konsultacija
Šioje svetainėje naudojami slapukai (angliškai „cookies“), skirti sklandžiam svetainės veikimui, statistikai bei rinkodarai. Daugiau informacijos.